دانشگاه مستند: گرفتن لحظه های سکون و هم در طول یک بیماری همه گیر

یک دختر نشسته در لبه اتاق خوابگاه خود را خیره در سایت ساخت و ساز در خارج از پنجره. یک پسر بچه پخش ویولن برای مخاطبان از چند نفر هنوز هم در اطراف او. در جای دیگر مجموعه ای از دست با دقت می نویسد: در یک نوت بوک.

اینها برخی از لحظات گرفته شده توسط Vamika سینگ نهایی-دانشجوی سال در دانشگاه نیویورک در ابوظبی (NYUAD) که در آن او و همسالان خود تصمیم به باقی می ماند که زندگی رفت به مستند. با همه گیر به گسترش در سراسر جهان و دانشگاه ها در سراسر جهان مواجه شد با یک معضل: باید دانش آموزان باقی می ماند در محوطه دانشگاه و یا باید آنها را ترک بلافاصله برای خانه ؟ هیچ ذخیره شد از داشتن به این تصمیم. کلاس ها شروع به حرکت آنلاین دانش آموزان, رزرو پروازهای بازگشت به کشورهای خود و بسیاری از دانشگاه های بسته درهای خود را به طور نامحدود.

اما NYUAD به دانش آموزان خود را انتخاب کنید. پس از ماه مارس سینگ و یک تعداد انگشت شماری از دانشجویان بین المللی بوده است با هم زندگی می کنند. دانشگاه جزیره پردیس در قلب خاورمیانه و یکی از معدود نهادهایی که باقی مانده است کاملا کاربردی و کفش برای دانش آموزانی که آن را احساس بهترین باقی بماند. سینگ تصمیم به تصرف جوهر از این زمان و با استفاده از عکاسی به طرح عدم اطمینان از زندگی خود را.

“عکاسی از نزدیکی و صمیمیت می شود تقریبا رادیکال در آن رزونانس در یک زمان که در آن مردم به معنای واقعی کلمه نمی تواند نزدیک به هم” سینگ گفت.

او پروژه های بصری بود birthed در بررسی کوچک لحظات مستند و زل زده بود به همسالان خود – احساسات خود را عادات و سرگرمی های خود روابط خود را. به عنوان زندگی آهسته در اطراف آنها نزدیکی خود را افزایش یافته است. این است محصور با نرمی و روان بودن این عکس ها هر کدام به نمایندگی از جامعه جدا شده و با هم. در نتیجه یک سری از آرام و صمیمی عکس: یک یادآوری از عجیب و غریب تعادل آرامش و اضطراب وجود داشت که در محوطه دانشگاه.

“من دوست داشتم که من می توانم این لحظات را از هم و سکون” سینگ گفت. “که من پیدا کردم این طوری جذاب برای عکس, برای پیدا کردن پویایی و معنا در سکون – از طریق بطرف مایع خطوط پتو یا لباس آورده به تمرکز قطر یا تاشو حرکات اندام که crisscrossed یا خم مجاورت پوست انسان با بافت های مختلف پارچه و اشیاء: فلاپ, جوراب, پتو, تسبیح دانه صفحات خاطرات و بطری های شیشه ای.”

سینگ شخصا در بر داشت عظیم “آسایش” در ماندن در NYUAD او می گوید:. سیاست در دانشگاه و سیستم بهداشت و درمان در محل شدند منابع راحتی. سلامت روان مبارزات اجرا شد دانش آموزان باقی مانده در حالی که اجتماعی فاصله و گسترده Covid-19 تست رخ داده است در اوایل به اندازه کافی برای جلوگیری از شیوع غیر قابل کنترل. راه هایی که NYUAD مدیریت رفتار همه گیر تقویت این احساس که ماندن در دانشگاه اقیانوس دور از پدر و مادر او حق انتخاب برای سینگ.

“من فکر می کنم این تجربه به ما اجازه دیدن خودمان و همسالان ما در این دولت آسیب پذیر هم در جهانی آسیب پذیر لحظه ای از عدم قطعیت و برای پیدا کردن همدلی برای هر یک از دیگر در آن است. عکس ها نیز به ما کمک کرد نگاهی به دانشگاه ما دوباره به عنوان یک محل زیبایی در لحظات خستگی و یا هر دری سخنی و یا دنیوی در آن تقریبا بیش آشنا فضاهای که ما رو به نگاه متفاوت از طریق یک عکس است.”

شما می توانید بیشتر از Vamika سینگ کار در instagram.com/foodqueenhoney

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>