ونوس ویلیامز تولد: 11 ستاره تنیس بهترین نقل قول های انگیزشی

او در طول زندگی حرفه ای تنیس, ونوس ویلیامز, سمان است جای خود را در کتاب های تاریخ به عنوان یکی از بزرگترین ورز

توسط FARDAALEFBA در 28 خرداد 1399

او در طول زندگی حرفه ای تنیس, ونوس ویلیامز, سمان است جای خود را در کتاب های تاریخ به عنوان یکی از بزرگترین ورزشکاران در تمام دوران است.

با هفت تک آهنگ گرند اسلم عناوین, 14 زنان دو برابر گرند اسلم برنده چهار مدال طلای المپیک و جهان شماره یک عناوین زیر کمربند ویلیامز هنوز رفتن قوی 26 سال پس از تبدیل نرم افزار در 14 سال است.

در افتخار تولد 40 خود را در روز چهارشنبه 17 ژوئن مستقل گرفته یک نگاه در برخی از توانمندسازی ترین اظهارات ستاره تنیس ساخته شده در طول سال.

از درک چگونه به استفاده از خود را شکست به, بهبود, برای همیشه باور در توانایی های خود را در اینجا 11 از ویلیامز ترین نقل قول های انگیزشی.

1. در ورود با طرز فکر درست

"اگر شما یک رقیب شما فقط کردم به خانه بروم."

(گتی ایماژ)

2. در اعتقاد به خود بدون توجه به آنچه هر کس دیگری فکر می کند

"برخی از مردم می گویند که من یک نگرش – شاید من انجام دهد. اما من فکر می کنم که شما باید به. شما باید به این باور را در خودتان زمانی که هیچ کس دیگری می کند که باعث می شود شما یک برنده در سمت راست وجود دارد."

3. در خود را با استفاده از موانع به بهبود

"هنگامی که شما از دست دادن شما بیشتر با انگیزه است. هنگامی که شما برنده شوید شما قادر به دیدن اشتباهات خود و احتمالا هیچ کس نمی تواند به شما بگویم هر چیزی است."

(گتی ایماژ)

4. در ساخت این غیر ممکن است اتفاق می افتد

"من آموخته ام که شما همیشه می تواند رسیدن به بیش از شما فکر می کنید شما می تواند. لحظاتی وجود دارد که من راه می رفت خاموش دادگاه و گفتم: "من نمی دانم که چگونه من که برنده مسابقه است.' آن را در واقع غیر ممکن است, اما آن اتفاق افتاد و پس از آن شما متوجه است که شما می توانید خودتان فشار بسیار بیشتر از شما تا کنون فکر کردم و شما می توانید غیر ممکن اتفاق می افتد."

5. در همیشه نگه داشتن خود را در خصوص بالا

"در ذهن من همیشه بهترین است. اگر من راه رفتن در دادگاه و من فکر می کنم نفر بعدی بهتر است من در حال حاضر از دست داده است."

(گتی ایماژ)

6. در اولویت های خود بدانند

"البته من می خواهم به شماره یک. اما شاد بودن و سالم مهم ترین چیز است."

7. در دانستن چقدر خوب شما را در آنچه شما انجام

"من می خواهم تصور کنید که به منظور به ضرب و شتم من یک فرد را به بازی تقریبا کامل تنیس."

(گتی ایماژ)

8. در قدرت ورزشی

"متاسفانه جهان است و آنچه در آن است در حال حاضر. مردم نمی تواند همراه به هر دلیل. به عنوان ورزشکاران حرفه ای در راه ما تقریبا سفیران صلح, چرا ورزش به ارمغان می آورد همه با هم."

9. در نگه داشتن چشم خود را بر روی توپ

"من نمی آیند به مسابقات به دوستان را به رفتن به احزاب برای برگزاری مکالمات. من آمده بود و من نه معنی و بی رحمانه و کثیف است."

(گتی ایماژ)

10. در پرداخت هیچ ذهن به نظرات افراد دیگر

"تا آنجا که هر کس دیگری را بر من چیست اگر من فکر می کردم که همه درست بود من احتمالا نمی خواهد که چپ کامپتون, بنابراین من نمی تواند بیش از حد گرفتار در چه بعدی فرد فکر می کند."

11. در غلبه بر موانع

"گاهی اوقات هنگامی که شما در حال ساخت بیشتر خطاهای شما می خواهید به جلو و عقب اما من فقط نیاز به نگه داشتن رفتن به جلو است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب