شد چرچیل تصویر واقعا سانسور شده در گوگل تصاویر به عنوان بخشی از یک توطئه ؟

گوگل متهم شده است از یک توطئه و یک پوشش بیش از یک تصویر ناپدید از وینستون چرچیل – اما این امر به نظر می رسد شده اند هر دو پیچیده تر و بی گناه تر از آن را برای اولین بار به نظر می رسد.

اعتراض وادار شد در میان برخی از افراد خاص در رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته هنگامی که از آن پدید آمده است که جستجو برای وینستون چرچیل دیگر نشان داد یک تصویر از نخست وزیر سابق و به جای آن فقط متن پاسخ به پرس و جو.

جستجو شرکت مورد حمله قرار گرفت توسط مردم از جمله وزیر فرهنگ الیور Dowden که با ابراز “نگرانی” که تصویر حذف شده بود برای شوم دلایل. از آن ناپدید شد در میان بحث های جاری در مورد محل مجسمه در زندگی اجتماعی و نژادی و نابرابری و چرچیل میراث منجر به نشان می دهد تصمیم گیری شد یک حرکت سیاسی است.

اما گوگل گفت: این در واقع ناشی از یک اشکال که رخ داده است که گوگل سعی در تغییر به جای حذف تصویر. به دلایل فنی تصویر و سپس ناپدید شد به جای اینکه جایگزین با تصویر جدید در این شرکت گفت.

آن را به حال شده است در تلاش برای تغییر تصویر به یک تصویر از چرچیل در زندگی آینده خود و بیشتر recognisably او ، تصویر انتخاب شده بود به او نشان می دهد در سن زمانی که او بود “معروف تر و iconically تصویر” گوگل گفت.

این شرکت گفت: به روز رسانی دانش گراف – برجسته پانل است که به نظر می رسد در بالای صفحه نتایج جستجو – گرفته شده بود در پایان ماه آوریل پس بازخورد کاربر اما یک اشکال در سیستم های خود تا به حال منجر به این تصویر جدید ظاهر نیست.

“پس روش ما انسان داوران پردازش بازخورد تعیین تصویر نبود بیشترین نماینده چرچیل و ما مسدود نمایندگان راستین تصویر اجازه می دهد تا سیستم به طور خودکار را انتخاب کنید یک متفاوت با توجه به سیاست های” غول فن آوری گفت.

“به طور معمول تصویر را به سرعت به روز رسانی. در این مورد یک اشکال در سیستم های ما مانع جدید تصویر نماینده از به روز رسانی. به عنوان یک نتیجه چرچیل ورود فاقد یک تصویر از اواخر مارس تا آخر این هفته زمانی که این موضوع را به ما توجه و حل و فصل و به زودی پس از.

“ما عذر خواهی دوباره برای نگرانی های ناشی از این موضوع را با سر وینستون چرچیل دانش گراف تصویر. ما کار خواهد کرد برای رسیدگی به علت زمینه ای برای جلوگیری از این نوع مسئله در آینده است.”

گوگل نیز تایید شد به دنبال به همین دلیل اول از نظر برخی از نخست وزیران از جمله چرچیل هارولد ویلسون رمزی مک دونالد و استنلی بالدوین نشده بودند به درستی نشان داده شده در دانش گراف.

“این ممکن است که سیستم های ما تنها نمایش آخرین دوره نخست وزیران که به غیر متوالی. ما به دنبال آدرس این برای جلوگیری از هر گونه ناخواسته نگرانی” گوگل گفت.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید