Kymera Chevy 4x4 Truck
در اساطیر یونانی یک خیال واهی اشاره به یک هیولا آتش تنفس ترکیبی موجود می شود در آسیای صغیر است که تشکیل شده از بخش هایی از بیش از یک حیوان. تنظیم فروشگاه فاب چهار دست و پا' اماتور, می تواند به عنوان یک خیال واهی از انواع آن را به عنوان بدن از یک 2015 Chevy Colorado, اما توسط یک twin-turbocharged 12-شیر کامینز توربو دیزل است. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.آن 5.9 L موتور تولید بیش از 650 اسب بخار جفت به یک 47RH انتقال از دوج Ram, HD, زوج با پیشرفته آداپتور Atlas 2 مورد انتقال و AxleTech 4000 پنوماتیک قالبهای. فاب چهار دست و پا در زمان حدود دو ماه برای تکمیل این پروژه تا حدی به دلیل آن را در حال حاضر کم دامنه نسبت 3.8:1 و خزیدن نسبت 52.60:1 همراه با 20 اینچی سفارشی چرخ پیچیده در 405/70 داد Multiuse 550 لاستیک.

LEGO Creator Expert Ford Mustang 10265 Building Kit (1471 Pieces)
LEGO Creator متخصص فورد موستانگ 10265 ساختمان کیت (1471 قطعه)
  • ساخت و سفارشی کردن بسیار خود 1960 فورد موستانگ GT شامل تیره-آبی و بدنه سفید مسابقه راه راه 5-صحبت با رینگ ناهموار لاستیک دقیق داخل موتور V8 و سفارشی سازی add-ons!
  • سفارشی کردن این "اتومبیل های عضلانی آمریکایی مدل" با شامل سوپر شارژر عقب ducktail اسپویلر فربه لوله اگزوز جلو چانه اسپویلر و اکسید نیتروژن مخزن
  • اقدامات بیش از 3 اینچ (10 سانتی متر) بالا 13-inch (34 سانتی متر) طول و 5 اینچ (14 سانتی متر) عرض
  • 1471 قطعات – برای دختران و پسران در سن 16+ و برای طرفداران و بچه ها در تمام سنین
  • این لگو Creator متخصص فورد موستانگ 10265 مجموعه ساخته می شود همراه با سایر اصلی لگو مجموعه و آجر لگو برای خلاق ساختمان
LIGHTAILING Light Set for (Creator Expert Ford Mustang) Building Blocks Model - Led Light kit Compatible with Lego 10265(NOT Included The Model)
LIGHTAILING نور مجموعه برای (خالق متخصص فورد موستانگ) بلوک های ساختمان مدل - نور Led کیت سازگار با لگو 10265(شامل نمی شود مدل)
  • طریقه استفاده: نور تنظیم شده است استفاده می شود به نور خالق متخصص فورد موستانگ (شامل نمی شود لگو مجموعه).
  • PORDUCT ویژگی ها: نور ساخته شده است استفاده از مواد اولیه کاملا دست ساز. این شامل 1 USB کیت نور ,راهنما, راهنمای جعبه باتری. پلاگین در قدرت و نور خود را از بلوک های ساختمان با طراحی شگفت انگیز!
  • راهنمایی: استفاده از موچین و سه باتری AAA یا شارژر USB و ولتاژ باید کمتر از 5 ولت برای جلوگیری از سوختن.
  • آموزش نصب و راه اندازی: نور مجموعه نصب و راه اندازی انجام شده است به اولویت خود را. لطفا خود را نصب کنید نور led با دقت و بدون سختی کشیدن و بدون نیاز به خم شدن و یا آن را تکان.
  • درباره ما: متخصص در سفارشی-طراحی نورپردازی کیت اسباب بازی, هدف ما برای عرضه به مشتریان با محصولات و خدمات با کیفیت. تولیدات خود را منحصر به فرد خود را با غنی تخیل و خلاقیت است. اجازه دهید 's نور تا آجر خود را و آنها را به حیات جدید. اگر شما هر گونه مشکلات لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. باید خوشحال تجربه خرید!