بدنام شدن برای coronavirus خفاش ها ستاره های درخشان در این آلبوم

On یک خیلی سرد شب در اواخر ماه مه استوارت هایت آمده از خانه اش در ایندیاناپولیس برگزاری یک جعبه سیاه است. لحظه ای که پا در خارج از جعبه شروع به پچ پچ کلیک کنید.

“ایست می تواند شما را می شنوید ؟” او گفت: پوزخند در یک تماس FaceTime. “من را دیده اند هرگز آنها را پرواز این کم است.”

او در محله خفاش ها وارد کرده بود تعقیب خود را شبانه غذا از حشرات. و طبق معمول هایت وجود دارد به گوش دادن و تعجب به جعبه سیاه اجازه می دهد خفاش ها’ معمولا نامفهوم پچ پچ شنیده می شود حتی از طریق تلفن همراه.

خفاش ها به تازگی شده است پایدار و در عین حال یکی دیگر از تصویر بحران است. اعتقاد به باستان بنادر از coronaviruses آنها گزارش کشته شدن در هند و تخطئه ترین جا برای شیوع.

بیش از دو سال گذشته هر چند خفاش ها شده اند هایت ارشد موسیقی الهام بخش است. او خود را ثبت برای تلفن های موبایل – بسیار بالا در فرکانس است که انسان به طور معمول نمی تواند آنها را بشنود و آنها را قابل شنیدن و سپس اعزام مواد به یک تیم از improvisers و آهنگسازان مانند کلی مورن که باعث می شود منشوری با این نسخهها کار برای آماده پیانو و کسل-هواپیماهای بدون سرنشین استاد Jefre Cantu-لدسما.

“در ابتدا بافت و تن به نظر می رسید پر هرج و مرج می گوید:” یکی از همکاران متی کوپر که سوابق به عنوان Eluvium. “اما شما در پیدا کردن این بیت از ملودی و ریتم است که بسیار هماهنگ است.”

نتیجه سونوگرافیهایت هشتمین آلبوم به عنوان زمینه کار می کند. 14 آهنگ بیرون کشیدن رمز و راز از خفاش ها’ شبانه escapades این فتور خود را از خواب زمستانی و وجودی فاجعه سقوط از زیستگاه خود.

“خفاش صداهای مثل پرنده آهنگ ها فقط در یک ثبت نام هیچ کس نمی تواند بشنود” هایت می گوید. “من می خواستم به خارج کردن آهنگی در صدای خود را.”

‘بت صداهای مثل پرنده آهنگ ها فقط در یک ثبت نام هیچ کس نمی تواند بشنود’ (آنا پاول دنتون)

برای هایت, 45, ایندیاناپولیس, مادری, التراسونیک اوج یک عمر وسواس با صدا. اولین حافظه است احساس رو به افزایش از یک استخر شنا و شنوایی جهان در طرف دیگر از سطح. زمانی که او 3, یک دوست خانوادگی پیشنهاد یک درمان برای بیش فعالی: کوچک ویولن و نظم و انضباط از سوزوکی روش.

برای هفت سال آینده این ویولن او مرهم هدایت انرژی خود را و جوش خود را تمرکز. اما در 10 فقط به عنوان معلم شروع کرد به تعریف نماد موسیقی او تصمیم گرفت او می دانست که به اندازه کافی.

“شاید ویولن انجام داده بود کار خود را?” او می گوید. “من فقط انجام می شود.”

اما شور و شوق خود را برای صدا نبود. او در نهایت آموخته, باس راست قامت, صفحه کلید و درام. واقعی وحی اگر آمد زمانی که یک دوست به او قرض چهار-track recorder. او می خواهم تصرف خود آواز همان ملودی های مختلف ثبت و همچنین داخلی برای تلفن های موبایل – عجله آب از شیر آب به عنوان مثال و سر و صدا ناشی از آن در لوله ها.

این تیم صرف سه ماه ضبط گونه های در معرض خطر (آنا پاول دنتون)

هایت به زودی متوجه شدم که او دیگر مراقبت به شنیدن صدای خود را; او می خواست به immortalise اشیاء اطراف او. در حالی که درآمد درجه در هنر معماری و مجسمه سازی او با استفاده از تکالیف به عنوان بهانه ای برای مستند کردن وقایع مانند بر روی کامپیوتر کاربر ثبت ساینتولوژی مراسم و 21 مایل پیاده روی در امتداد مشغول ایندیاناپولیس بزرگراه. او صرف تابستان در یک ندامتگاه ضبط 10 آلبوم از آهنگ ها توسط زندانیان; ابرها تلفیقی از روستایی آلاباما انجیل کر.

دستیابی به موفقیت رسید که خواسته هایت برخی از نوازندگان مورد علاقه خود را به موسیقی های جدید از این میدان ضبط شده است. او با استفاده از اندازه گیری تگزاس غار به ایجاد مسحور پدال گیتار فولاد, قطعات, سپس پرسید الکترونیکی هنرمندان به remix آنها. او قطعه از ایالت ایندیانا نمایشگاه مجموعه, افسرده, پیانو و زمان چنگ شکل قابل توجه و مراقبه در مهاجرت اصلاحات و جامعه است.

“من به نام این زمینه کار می کند” او می گوید: “از آنجا که من فکر کردم از این خیابان به عنوان زمینه و استودیو به عنوان آزمایشگاه.”

او هرگز در نظر گرفته شده حیوانات به عنوان منبع مواد قبل از سپتامبر 2018 زمانی که او همراهی او 10 ساله پسر اسکار و 40 همکلاسی در زمینه سفر به کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی. در شب نهایی این گروه در زمان هدایت پیاده روی به پارک خفاش ها. آنها toted clunky دستگاه های الکترونیکی; به عنوان خفاش ها پدید آمده به خوردن ماشین ترجمه نامفهوم برای تلفن های موبایل خود را انعکاس صدا به شنیدن سیگنال های الکترونیکی.

“من تا به حال فقط با صرف 10 سال فکر کردن در مورد مستند برای تلفن های موبایل از جهان ما” هایت می گوید. “اما هنگامی که من تبدیل شده که ماشین در و شنیدم کسانی که خفاش ها, این احساس از صدای متناوب ابعاد یک جهان موازی است. بچه ها gasped. من گفت: “این پروژه بعدی.’ “

آنها با شنیدن ایندیانا bat یک گونه است که در معرض خطر برای نیم قرن. آن ساطع می کند یک سری پیچیده از تماس ها که گاهی پنج برابر بیشتر در فرکانس بیش از آنچه که یک انسان می تواند تشخیص دهد. خفاش ها با استفاده از تماس برای پیگیری اشکالات طفره رفتن موانع و برقراری ارتباط با یک دیگر برای تلفن های موبایل قوی کردن جهان در اطراف آنها مانند سونار.

هایت و تهیه کننده روند خود را در زمینه ضبط شده در استودیو (آنا پاول دنتون)

این گونه اعضای آن آنقدر کوچک آنها وزن کمی بیش از یک چهارم – تا به حال مشکل اجرا شود. غارها و معادن که در آن زمستان شده اند آسیب دیده و نابود شده و تبدیل به جاذبه توریستی است. باتلاق ها و جنگل ها به آن نیاز دارد برای فصل تابستان پرورش داده اند ،

کمی بیش از یک دهه پیش دانشمندان فکر افزایش تعداد جمعیت ممکن است به زودی آسانسور ایندیانا خفاش از گونه های در خطر انقراض لیست. اما سندرم بینی سفید, یک عفونت قارچی و نابود دوباره آن را. وجود دارد در حال حاضر فقط بیش از 500,000 از خفاش ها کشیده بیش از 16 متحده است. بسیاری از این جمعیت همچنان در خطر است.

هایت در بر داشت خفاش خود را برای ضبط roosting 40 دقیقه جنوبی از خانه اش در نزدیکی فرودگاه بین المللی ایندیاناپولیس, همراه scrubby تالاب ها و جنگل طراحی شده تا حدودی به عنوان زیستگاه خفاش. به مدت سه ماه در تابستان گذشته او و خدمه سوار وجود دارد اکثر شب, اتصال میکروفن به کوله پشتی و تبلیغاتی. آنها نمی تواند بشنود خفاش ها, اما آنها می توانند سیگنال های حیوانات ساخته شده در تجهیزات صفحه نمایش. هر روز صبح هایت می روند فایل ها و نشان می دهد برای تلفن های موبایل –جای تعجب شیرین کوس نسیم تا حدی suckles مناقصه سوت jolting جرقه بزند.

“این تقریبا مثل ما بازی کرده بود آسمان” هایت گفت. “آنها شگفت انگیز ترین چیز است.”

برای “یک جای هر دو فوق العاده و عجیب و غریب” یکی از آهنگ های التراسونیکلس آنجلس تجربی گیتاریست Noveller جفت صعودی Wagnerian قدرت با گوتیک بیداد به عنوان اگر شما در حال پیوستن به خفاش ها برای اواخر شب حمله در شهرستان Gotham. چنگ نواز مریم Lattimore نقش برابر کامپیوتری حلقه از خفاش ها در “نقره اسرار” نشان می دهد یک مسرت و باله. و در “غروب Tempi”, Eluvium laces ویولن از طریق لایه های پیچیده از بت تماس کشیده و انباشته به التماس درخشنده آسمان گرگ و میش.

‘اولتراسونیک’: چهارده آهنگ های فراخوانی رمز و راز از خفاش ها’ شبانه escapades

هایت است که در حال حاضر در کار بعدی خود دو کتابخانه صوتی. او را تقریبا به پایان رسید با یک آلاینده آلبوم ساخته شده از یک سری از اشعار عربی و فارسی در مورد سرو و درختان خواندن و آواز بیش از هیپنوتیزم instrumentals و همراه با یک کتاب کمیک. و او به تازگی شروع به استفاده از داده ها و تن از 280 لرزه ای-فعالیت های مانیتور در آلاسکا به معنای نقشه صفحات تکتونیکی زیر آمریکای شمالی است. مانند بقیه عمر خود را کار این پروژه ها در حال تلاش برای پیدا کردن معنی کاوش صدای افراد دیگر و همه چیز.

“من یک ولع مصرف برای یک ارتباط عمیق تر با جهان ما” هایت گفت. “من رویکرد صدا و موسیقی با این روحانی اشتیاق به احساس می کنید همه چیز – حتی اگر من نمی دانم چه چیز تمام نشده است.”

© نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید