واژن مش عوارض اغلب به عنوان برچسب ‘مشکلات زنان’ و هزاران نفر شده است می تواند در امان مرور می یابد

یک بررسی جدید تاکید شده که چگونه بسیاری از زنانی که به ابراز نگرانی در مورد واژينال مش روش عوارض اخراج شدند به عنوان “مشکلات زنان”.

گزارش منتشر شده توسط مستقل داروها و تجهیزات پزشکی بررسی ایمنی است که به ریاست بارونس جولیا Cumberlege یافت که “هزاران نفر” از زنان شده است می تواند امان از عوارض بعد از زايمان مش جراحی است.

عمده تحقیق که به بررسی استفاده از واژن, مش, داروی سدیم والپروات و هورمون بارداری تست Primodos هشدار داد که بیماران با آن مواجه شده اند آسیب از ناامن دارو و تجهیزات پزشکی با توجه به سیستم بهداشت و درمان است که “بی ربط, siloed, بی توجه و دفاعی”.

زنانی که تحت واژن مش جراحی و صحبت کرد که به بررسی تیم گفت: آنها تجربه “مشقت و درد مزمن احساس ریش تراش داخل بدن خود آسیب به اندامهای از دست دادن تحرک و زندگی جنسی و افسردگی و افکار خودکشی”.

بنیتا بارت یک مادر از سه زندگی می کند که در نزدیکی نیویورک گفت که او شده است در درد ثابت از داشتن مش جراحی در سال 2015 بیان کرد: “این احساس مانند آنها تا به حال شسته دست خود را از من است.”

واژن مش جراحی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان لگن پرولاپس ارگان در بیمه خدمات درمانی تنها در صورتی وجود دارد “هیچ جایگزین” اگر روش “را نمی توان به تعویق افتاد” و “بحث مفصل” انجام شده بین بیمار و پزشک خود بیمه خدمات درمانی متحده است. این روش همچنین می تواند مورد استفاده در درمان بی اختیاری ادراری.

در حالی که روش انجام شده بر روی بیماران برای حدود 20 سال آن “در دراز مدت خطر ابتلا به مشخصات” ناشناخته مانده بررسی متحده است.

در این گزارش مشخص شده که “عواقب” زنان نه اینکه معتقد بودند زمانی که آنها صحبت می کرد و از درد خود را به عنوان “گسترده” آن را به عنوان “بلافاصله مجموعه تن برای یک بیمار-پزشک مشاوره است که به دور از برابر و مانع هر صورت مشترک تصمیم گیری در اطراف آینده مراقبت و درمان”.

“بیمار آسیب پذیر است و احساس می کند قادر به چالش و سوال. بیمار نادیده گرفته شده است و احساس می کند خوار” آن گفت:.

این بررسی همچنین نشان داد که برخی از زنان که صحبت از خود ناراحتی و درد کشف کردند که سوابق پزشکی خود بودند یا “از دست رفته” و یا “تغییر”.

“زنان و جلب اعتماد در ما نگرانی های خود را در مورد عمدی پوشش یو پی اس و به ما نشان داده اند پزشکی اشاره می کند که به نظر می رسد که اصلاح شده ،

توصیف میزان عواقب ناشی از برخی آلودگیهای مش روش های, در این گزارش اعلام کرد: “ما ملاقات بسیاری از زنان با تحرک محدود نیاز به تکیه بر روی یک ویلچر و یا عصا به حرکت در اطراف قادر به نشستن برای دوره های در یک زمان قادر به بازی با کودکان خود و یا حمل و نوه های خود زندگی روزانه با عواقب ناشی از عملیات و روش آنها فکر می درمان آنها.”

آن افزود: “اثرات این روش باعث شکسته روابط برای برخی قرار داده و زنان و خانواده های آنها در تنگه وخیم مالی. در این سیستم را نمی دانم درست است در دراز مدت عوارض نرخ لگن مش روش.”

در سال 2018 دولت اعلام کرد که واژينال مش جراحی می تواند تنها اگر هیچ جایگزین وجود دارد پس یک توصیه مستقل داروها و تجهیزات پزشکی, ایمنی, بررسی, به دلیل نگرانی های ایمنی از روش.

گزارش جدید اعلام کرد که در حالی که بررسی مستقل راه اندازی شد “به آدرس نگرانی های مطرح شده توسط زنان” مردم دیگر “می تواند و باید گوش گرفته و قبل از عمل”.

نقد و بررسی گفت که عذرخواهی باید صادر شده توسط دولت “از طرف سیستم بهداشت و درمان” به خانواده های آسیب دیده توسط واژينال مش عوارض جراحی که نیاز نیست که رخ داده است.

آن را نیز شامل چند توصیه برای دولت حرکت رو به جلو از جمله معرفی کف لگن آموزش و پرورش در مدارس و کلاس های زایمان.

“ممیزی به ایجاد نرخ عوارض باید تلاش شود با استفاده از زنانی که تا به حال مش درج در سال 2010” آن گفت: علاوه بر حاکی از این است که “پزشکان نیاز به ایجاد و موافق اصطلاحات و تعاریف مربوط به هر دو مش درج و حذف”.

Kath Sansom بنیانگذار گروه مبارزات انتخاباتی زنجیر مش گفت که این گزارش “ضربه سخت و به رسمیت می شناسد کل شکست در ایمنی بیمار و مقررات و نظارت در انگلستان”.

“این همچنین باعث می شود آن را بسیار روشن است که ما با استقرار پزشکی عمیقا تثبیت شده در نهادی انکار و زن ستیزی.”

کار MP اما هاردی اظهار داشت که پس از “چندین سال” از زنان مبارز در مورد تاثیر واژن مش عوارض “صدای خود را در حال حاضر در نهایت شنیده می شود”.

“این نبرد بود یک سر بالایی که رو ثابت اخراج مکرر تجدید نظر از بسیاری از زنان درد و رنج وحشتناک درد و نادرست از شکایت. اما عواقب و اثرات فولاد مش ایمپلنت را برای بسیاری از با آنها را برای بقیه زندگی خود را” سیاستمدار است.

Thompsons وکلاء یک شرکت حقوقی به نمایندگی از 400 نفر تحت تاثیر واژن مش عوارض در بیانیه ای گفت که مشتریان خود “مواجه شده اند رد و belittlement در حالی که موجب ویرانی با درد”.

“عذرخواهی دیر شده” شرکت گفت. “چه کسانی که رنج می برد تا زمانی شایسته است اقدام قاطع که منجر به تغییر واقعی امروز شروع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>