رواج پرتغال عذر خواهی و حذف ‘توهین آمیز’ پوشش متهم از glamourising بیماری های روانی

رواج پرتغال کشیده است یکی از آن مجله را پوشش می دهد از دکه های روزنامه فروشی پس از آن مورد انتقاد قرار گرفت برای romanticising بیماری های روانی.

در بیانیه ای که در Instagram انتشار گفت: “در چنین موضوع مهمی مانند بهداشت روانی ما را نمی توان تقسیم کرد.

رواج پرتغال تصمیم گرفته به جلو و یکی از چهار روزنامه را پوشش می دهد ما ژوئیه/اوت موضوع به تصویر می کشد که یک صحنه از یک بیمارستان روانی و همچنین به عنوان پوشش داخل داستان بر اساس اطراف موضوع بهداشت روان.

رواج پرتغال عمیقا عذر خواهی برای هر گونه جرم یا ناراحتی ناشی از این عکس.

“در انعکاس ما متوجه است که موضوع سلامت روان نیاز به یک رویکرد اندیشمندانه تر است. ما صمیمانه عذرخواهی می کنیم برای این است.”

در هفته گذشته انتشار و رونمایی از چهار پوشش می دهد برای آن “جنون موضوع” که یکی از آنها به تصویر کشیده شده یک صحنه از یک زن برای مراقبت در یک بیمارستان روانی.

تصویر عکاسی توسط عکاس Branislav Simoncik بود تشبیه به سیلویا پلات رمان زنگ جار و 1999 فیلم Girl Interrupted.

Jo lee thfc مدیر زمان برای تغییر, روان, سلامت, ضد انگ کمپین اجرا شده توسط ذهن و تجدید نظر بیماری های روانی گفت: مستقل که پوشش بود “ناامید کننده” و “منسوخ”.

در ضمن کاربران رسانه های اجتماعی در توصیف این پوشش به عنوان “بسیار بی احترامی” و متهم به رواج پرتغال از glamourising روانی موسسات.

این نشریه در پاسخ به این واکنش با صدور بیانیه ای اطمینان بخش خوانندگان که پوشش “بررسی تاریخی زمینه سلامت روان و طراحی شده است تا منعکس کننده زندگی واقعی و معتبر از داستان”.

این بیانیه گفت که تصویر “با الهام از تحقیقات عمیق از صدها گزارش و عکس از برخی از مناسب ترین و معروف documentarists که اسیر سلامت روان بيمارستان”.


مجله شده است به طور گسترده ای مورد ستایش برای تصمیم گیری برای حذف پوشش در دسترس نباشد.

“با تشکر از شما !! من امیدوارم که شما می توانید بررسی در این تیم و نشستن همه با هم برای کشف کردن چگونه می تواند از این منتشر شده بود و چگونه به آن را انجام دهد دیگر” اظهار نظر یک فرد در آن پست.

یکی دیگر موافقت: “با تشکر از شما!! این مهم است!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>