انگلستان در مواجهه با یک “فاجعه فرهنگی” و از دست دادن بیش از 400 ، 000 شغل به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس رهبران صنعت هشدار داده اند.

تحقیق برای پروژه های آکسفورد اقتصاد پیش بینی است که صنایع خلاق می تواند در نهایت از دست دادن £74bn در درآمد این سال است.

این گزارش که در نگاه همه گیر و تاثیر آن بر صنایع از جمله موسیقی فیلم, تلویزیون, تئاتر, معماری, چاپ و نشر و گالری ها و موزه ها گفت: خلاق بخش خواهد بود ضربه دو بار به عنوان سخت به عنوان اقتصاد گسترده تر.

به عنوان اثر مستند است و احساس در سراسر انگلستان خلاق و صنایع فدراسیون گفت: بخش فرهنگی است که در “آستانه ویرانی”. قبل از همه گیر این صنعت در “rude سلامت” به کارگیری بیش از دو میلیون نفر و کمک £117.7 میلیارد دلار به اقتصاد انگلیس است.

“این صنایع از آینده بسیار نوآورانه مقاوم به اتوماسیون و انتگرال به ما هویت فرهنگی. ما در مورد نیاز به آنها را بیشتر از همیشه” رئیس اجرایی کارولین Norbury گفت.

“صنایع خلاق ما شده اند یکی از بزرگترین داستان موفقیت اما آنچه امروز گزارش روشن می سازد این است که بدون حمایت دولت ما می رویم برای یک فاجعه فرهنگی.

او ادامه داد: “اگر هیچ چیز انجام شده است هزاران نفر از جهان پیشرو کسب و کار خلاق مجموعه به بستن درهای خود را صدها هزار شغل از دست رفته خواهد شد و میلیاردها دلار از دست خواهد رفت به اقتصاد ما. پیامدهای خواهد ویرانگر و غیر قابل برگشت اثر در کشور ما است.”

بریتانیا موسیقی اقدام اجرایی تام Kiehl گفت: “سال پس از سال انگلستان در صنعت موسیقی است برنده ثابت برای اقتصاد ما ایجاد اشتغال و صادرات و همچنین تأثیر مثبت بخش های دیگر مانند گردشگری.

“Coronavirus تبدیل شده دنیای ما وارونه با عواقب فاجعه بار در سراسر صنعت و فراتر از آن.”

او افزود: “صنعت موسیقی انعطاف پذیر است اما این به این معنی دانستن زمانی که برای درخواست کمک. ما نیاز به کمک به راه اندازی مجدد اقتصاد ما کمک به حفظ اشتغال و کمک به حفظ بریتانیا اساسی موقعیت به عنوان یک صادر کننده خالص موسیقی در سراسر نقاط جهان است.”

در اوایل این ماه £2.5 m music صندوق زد نقدی پس از فقط پنج روز به عنوان 3,500 مردم اعمال می شود برای کمک.

“این یک بزرگتر دیگر بحران از هر یک از ما می تواند فکر می کنید ممکن است” گفت: کمک به نوازندگان’ مدیر اجرایی, James Ainscough.

تور و gigging نوازندگان بوده است به خصوص تحت تاثیر مستند به ماه برنامه ریزی شده کار از بین رفته از اواسط ماه مارس.

تا 25 درصد از نوازندگان تحت پوشش دولت طرح برای حمایت از مترجمان آزاد و دیگر هیچ منبع درآمد در طول مستند.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de