باکره رسانه ها داده ها نشان می دهد تغییر عمده ای در چگونه مردم در حال تماشای تلویزیون در طول مستند

بریتانیا تبدیل به جریان تلویزیون به آنها را از طریق coronavirus مستند با توجه به داده های جدید.

بر روی تقاضا را نشان می دهد تلویزیون و فیلم رسید تقریبا یک سوم طول فرایند باکره رسانه ها گفته است.

و حتی بینندگان تلویزیون سنتی رفته است بیش از حد. همه چیز از اخبار برنامه نویسی به فوتبال بیشتر دیده می شود بیننده از قبل از این مستند آغاز شد و همان داده ها را نشان می دهد.

زمان بیشتری را صرف تماشای تلویزیون به مقدار اضافی 41 دقیقه در هر روز به طور متوسط, باکره رسانه ها گفت.

شلوغ ترین روز برای تماشای بود روز شنبه, 28 مارس, باکره رسانه ها گفت: به زودی پس از این مستند آغاز شد. کانال های تلویزیون و برنامه های بودند تا 17 درصد و 42 درصد به ترتیب در مقایسه با قبل از شنبه, باکره رسانه ها گفت.

در اوایل مستند مردم صرف 29 درصد بیشتر زمان تماشای ویدئو پخش برنامه های مانند Netflix و YouTube را گفت. که داده است محدود به, باکره, رسانه های خود جعبه و پس نمی دهد مردم به تماشای این برنامه ها از طریق سیستم عامل های دیگر.

این تعداد از مردم به تماشای مسابقات فوتبال نیز رسید که در مقایسه با زمان مشابه قبل از مسابقات بود به نام خاموش به دلیل شیوع کروناویروس. تعداد زیادی از مردم به تماشای منچستر سیتی بازی آرسنال برای مثال بود تا 47 درصد در مقایسه با زمانی که با همان بازی قبلی دو سال است.

“مستند قطعا شاهد یک جهش در تلویزیون مشاهده سراسر کشور گفت:” دیوید Bouchier رئیس digital entertainment افسر باکره رسانه ها.

“آیا نگاهی به آخرین اخبار و یا ابتلا به فیلم های مورد علاقه و یا مجموعه تلویزیونی مشتریان ما شده است چسب را به مجموعه های تلویزیونی در سراسر مستند به ماندن آگاهانه و سرگرم.”

باکره, رسانه, همراه با دیگر تلویزیون ها و شبکه های پهن باند بوده است آمار توسط برخی از عمده قطع از طریق مستند دوره با یک مشکل نسبتا در اوایل مستند و خدمات را برای ساعت. با وجود آن بالا-پروفایل مسائل Ofcom گفته است که خدمات شده است تا حد زیادی به سرعت به حالت عادی با وجود تغییرات در استفاده از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید