Ford Mustang GT Police
آن را هر روز که شما در سراسر یک هوندا اقدام به مسابقه یک تسلا مدل 3 بسیار کمتر یکی از کشیده شدن بیش از بینام و نشان پلیس وسیله نقلیه برای انجام این کار است. اما این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است با تشکر از فیلم های گرفته شده توسط DashMan NashCam. آن زمانی آغاز شد که یک تسلا مدل 3 راننده رفت و کمی سنگین بر روی پدال گاز را تا رسیدن به حد مجاز سرعت. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.یک هوندا راننده گرفت که تسلا شتاب کردن خط به عنوان یک چالش در نتیجه یک تعقیب و گریز گرفت و نه فقط برای این دو اتومبیل. درست پشت هر دو بود بینام و فورد موستانگ GT پلیس رهگیر و پس از تسلا مدل 3 بود که تا کنون پیش رو این امر نشده است عاقلانه برای تعقیب را ادامه داد به طور بالقوه هر دو راننده داد.

LEGO Creator Expert Ford Mustang 10265 Building Kit (1471 Pieces)
LEGO Creator متخصص فورد موستانگ 10265 ساختمان کیت (1471 قطعه)
  • ساخت و سفارشی کردن بسیار خود 1960 فورد موستانگ GT شامل تیره-آبی و بدنه سفید مسابقه راه راه 5-صحبت با رینگ ناهموار لاستیک دقیق داخل موتور V8 و سفارشی سازی add-ons!
  • سفارشی کردن این "اتومبیل های عضلانی آمریکایی مدل" با شامل سوپر شارژر عقب ducktail اسپویلر فربه لوله اگزوز جلو چانه اسپویلر و اکسید نیتروژن مخزن
  • اقدامات بیش از 3 اینچ (10 سانتی متر) بالا 13-inch (34 سانتی متر) طول و 5 اینچ (14 سانتی متر) عرض
  • 1471 قطعات – برای دختران و پسران در سن 16+ و برای طرفداران و بچه ها در تمام سنین
  • این لگو Creator متخصص فورد موستانگ 10265 مجموعه ساخته می شود همراه با سایر اصلی لگو مجموعه و آجر لگو برای خلاق ساختمان
LIGHTAILING Light Set for (Creator Expert Ford Mustang) Building Blocks Model - Led Light kit Compatible with Lego 10265(NOT Included The Model)
LIGHTAILING نور مجموعه برای (خالق متخصص فورد موستانگ) بلوک های ساختمان مدل - نور Led کیت سازگار با لگو 10265(شامل نمی شود مدل)
  • طریقه استفاده: نور تنظیم شده است استفاده می شود به نور خالق متخصص فورد موستانگ (شامل نمی شود لگو مجموعه).
  • PORDUCT ویژگی ها: نور ساخته شده است استفاده از مواد اولیه کاملا دست ساز. این شامل 1 USB کیت نور ,راهنما, راهنمای جعبه باتری. پلاگین در قدرت و نور خود را از بلوک های ساختمان با طراحی شگفت انگیز!
  • راهنمایی: استفاده از موچین و سه باتری AAA یا شارژر USB و ولتاژ باید کمتر از 5 ولت برای جلوگیری از سوختن.
  • آموزش نصب و راه اندازی: نور مجموعه نصب و راه اندازی انجام شده است به اولویت خود را. لطفا خود را نصب کنید نور led با دقت و بدون سختی کشیدن و بدون نیاز به خم شدن و یا آن را تکان.
  • درباره ما: متخصص در سفارشی-طراحی نورپردازی کیت اسباب بازی, هدف ما برای عرضه به مشتریان با محصولات و خدمات با کیفیت. تولیدات خود را منحصر به فرد خود را با غنی تخیل و خلاقیت است. اجازه دهید 's نور تا آجر خود را و آنها را به حیات جدید. اگر شما هر گونه مشکلات لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. باید خوشحال تجربه خرید!