Washington Redskins تایید تغییر نام

ردسکینز واشنگتن اعلام کرده اند که آنها را بازنشسته ‘Redskins’ نام کاربری و لوگو پس از “بررسی دقیق” پس از افزایش فشار از ضد نژاد پرستی قرار گرفتند.

NFL حق رای تایید کرد که آنها با توجه به تغییر نام در آغاز این ماه پس از تماس از دولتی و حامیان مالی از جمله فدرال اکسپرس است که رئیس نامگذاری حقوق شریک زندگی برای این تیم را در ورزشگاه خانگی. نایک همچنین به نظر می رسد به رها کردن Redskins پوشاک از وب سایت خود را.

گروه های بومی آمریکا به مدت طولانی استدلال کرد که هر دو نام تیم ها و آرم اصلی هستند نژادپرستانه با پشتیبانی از تغییر افزایش در کنار سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پس از مرگ جورج فلوید.

یک بیانیه منتشر شده توسط حق رای دادن بخوانید: “در جولای 3rd, به ما اعلام کرد که شروع یک بررسی کامل از این تیم نام. که نقد و بررسی را آغاز کرده است به صورت جدی. به عنوان بخشی از این فرایند ما می خواهیم به نگه داشتن حامیان مالی ما طرفداران و جامعه مطلع از تفکر ما به عنوان ما رفتن به جلو.”

“(صاحب) دن اسنایدر و مربی (Ron) ریورا در حال همکاری نزدیک به منظور توسعه یک نام جدید و روش طراحی که به منظور ارتقاء جایگاه ما افتخار سنت غنی حق رای دادن و الهام بخش حامیان ما طرفداران و جامعه برای 100 سال آینده.”

Washington Redskins بازیکنان زانو زدن در اتحاد طول سرود ملی (گتی)

ماه گذشته NFL کمیسر راجر Goodell اعتراف کرد که لیگ برتر بوده است در گسل برای گوش دادن به بازیکنان خود را ” مبارزه برای برابری نژادی و دیگر نمی خواهد مجازات کسانی که اعتراض در طول سرود ملی.

“ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز. ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است. من شخصا اعتراض با شما و می خواهید به بخشی از این مقدار نیاز به تغییر در این کشور است.

“بدون سیاه, بازیکنان, وجود خواهد داشت هیچ لیگ ملی فوتبال. و تظاهرات در سراسر کشور حاکی از قرن سکوت, نابرابری و ظلم و ستم از بازیکنان و مربیان و طرفداران و کارکنان. ما در حال گوش دادن. من گوش دادن و من خواهد بود رسیدن به بازیکنانی که مطرح کرده اند صدای خود و دیگران در مورد چگونه ما می تواند به بهبود و رفتن به جلو برای بهتر و بیشتر در ایالات NFL خانواده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>