نهایی تنیس مرحله نهایی مسابقات: alimi ballard پرده تنیس پاسخ به T20 cricket

Alimi ballard اذعان می کند که او می داند که “هیچ” در مورد کریکت, اما فرانسوی راه اندازی خواهد شد که رقابت در این آخر هفته که او امیدوار است که همان اثر را بر روی تنیس به عنوان Twenty20 تا به حال در ورزش از بن استوکس و Virat Kohli. Mouratoglou مربی از سرنا ویلیامز معتقد است که خود را نهایی تنیس مرحله نهایی مسابقات که شروع می شود در روز شنبه در آکادمی خود را در جنوب فرانسه می تواند طرفداران جدید به یک ورزش است که او از ترس دیگر تجدید نظر به بسیاری از نسل جوان است.

UTS خواهد شد از ویژگی های 10 بازیکن رقابت در لیگ بیش از پنج تعطیلات آخر هفته. مسابقات پخش خواهد شد از طریق یک جریان زنده پلت فرم با مشترکین پرداخت حدود 9 پوند در ماه است.

امثال Dominic Thiem, Stefanos Tsitsipas دیوید Goffin و ماتئو Berrettini که همه در جهان بالا 10 را بازی هر یک از دیگر در quickfire مسابقات شامل تعدادی از خلاقیت و نوآوری که Mouratoglou معتقد است که نگه داشتن توجه طرفداران در راه است که به شکل سنتی از این بازی می تواند موفق به انجام.

ممکن است UTS آیا برای تنیس چه Twenty20 انجام داده است برای کریکت? در حالی که سنتی دیگر شکل کریکت از جمله مسابقات آزمون, ادامه, Twenty20 آورده مخاطبان هر دو در استادیوم و تلویزیون است. Mouratoglou معتقد است که دو نوع از تنیس نیز می تواند کار در کنار یکدیگر است.

تاکید کرد که او نمی بیند و خود را به عنوان یک رقیب به انجمن تنیس حرفه ای و انجمن تنیس که با اجرای مردان و زنان تورهای Mouratoglou اصرار داشت: “هدف من این است که به رشد تعداد طرفداران در سراسر این سیاره پس از آن خواهد شد خوب برای تمام تنیس میباشد. اگر در آینده ATP و WTA می خواهید UTS به زیر چتر با شاید یک تور به صورت سنتی طرفداران و دیگری برای مخاطبان مختلف که 100 درصد خوب با من.”

دومینیک Thiem خواهد شد شرکت در این رویداد (گتی)

UTS مسابقات را برای حداکثر یک ساعت خواهد بود و تقسیم به چهار محله از 10 دقیقه تمام بازی در سبک tie-break با بازیکنان در نظر گرفتن آن را در نوبت به خدمت دو نقطه در یک ردیف.

یک نقطه تصمیم گیری خواهد شد اگر نمرات سطح در پایان سه ماهه. اگر نمره 2-2 پس از چهار چهارم این مسابقه خواهد شد به مرگ ناگهانی با خدمت به تغییر بعد از هر نقطه و برنده اولین برنده دو نقطه در یک ردیف. وجود خواهد داشت یک زمان محدود فقط 15 ثانیه بین نقاط.

مربیان خواهد بود قادر به تماس برای یک 30 ثانیه زمان مربیگری کردن در هر سه ماهه که در آن آنها می توانند با برقراری ارتباط با بازیکنان خود را از طریق هدست. تمام ارتباطات بین بازیکنان و مربیان را باید به زبان انگلیسی و شنیده خواهد شد بینندگان. در تغییرات بازیکنان را پاسخ به پرسش از مصاحبه.

بازیکنان این شانس را به استفاده از دو “UTS کارت” در هر سه ماهه. مزایای کارت شامل داشتن سه خدمت در یک نقطه ساختن حریف خود را تنها یک خدمت در یک نقطه و برنده دو امتیاز اگر شما ضربه تمیز برنده است.

“مسابقات خواهد بود بسیار کوتاه و بسیار پویا تر از مردم استفاده می شود به” Mouratoglou گفت. “من نمی خواهم مردم را به تماشای برای 20 دقیقه در حالی که تقریبا هیچ چیز اتفاق می افتد. این اتفاق می افتد در تنیس مدرن اما آن را نمی خواهد اتفاق می افتد در UTS. من می خواهم همه چیز اتفاق می افتد در هر دو یا سه دقیقه. من می خواهم مردم به پرش به بیرون از خود کوچ تجربه بسیاری از احساسات مختلف.”

وجود خواهد داشت هیچ طرفداران courtside به دلیل زمان فرانسوی قوانین مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که مسابقات را به رعایت دقیق شروع و پایان زمان.

“اگر شما عشق به تماشای Tsitsipas شما می توانید ببینید که او برنامه ریزی شده است برای بازی در, برای مثال, 3 بعدازظهر و شما می دانید که او خواهد شد در 3 بعدازظهر,” Mouratoglou گفت. “در حال حاضر در تنیس اگر شما می خواهید به دنبال Tsitsipas و او قرار است به بازی در 3 بعدازظهر شما می تواند در نهایت انتظار بیش از دو ساعت او را به بازی.”

همه بازیکنان تضمین شده نه مسابقات با رقابت در دو نیمه نهایی و نهایی. هر بازیکن باید یک “کیف پول” است که در ارتباط به رتبه بندی جهانی خواهد شد و طیف وسیعی از $5,000 (در حدود 4 ، 000 پوند) به $30,000 (£23,800). برای هر بازی معادل هر دو بازیکنان کیف پول را به یک گلدان که از آن برنده خواهد شد 70 درصد و بازنده 30 درصد است.

UTS را شل تر, رفتاری تر از سنتی تنیس. Mouratoglou معتقد است که یکی از دلایلی که طرفداران شکایت وجود دارد “هیچ شخصیت” در این ورزش در مقایسه با روز جان McEnroe و Jimmy Connors است که مجازات دست را امروز انضباطی کد به این معنی است که بازیکنان دلسرد از خود را ابراز و به جای آن سعی کنید به شکست دادن هر یک از دیگر در شرایط حال “خوب” به یک دیگر.

Rising star Stefanos Tsitsipas نیز از ویژگی های (PA)

اگر چه UTS خود را داشته باشد اصول اخلاقی – برای مثال بازیکن را نمی خواهد اجازه توهین به مخالفان شفاهی یا جسمی – هیچ کس نمی خواهد برای شکستن راکت یا حتی برای ادای سوگند. Mouratoglou معتقد است که تنیس نباید ساخت اخلاقی قضاوت و یا تحریم بازیکنان برای رفتار است که می تواند بدون مجازات اگر این اتفاق در هر جای دیگر. “اگر من شکستن راکت من در خیابان هستم من برای رفتن به زندان است ؟” او گفت:.

اگر چه پدر و مادر شکایت خود را در مورد کودکان شنوا و زبان بد در حالی که تماشای UTS مسابقات ؟ “جهان است و آنچه در آن است” Mouratoglou گفت. “اگر شما اعمال این محدودیت ها به ورزش و سپس شما باید به آنها اعمال می شود به همه چیز: آیا رفتن به مدرسه نمی تماشای یک فیلم آیا گوش دادن به موسیقی, زیرا کسانی که در تمام مکان های که در آن شما ممکن است شنیدن زبان مانند این. چرا باید تنیس بود تنها جایی در جهان که در آن همه چیز جعلی است؟”

اگر چه UTS در حال راه اندازی در زمانی که رقابت های بین المللی اصلی تورهای متوقف شده است چرا که از coronavirus همه گیر Mouratoglou نمی کند و آن را به عنوان یک. او پیش بینی UTS مسابقات در حال بازی در هر آخر هفته در طول سال به استثنای درگیری با مسابقات گراند اسلم.

دیگر بازیکنان در نسخه اول خواهد بود Benoit Paire ریچارد گاسکوئت لوکاس Pouille, فلیسیانو لوپز الکسی Popyrin و داستین براون در حالی که زنان نیز رقابت در حوادث آینده است.

پرسید: چگونه او را قاضی موفقیت پروژه خود Mouratoglou گفت که در نهایت این امر می تواند تعداد مشترکان است. در پایان اولین نسخه از UTS او امیدوار است تا 50,000.

“در سال 1980 تنیس مدرن بود اما جهان تغییر کرده است و تنیس نیست,” او گفت:. “راه تنیس نمایش است قدیمی در بسیاری از جنبه های. UTS را از گذشته برخی از چیزهایی که در تنیس خیلی خوب را از آینده چه تنیس می تواند به ارمغان بیاورد. از آن خواهد شد ترکیبی از بهترین ها در گذشته و از آینده است.”

برای عضویت در UTS اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید