رواج سیاه مدل پوشش مورد بحث نژاد پرستی در صنعت مد و خواستار Anna Wintour به ‘برگزاری همسالان خود پاسخگو’

بورلی جانسون, اولین بار, سیاه, Vogue مدل پوشش است صحبت کردن در مورد نژاد پرستی و تبعیض در صنعت مد است.

در یک op-ed در واشنگتن پست منتشر شده در سه شنبه, Johnson, که برجسته بر روی جلد وگ در سال 1974 گفت که او اولین “بود به طلیعه چیزی بودن در یک زمان از تغییر در صنعت مد است.”

“اما به عنوان ملی گفتگو در اطراف نژادپرستی گسترش داستان در مورد تبعیض در صنعت مد و رواجخاص آمده اند در زیر نور افکن” جانسون نوشت.

با توجه به جانسون تبعیض بر اساس نژاد بدان معنی است که او پرداخت می شود کمتر از سفید همسالان که “صنعت آهسته بود دیگر شامل سیاه مردم در جنبه های دیگر از مد و زیبایی صنعت” است و او “مواخذه” برای درخواست, سیاه, مدل مو, عکاسان و هنرمندان آرایش.

“سکوت در مسابقه بود – و هنوز هم هست – هزینه ورود به صنعت مد بالا رده ،” 67 ساله گفت.

در op-ed, مدل نیز اشاره وگ‘s editor-in-chief Anna Wintour که به تازگی اذعان کرد که این مجله موفق به “بالا بردن و فضا را به ویراستاران و نویسندگان و عکاسان و طراحان و سازندگان.”

“این نمی تواند آسان به یک کارمند در رواجو وجود دارد بیش از حد تعداد کمی از شما” Wintour نوشت: در یک ایمیل به کارکنان. “من می دانم که آن را به اندازه کافی می گویند ما بهتر انجام خواهد داد اما ما خواهد شد – و لطفا می دانم که من ارزش خود را در صداها و پاسخ همانطور که ما حرکت رو به جلو است.

“من گوش دادن و می خواهم برای شنیدن نظرات شما و مشاوره خود را اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یا نه.”

با توجه به جانسون بسیاری از وگ‘s تلاش های قبلی برای بیشتر فراگیر شده کوچک یک از موارد که منجر به هر گونه تغییر واقعی در صنعت و نه در مجله.

“در سال 2018, Beyoncé حمایت برای تایلر Mitchell, سیاه و سفید, عکاس به او شلیک سپتامبر رواج پوشش و او اولین سیاه عکاس به شلیک رواج پوشش در 125 سال سابقه” جانسون نوشت. “اما میچل پوشش یک نه یک جرقه. پس از آن وجود داشته است هیچ سیاه و سفید از عکاسان که به ضرب گلوله رواج پوشش.”

با توجه به جانسون به عنوان “مسلما قدرتمند ترین فرد در جهان از مد” Wintour قدرت برای تغییر این صنعت است.

برای شروع به رسیدگی به این مسئله نژادپرستی در صنعت جانسون گفت: Wintour باید نگه همسالان خود “پاسخگو برای ساخت تغییرات ساختاری.”

سوپر همچنین پیشنهاد مجله ناشر Condé Nast اتخاذ یک سیاست جدید از “بورلی جانسون قانون” که نیاز به حداقل دو نامزد به مصاحبه برای “نفوذ” موقعیت.

“این قانون خواهد بود به خصوص مربوط به هیئت مدیره, C-مجموعه مدیران بالا سرمقاله موقعیت و با نفوذ دیگر نقش” جانسون گفت:, و اضافه کرد که او نیز دعوت دیگر “مدیران ارشد از شرکت های مد و زیبایی و رسانه صنایع برای اتخاذ این قانون است.”

اذعان شده است که آن را 46 سال پس از اولین رواج پوشش جانسون گفت که او امیدوار است به “ادامه مبارزه با نژاد پرستی و محرومیت شده اند که زشت بخشی از زیبایی های کسب و کار برای بیش از حد طولانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید