ونسا برایانت باز کرده است تا در مورد او دلیلی برای مسدود کردن Instagram فن حساب اختصاص داده شده به اواخر شوهر و پدر, دختر کوبه و Gianna.

این آخر هفته ونسا به اشتراک گذاشته Instagram داستان توضیح داد که او و دخترش ناتالیا تصمیم به مسدود کردن حساب به دلیل آن دشوار بود دیدن تصاویر از کوبه و Gianna که در سقوط یک هلیکوپتر در کنار هفت نفر دیگر در ماه ژانویه است.

“Thx بسیار برای همه دوست دارم. @nataliabryant و من متاسفانه تا به حال برای جلوگیری از فن صفحات به دلیل آن را واقعا سخت به آنلاین و به طور مداوم به دیدن تصاویر محبوب ما جی جی و کوبه تحت هر مربع از ما کشف صفحات” ونسا نوشت.

با توجه به ونسا مسدود کردن حساب کمک کرده است تغییر Instagram الگوریتم.

“ما شما را دوست دارم اما لطفا درک کنید که ما تا به حال به انجام این کار برای خود ما را درمان نمی کند چرا که ما نمی قدردانی خود را به عشق” مادر-از-چهار اضافه شده است. “Xo.”


ونسا که او ساخته شده Instagram حساب خصوصی نیز به اشتراک گذاشته شده در یک پست مشابه ساخته شده توسط ناتالیا که در آن 17 ساله توضیح داد که چرخش او حساب خصوصی متوقف شده بود فن حساب از reposting عکس های خانوادگی.

“از همه شما بسیار سپاسگزارم برای این همه عشق و حمایت” ناتالیا نوشت. “بسیاری از شما ممکن است متوجه شده اخیر تبدیل به یک حساب خصوصی. مادر من و من تا به حال متاسفانه بلوک صفحات طرفداران زیرا آنها در حفظ و ترجمه ما عکس. این باعث می شود آن را 10x سخت تر برای مقابله با از دست دادن ما.”

“ما امیدواریم که مردم درک کنند که اگر چه این فن صفحات باید نیت خوب آنها را در حال حرکت رو به جلو سخت تر از آنها ثابت یادآوری” او در ادامه اضافه کرد که او و ونسا نمی تواند عمومی تا زمانی که “تا زمانی که فن صفحات متوقف کند”.

ناتالیا به این نتیجه رسیدند که پست: “ما از همه شیرین خود را نیت و ما امیدواریم که شما را در درک.”

قبلا ونسا به اشتراک گذاشته است عکس از کوبه و Gianna در Instagram به مناسبت های خاص مانند تولد دختر و او و کوبه را 19th سالگرد عروسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im