Unhinged نقد و بررسی: راسل کرو است نامعقول خوب در این زمان, جاده خشم, هیجان انگیز

Dir: Derrick Borte. بازیگران: راسل کرو, Caren پیستوریوس, Gabriel Bateman, Jimmi Simpson و آستین P مکنزی. 15 cert, 93 دقیقه

Unhinged باز با صدای تنفس سنگین و سخت مانند یک اژدها slumbering در اعماق زمین است. متعلق به یک موجود اما به مردی به نام تام شکارچی (راسل کرو) است که نشسته در ماشین پارک شده در خارج از یک خانه در حومه شهر. او نحیف به نظر می رسد مانند او شده است خالی از روح خود به او حمله یک مسابقه و در سکوت به تماشای آن را سوزاند. تام می شود راه می رود تا به درب جلو و غارهای آن را با یک چکش. بدون مکث هدف شیفت از چوب برای گوشت. او کشته شدن مردی در داخل یک زن offscreen. ما گوش او فریاد می زند. گزارش های خبری بعد به ما بگویید که زن شد, تام, همسر سابق مرد بود کسی که با آنها او می خواهم به یک امر است.

این یک disquietingly تصویر آشنا از خشونت خانگی – مؤثر است ، اما اعتبارات باز است که به دنبال متعلق به یک داستان کاملا متفاوت. بیش شوم آکورد نوشته شده توسط آهنگساز دیوید باکلی ما شنیدن رادیو و تلویزیون گوینده صحبت می کنند از همه نوع از مشکلات اجتماعی – خودشیفتگی بی قانونی و بدون جهت خشم. ما نشان داده ویدئوها از مردم گرفتن عکس های سلفی رانندگی بی پروا و skirmishing در سوپر مارکت ها. “مردم آنقدر که در آنها مغز خود را می توانید آن را اداره کند” لنگر اعلام کرد تن خود را مناسب آخرالزمانی.

Unhinged است که در واقع یک فیلم در مورد خشم جاده. آن شخصیت راشل (کارن Pistorius) دارای ضربه شخصی پایین سنگ; او اواسط طلاق بدون سالن و نمی تواند پوشش هزینه های خود بیمار مادر بهداشت و درمان. و در حال حاضر او را از طریق خواب او زنگ و خطرات ساخت پسرش اواخر برای مدرسه (دوباره) و از دست رفته یک قرار ملاقات با یک مشتری مهم است. او را در بهترین حالات. در حالی که در ترافیک گیر کرده او مطالب در مورد چگونگی وجود دارد بیش از حد بسیاری از اتومبیل و بیش از حد بسیاری از مردم است.

زمانی که یک خودرو قادر به سرعت بخشیدن در یک نور سبز او honks او شاخ و سرعت آن گذشته است. در این باغ انواع پرخاشگری – روزانه بخشی از هر راننده معمول است. مرد در ماشین دیگر ایده های مختلف است. آن را تام تازه از صحنه باز داد و بیداد. او فکر می کند راشل تنها می تواند واقعا کفاره برای خشونت در رفتار با تجربه “چه روز بد واقعا”. آنچه در زیر است یک روز بسیار بد در واقع. او در تعقیب خود را از طریق کنار خیابان ها و بزرگراه ها در انتظار یک جواب به او اتمام حجت. او قصد کشتن کسی که او را دوست دارد. چه کسی او را انتخاب کنید ؟

Derrick Borte فیلم متشنج است نرم و صاف می یابد و فقط کافی کمی مضحک علل مرگ کسب درآمد بالای آن-مفهوم هیجان انگیز اعتبار. اما آن را غیر ممکن است برای تماشای یک مرد به دنبال یک زن عجیب و غریب داشتن به طرز وحشیانه ای کشته شدن یک شریک زندگی سابق و نادیده گرفتن جنسیتی ماهیت تهدید بر روی صفحه نمایش در اینجا. Carl Ellsworth اسکریپت قطعا نمی سمت مرحله این موضوع است. تام متناسب با مشخصات از خشونت مردان فعال حقوق را به یک توپ را روی گوه و به او مطالب را به راشل وکیل طلاق pal (Jimmi Simpson) در مورد او چگونه “f*** * * * ها بیش مناسب و معقول برای یک زندگی”. و کرو با جنوب لگدمال بافت تهدیدات به هر هجا. تام یک مرد از تمساح لبخند می زند. آن را تعجب آور اما شگفت آور به نوبه خود برای یک بازیگر که جعلی کار خود را بر روی صفحه نمایش بزرگ heroics. اگر Les Misérables (2012) به او پیشنهاد یک شانس برای بازی تبه کار Unhinged است شانس خود را برای بازی هیولا – جهان تاریک و نقش خود را به عنوان جکیل و هاید در حال حاضر خوشبختانه scuppered.

و در عین حال این فیلم نیز فکر می کند از تام به عنوان یک جاده خشم, جن فرستاده شده از پرتگاه به یاد راشل چند درس در مورد راننده و مقررات. پس از همه, راشل از گناه نابجا و خشم بیش از حد. اما این انواع بسیار متفاوت از خشم بر روی صفحه نمایش. یک جهانی است – بدون توجه به جنسیت و نژاد یا سن. دیگر بسیار خطرناک در پیامدهای آن می آید تنها از یک مرد را حس تلخ از حق. Unhinged اذعان می یابد و خود را پاره پاره بین آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر