کشف باستان ‘فراعنه’ از زمرد

تیاو گسترده سن سنگ آرامگاه تپه در دره رودخانه Boyne حدود 25 مایلی شمال دوبلین آنقدر چشمگیر است که این منطقه شده است و به نام ایرلندی دره پادشاهان. و تجزیه و تحلیل جدید از باستان DNA انسان از Newgrange معروف ترین این تپه در ایرلند نشان می دهد که باستان ایرلندی ممکن است تا به حال بیش از به یاد ماندنی قبر نشانگر مشترک با فراعنه.

یک تیم ایرلندی ژنتیک و باستان شناسان گزارش هفته گذشته که یک مرد که سوزانده باقی مانده بودند دفن در قلب Newgrange شد محصول یک درجه اول زانی با محارم اتحادیه یا بین پدر و مادر و فرزند و یا خواهر و برادر. پیدا کردن همراه با دیگر ژنتیکی و شواهد باستان شناسی نشان می دهد که افرادی که ساخته شده است این تپه زندگی می کردند در یک سلسله مراتبی جامعه با نخبگان حاکم که در نظر گرفته خود را به الهی است که مانند فراعنه مصر آنها می تواند به شکست نهایی تابوهای.

در ایرلند بیش از 5000 سال پیش مردم پرورشی و مطرح گاو. اما آنها نیز منتقل شده مانند معاصران خود را در سراسر اروپا برای ایجاد خیره کننده بناهای تاریخی به مرده بعضی ها با دقیق فصل های جهت. استون هنج یک بعد megalith در همان وسیع سنت به عنوان Newgrange معروف است تراز دلخواه خود را به تابستان و زمستانی. مرکزی اتاق زیرزمینی در Newgrange ساخته شده است به طوری که به عنوان خورشید در زمان انقلاب زمستانی آن را روشن کل اتاق از طریق آنچه که به نام یک جعبه سقف.

باستان شناسان از مدت ها فکر کرده اید که چه نوع از جامعه ساخته شده است مانند یک ساختار است که آنها فکر می کنم باید به حال مراسم معنوی یا اهمیت است. اگر به عنوان این یافته ها نشان می دهد آن جامعه مفتخر است که این محصول از یک زانی با محارم توسط اتحادیه interring باقی مانده خود را در مقدس ترین نقطه در یک مکان مقدس و سپس ایرلندی باستان تا به حال ممکن است یک حاکم سلسله مراتب مذهبی, شاید شبیه به کسانی که در جوامع باستان در مصر و پرو و هاوایی که همچنین اجازه ازدواج بین خواهر و برادر.

در یک بررسی گسترده از باستان DNA از استخوان نمونه که قبلا جمع آوری شده در ایرلندی دفن هزاران سال محققان همچنین دریافتند ژنتیکی اتصالات میان مردم دفن در دیگر ایرلندی عبور مقبره به نام زیرزمینی اتاق و یا معابر. که نشان می دهد که نخبگان حاکم به ترتيب مربوط به یکی دیگر.

یک مکان مقدس

دانیل G Bradley متخصص در باستان DNA در کالج ترینیتی که منجر تیم با لارا M کسیدی متخصص در ژنتیک جمعیت و ایرلندی ماقبل تاریخ نیز در کالج می گوید: ژنوم انسان بود که یک محصول از زنای با محارم شگفتی کامل بود. آنها و همکاران خود را گزارش یافته های خود را در مجله Nature.

Newgrange بخشی از یک گورستان به نام Bru na Boinne یا کاخ Boyne, دوستیابی به حدود 5000 سال پیش است که شامل سه پاساژ بزرگ مقبره ها و بسیاری دیگر از بناهای تاریخی. این یکی از قابل توجه ترین از نوسنگی به یاد ماندنی سایت در تمام اروپا است.

بخش هایی از Newgrange ساخته شد به چین با خورشید در طول تابستان و زمستان solstices (گتی)

از سایت مقبره برادلی می گوید: “Newgrange است اوج”. آن است که نه فقط آن را شامل 200,000 تن از زمین و سنگ برخی از آورده از کیلومتر دور است. این شهر همچنین دارای جهت گیری دقیق به winter sun.

در هر روز “هنگامی که شما را به اتاق آن را یک نوع numinous فضای آن یک فضای آستانه ای که در یک محل الهام بخش یک نوع ترس” برادلی می گوید.

که یک استخوان بهبود از این نقطه تولید چنین ژنومی شوکه به نظر می رسید فراتر از تصادف است. این تا به حال به یک فرد برجسته, محققان استدلال. او قرار داده شده وجود دارد به طور تصادفی و نسب بود و بعید است به یک حادثه است.

“تمام تکه های از ژنوم که به او به ارث رسیده از پدر و مادرش تمام تکه های از کسانی که فقط یکسان” برادلی می گوید. این نتیجه غیر قابل اجتناب بود: “این یک فرعون من گفت: این یک ایرلندی فرعون.”

او و همکاران او رفته بود به دنبال کودکان از زنای با محارم. آنها تجزیه و تحلیل باستان استخوان به ترتیب 42 ژنوم نوسنگی ایرلندی کشاورزان به عنوان بخشی از یک پروژه برای بازسازی کل ژنتیکی history ایرلند.

محققان نمونه DNA از انسان باقی می ماند از این چهار نوع کفن و دفن در ایرلند از ساده ترین استادانه درست شده. آنها با استفاده از تکنیک های مشابه که برای سود شرکت ها در حال حاضر استفاده از برای کمک به مردم کشف ناشناخته بستگان و اجدادی اتصالات. این شامل به دنبال تمدید تکه های DNA است که مشترک به نمونه های مختلف به جای مقایسه میانگین تفاوت های فردی در ژن.

“آن را مانند به دنبال در جملات به جای حروف” برادلی می گوید.

محققان توالی چهار کامل ژنوم. دیگران به عنوان شایع است در این نوع از تحقیقات جزئی بودند.

نشانه ای از یک جامعه سلسله مراتبی

دیوید رایش از دانشگاه هاروارد یکی از DNA باستانی متخصصان که به دنبال grand رفت و برگشت از ماقبل تاریخ مهاجرت انسانی در سراسر جهان و نه درگیر در تحقیق و به نام مجله و مقاله “شگفت انگیز”.

“من فکر می کنم این بخشی از موج آینده در مورد چگونه DNA باستانی را روشن ساختار اجتماعی است که واقعا یکی از هیجان انگیز ترین وعده” او می گوید: اگر چه او تا به حال برخی از رزرو در مورد شواهدی که نخبگان بودند ژنتیکی جدا از مردم عادی یک نوع از خانواده سلطنتی است.

به تاریکی: در داخل Dowth Megalithic عبور آرامگاه (گتی/iStock)

Bettina شولتز Paulsson های ماقبل تاریخ باستان شناس در دانشگاه گوتنبرگ در سوئد می گوید: محققان یافته است که نشان می دهد یک سلسله مراتب مذهبی است “بسیار جذاب فرضیه”.

در سال گذشته شولتز Paulsson پیشنهاد کرد که megalithic تکنولوژی که برای اولین بار به نظر می رسد در اروپا مورد از 6500 سال پیش سرچشمه گرفته در بریتنی و گسترش دریایی به معنی امتداد سواحل اقیانوس اطلس و در نتیجه به انگلستان و ایرلند. در مورد 35,000 از این آثار شناخته شده و معروف ترین قرعه کشی جمعیت – گاهی اوقات برای تاریخ و باستان شناسی و گاهی اوقات برای به قدرت معنوی به آنها نسبت داده.

شولتز Paulsson می گوید که اساسا هیچ چیز شناخته شده است در مورد ساختار جوامع ساخته شده است که اوایل megaliths. اما تکنولوژی و جوامع استفاده می شود که آن را در طول زمان توسعه یافته.

Newgrange تاریخ به حدود 5500 سال پیش حدود 1500 سال پس از اولین اروپایی megaliths به نظر می رسد. ایجاد این آثار رخ داده است پس از کشاورزی به نظر می رسد در اروپا به ارمغان گسترده مهاجرت از آناتولی کشاورزان با شروع در حدود 9000 سال پیش. رایش یکی از محققان که مستند چگونه این کشاورزان که مشخصات ژنتیکی متمایز از شکارچی و به تدریج حل و فصل اروپا است.

دقیقا چه اتفاقی بین آنها و بومی شکارچی شناخته شده نیست اما به تدریج قضاوت مدرن و باستانی DNA آن hunter-gatherers ناپدید شد. امروز پس از امواج مهاجرت DNA خود دست یافت و به عنوان یک ضعف باقی مانده در مدرن جمعیت.

ایرلندی ژنوم نشان می دهد که مردم در این مقبره بودند فرزندان آناتولی کشاورزان است. محققان دریافتند اثری از جمعیت بومی ایرلند در دو نفر برادلی می گوید. هر چند این است که مقدار کمی از آن را نشان می دهد برادلی می گوید که وجود تعامل بین کشاورزان و شکارچی.

کاغذ غنی با جزئیات دیگر از جمله این کشف که یک نوزاد بود به سندرم داون. نویسندگان بر این باورند این است که قدیمی ترین سابقه ای از سندرم داون. آزمایش های شیمیایی از استخوان نیز نشان داد که نوزاد شیر مادر تغذیه شده بود و او قرار داده شد در مهم آرامگاه. هر دو از این حقایق نشان می دهد که او به خوبی مراقبت در حفظ متعدد دیگر باستان شناسی کودکان و بزرگسالان مبتلا به بیماری یا معلولیت بودند که با حمایت خود فرهنگ.

کسیدی می گوید آنها همچنین دریافتند DNA در دیگر باقی مانده است که حاکی از بستگان مرد بود که یک کودک سلطنتی زنای با محارم قرار داده شد در دیگر قابل مقبره.

“این مرد به نظر می رسید به شکل متمایز ژنتیکی خوشه با سایر افراد از گذشت مقبره در سراسر جزیره,” او می گوید.

یک kerbstone با حکاکی خورشیدی و قمری نمادها در Knowth megalithic آرامگاه در ایرلند (گتی/iStock)

او می گوید: “ما همچنین چند مستقیم خویشاوندی لینک” باستان ژنوم افرادی بودند که پسرعموهای دور. که منجر به این ایده بود که نخبگان که به کارگردانی ساختمان از تپه. در این زمینه از آن ساخته شده حس که زنای با محارم عمدی بود. که چیزی است که می توان ثابت کرد, البته, اما, دیگر جوامع را تشویق خواهر و برادر زنای با محارم و نه تنها مصریان. برادر ازدواج خواهر در ایران باستان, هاوایی و در پرو در میان اینکاها.

“چند نمونه که در آن است به لحاظ اجتماعی پذیرفته شده,” او می گوید: “بسیار طبقه بندی جوامع با یک طبقه نخبگان هستند که قادر به شکستن قوانین.”

با تکیه بر فرهنگ عامه

رایش می گوید که تحقیقات پیامدهای فراتر از خاص يافته است. او می گوید: این به معنای یک مسیر جدید در DNA باستانی مطالعات حرکت فراتر از اکتشافات گسترده ای از الگوهای از پیش از تاریخ بشر بوده است. در حال حاضر اطلاعات ژنتیکی ممکن است کمک به ترسیم ساختارهای اجتماعی خاص جوامع مانند که در ایرلند پس از از دست رفته در زمان عمیق شده است که آنها تقریبا غیر ممکن است به کشف.

رایش می گوید که او رزرو در مورد یکی از این مقاله نتیجه گیری. محققان گزارش دادند که اعضای نخبگان کسانی که در استادانه درست شده ترین مقبره شدند و نزدیک به یک دیگر ژنتیکی از آنها به افراد موجود در ساده تدفین. اما رایش می گوید ساده تدفین و بالاتر-وضعیت تدفین از هم جدا شدند توسط صدها سال پس مقایسه نیست هم. شاید ژنتیکی از جامعه بود که در تعداد کمی تغییر بیش از چند قرن. برادلی اذعان دارد که این توضیح جایگزین.

آخرین قطعه از پازل است که محققان گزارش است و نه باستان شناسی و ژنتیک, اما فولکلور. حساب ایرلندی نام محل نوشته شده در حدود 1100, نویسندگان, نوشتن, می گوید داستان از یک پادشاه Bressal که در خواب با خواهر خود را. نتیجه این شد که Dowth این تپه دفن در کنار Newgrange بود به نام Fertae Chuile یا تپه از گناه است.

این ایده که یک قوم حافظه می تواند حفظ تاریخچه 4000 سال ممکن است مضحک به نظر می رسد اما وجود دارد نیز قصه های عامیانه است که خدایان ساخته شده عبور مقبره را تحت تاثیر قرار چرخه خورشیدی. و در عین حال Newgrange با آن خورشیدی تراز شد و تحت پوشش زمین در طول قرون وسطی است. آن کاوش های باستان شناسی و گرایش به انقلاب زمستانی کشف شده در آغاز قرن 20th.

اسطوره ها ممکن است مبهم اما داستان از چرخه خورشیدی تا به حال برخی از پایه و اساس در واقع و پس از آن ممکن است, آیا داستان سلطنتی زنای با محارم.

© نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>