ویکی شوالیه: اولین فیلم زندگی من را نجات داد – من نمی خواهم به مرگ دیگر من می خواهم به عمر من قلدر’

من مصرف شد مصرف بیش از حد و در همه زمان ها می گوید:” ویکی شوالیه, به یاد آوردن زندگی خود را قبل از اولین فیلم خود نقش است. “من خود آسیب رساندن برش خودم. من تا به حال به نقطه ای که من نمی خواهم به زندگی می کنند با زخم کنه. من سعی کردم خاراندن آنها را خاموش. من آنها را متنفر بودم متنفر بودم راه من نگاه کرد. هر بار من تو را دیدم خودم را در آینه گریه کردم.”

در آن ساعت که ما صرف با هم که در طول این 24 سال به یاد می آورد بازمانده آتش سوزی که منجر به کشته شدن دو جوان او عموزاده و دهه باطل قلدری و طرد او تحمل در پی آن این است که نزدیک ترین شوالیه آمده است به از دست دادن او خونسردی.

او 22 هنگامی که او بازیگران در unflinchingly صمیمی فیلم کثیف خدابه عنوان یک مادر جوان که با حمله با اسید توسط دوست پسر سابق و چپ با تغییر زندگی زخم. بسیاری از کسانی که زخم واقعی بودند; هنگامی که او هشت شوالیه به دام افتاده بود در آتش درد و رنج سوختگی در 33 درصد از بدن او.

محکم دست دوست دختر خود را در شلوغ استراتفورد, کافه موهای خود را به عقب کشیده به فاش کردن ضایعات در گردن او شوالیه می گوید من در مورد فروغ که شکست در او پدربزرگ استوک Newington میخانه در شب 27 جولای 2003. او افتاده بود به خواب رفتن در کنار او عموزاده در حالی که یک قفل در جریان بود طبقه پایین. “چیزی که بعد از من می دانید,” او می گوید: “من از خواب بیدار شده تا با پسر عموی من دنیس گفت: آتش سوزی وجود دارد.”

مشخص نیست که چگونه این آتش سوزی آغاز شده است – پس از آن شوالیه عمه کیت داشت نه به جرم قتل نفس و آتش سوزی – اما آن شدید. کودکان سعی در باز کردن پنجره ها برای فرار تنها برای پیدا کردن که آنها گیر بسته است. محلی لوله کش, رونی, Springer, آمد, آنها را نجات و شوالیه به یاد او لبخند و گفتن او “نگران نباشید من قصد دارم به شما.”

“من فکر کردم او عرق شد,” او می گوید: “اما من در حال حاضر می دانیم که او در واقع ذوب در مقابل چشمان من. او ذوب مانند یک شمع است.”

نایت فرار از شعله های آتش و به بیمارستان منتقل شد که در آن او و مادرش وارد شدند با یک کشیش “از آنجا که آنها نمی دانم اگر من قرار بود برای زنده ماندن و یا نه”. نایت دنیس و دیگری پسر عموی جو کشیده طریق. اما چهار سال-چارلی – که تا به حال 95 درصد سوختگی به خود بدن – و 10 ساله و برادر کریستوفر هر دو مردند. به عنوان خواهد شش هفته بعد, مردی که زندگی او را نجات داد.

یک دهه پس از آتش سوزی هنگامی که شوالیه 18 ساله بود او ارسال شده یک ویدیو در مورد او می سوزد آنلاین. پنج دقیقه رفت ویروسی شد و بعد دیده می شود که توسط مدیر لوسی Pardee که مشهور است به سراغ غیر حرفه ای اجرا. “هر راه او می تواند نگه دارید از من سعی کردم او می گوید:” شوالیه.

در ابتدا نایت نادیده گرفته Pardee تلاش در تماس است. او قبلا فریب خورده شده است و به ظاهر در دوستیابی نشان می دهد به نام خیلی زشت برای عشقو می خواست برای جلوگیری از تکرار این تحقیر. اما زمانی که او یاد گرفته در مورد کثیف خدا‘ثانیه قضیه و معرفی شد به آن هلندی مدیر ساشا Polak او در نهایت موافقت هیئت مدیره در آمد.

کثیف خدابود که نامزد دریافت جایزه بزرگ هیئت داوران جایزه ساندنس در اوایل سال جاری خام سوزاننده و در زمان آینه های خنده دار در مطالعه از یک زن به شدت در تلاش برای بازسازی زندگی خود و هویت پس از حمله با اسید. نتیجه مصاحبه های گسترده با سوختگی بازماندگان این فیلم ارائه می دهد نادر بینش به زندگی مردم که خود را ostracised به دلیل راه آنها نگاه کنید.

در بیمارستان هنگامی که شوالیه شخصیت جید پیوست با کودک وحشت زده از او ظاهر است و برای متقاعد شود که مومیایی یک “زیبا و هیولا”. در محل کار و همکاران و مسخره او زخم تعجب با صدای بلند اگر او تا به حال botched جراحی پلاستیک. در خانه جید تلاش می کند به اصلاح تمایلات جنسی خود را توسط جلق زدن برای مردان آنلاین چراغ کم در اتاق خواب خود را به طوری که کم نمی خواهد انتخاب کنید تا او را می سوزاند.

“در ابتدا من نمی خواهم به آن را انجام دهد” شوالیه می گوید از این صحنه برهنه. “من هرگز نشان داد بدن من به هر کسی که در یک جنسی در راه است. اگر من به هر کسی که من می خواهم همیشه یک تی شرت ، اما من فکر می کنم آن را به نظر می رسد بزرگ در فیلم است. من فکر نمی کنم آن را به نظر می رسد،”

فیلمبرداری , کثیف, خدا بود و تحریک برای شوالیه. “پس از آن f***ing hard,” او می گوید: “از آنجا که من تا به حال به بطور منظم احساس آنچه که من می خواهم از طریق شده است به عنوان یک بچه – تطبیق زندگی با استفاده از دست من به عنوان به خوبی – اما در شخصیت به عنوان جید به عنوان یک فرد بالغ. من تا به حال بسیاری از ضعف در مجموعه, باور نکردنی بود. من می ترسم من مدیر یک زن و شوهر از بار.”

دردناک به عنوان فیلم بود که شوالیه می گوید که او “نمی شود امروز در اینجا”. “این بود تا زمانی که من تو را دیدم کثیف خدا برای اولین بار است که من دیدم کسی دیگری نیست من با من, زخم,” او می گوید. “این فیلم زندگی من را نجات داد. من تقریبا داد و شما می توانید هر چیزی را انجام دهید زمانی که شما در یک جعبه. من متوجه شدم در حال حاضر که متفاوت بودن همه حق است. بهتر است از بودن طبیعی است. من می خواهم به زندگی می کنند. من نمی خواهم بمیرم. من می خواهم به عمر من قلدر.”

شوالیه در “کثیف خدا’: ‘من تا به حال به بطور منظم احساس آنچه که من می خواهم از طریق شده است به عنوان یک بچه اما در شخصیت به عنوان یک بزرگسال’

قبل از , کثیف, خدا, شوالیه “به معنای واقعی کلمه دیدم هیچ راه”. او از دست رفته از یک سال از مدرسه ابتدایی پس از آتش و صرف ماهها در بیمارستان تحت چند گرافت پوست و عملیات. “به محض این که من آمار دبیرستان, که آن را,” او می گوید. “من مورد ضرب و شتم شد تا تقریبا هر روز. مردم راه رفتن و گذشته من و تلنگر فندک در من قرار داده fags در چهره من و تهدید به سوزاندن خانه من است.”

در حالی که شوالیه سعی مناسب در ساخت تیره جوک در هزینه های خود به مردم بگویند: “وقتی من بمیرم, من قصد دارم برای به دست آوردن یک نصف قیمت هولوکاست.” او همچنین به کنایه که فردی کروگر شد پدر او است. “این خنده دار نیست,” او می گوید در حال حاضر. “آن را به نقطه که در آن من توهین به خودم و تمام وقت. هنگامی که مردم قدردانی کرد من نمی دانم که چگونه به آن را.”

در سالهای شوالیه می گوید: “در روابط افتضاح بود”. “من در وب سایت های دوستیابی, اما من نمی خواهد نشان دهد من زخم وجود دارد. سپس, وقتی که من به آنها گفتم در گوشی که من پوشانده بود و زخم بود که در آن من می خواهم مسدود شده است.” نایت شده است با دوست دختر خود را پس از بازگشت از فیلمبرداری کثیف خدا در مراکش. آنها صحبت آنلاین برای شش سال قبل از آنها در فرد ملاقات کرد – شوالیه نگه داشته و بهانه ای برای جلوگیری از ملاقات.

این فقط شوالیه روابط عاشقانه شده اند که تحت تاثیر او تروما – رویدادهای اجتماعی مانند اتش بازی شب هالووین و به خصوص دشوار است زمان از سال است. “من نمی توانم ایستاده سر و صدا از آتش پس از انفجار گاز در میخانه” او توضیح می دهد. شوالیه به تازگی در نامه ای به یک فروشگاه لباس بالماسکه محکوم کردن آنها برای فروش “زنده سوزانده make-up”. “این واقعا f***s من که مردم فکر می کنند که قابل قبول باشد,” او می گوید. “من نمی توانید پاسخ.”

شوالیه که می خواستم به عنوان یک آتش نشان در قبل گفته بودن او نمی خواهد عبور فیزیکی تست به دلیل سوختگی تجزیه وقت خود را بین کار به عنوان یک پزشک دستیار در بیمارستان در چلمزفورد جایی که او تحت درمان قرار گرفت و آزمون برای بازیگری نقش. به زودی او ممکن است زمان زیادی برای سابق است. عملکرد خود را در کثیف خدا به دست آورده نامزد در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل زن و امیدوار کننده ترین تازه وارد دسته ها در انگلیسی, جوایز فیلم مستقل و او نامگذاری شده است یکی از این سال بافتا دستیابی به موفقیت استرالیایی. او با بهره گیری نوظهور شهرت ؟

“این روزها من نمی دانم اگر مردم شناخت من در خیابان از فیلم و یا اگر آنها خیره در من زخم” او می گوید: یادآوری یک زن که با نزدیک شدن به او بگویید که چقدر او را دوست داشت کثیف خدا. “من نمی توانم خارج شوم با نگرش, ‘توقف f***ing به من نگاه’ به همین دلیل من نمی دانم که چرا آنها به دنبال.”

“من شناخته شده به عنوان دختر با زخم نمی,” او می افزاید: درخشان در سراسر جدول. “من شناخته شده به عنوان دختر در این فیلم است.”

کثیف, خدا, است که در دی وی دی منتشر و دیجیتال در 25 نوامبر

دفعات بازدید: بقیه ما افزایش ستاره ها مصاحبه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید