انگلستان آب و هوا: آیا حقوق خود را هنگام کار از خانه در طول heatwave?

در روز دوشنبه 22 خرداد ملاقات دفتر اعلام کرد که برخی از مناطق از بریتانیا را فراتر از “heatwave آستانه” در هفته بعد آن را افزایش می دهد سوال: آیا کارفرمایان مسئول رفاه کارکنان در حالی که کار از خانه در میان coronavirus مستند?

با بسیاری از مردم هنوز هم از راه دور-کار بر اساس آخرین دولت مشاوره سوزان آب و هوا در حالی که مورد استقبال برخی از, می تواند باعث مسائل برای دیگران نظر خود را در محیط کار.

کسانی که استفاده می شود به کار در خارج از سیستم تهویه هوا یا دمای کنترل شده در دفاتر ممکن است پیدا کردن خود را بیش از حد در خانه.

و در حالی که شرکت های مسئولیت خاصی دارند وقتی که می آید به کارگران سلامت فیزیکی زمانی که آنها در محل کار می تواند احساس می کنید مشخص نیست که آیا این همان وظیفه مراقبت اعمال می شود زمانی که آنها در حال کار از خانه خود را.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کارفرمای خود را تعهدات.

آیا کارفرمایان عادی تعهدات برای کارکنان در نظر دما?

کارفرمایان باید یک الزام قانونی برای اطمینان حاصل شود که درجه حرارت در محل کار است “معقول” عنوان شده توسط محل کار (سلامت ایمنی و رفاه) مقررات 1992.

نه حداکثر و حداقل درجه حرارت تصریح شده است.

در سال 2006 معاملات اتحادیه کنگره (TUC) منتشر شد یک جلسه که برجسته درجه حرارت آن معتقد است باید حفظ شود در محل کار به عنوان یک ماده ایمنی و بهداشت: حداکثر دمای 30C یا 27C برای کسانی که به انجام فعالیت های شدید کار می کنند.

این TUC اضافه شده است که کارفرمایان باید هدف برای حفظ دمای زیر 24C.

اجاره موسسه خدمات ساختمان مهندسین توصیه می کند یک کار متوسط از 13C برای کسانی که به انجام کار سنگین در کارخانه ها; 16C برای کسانی که به انجام کار در کارخانه ها; 18C برای کسانی که مشغول به کار در بيمارستان ها و مغازه ها و 20C برای کسانی که مشغول به کار در دفاتر.

در ضمن, بهداشت و محیط زیست (HSE) توصیه می کند حداقل دمای 16C یا 13C برای کسانی که به انجام کار دستی خود را تحت تایید کد از تمرین.

HSE می گوید: اگر کارکنان بیش از حد داغ در محل کار, کارفرمایان باید در نظر بگیرید: ارائه طرفداران چنین به عنوان میز پایه یا سقف نصب شده طرفداران; اطمینان حاصل کرد که ویندوز باز می شود ؛ سایه کارکنان از نور مستقیم خورشید با پرده و یا با استفاده از بازتاب فیلم در ویندوز به منظور کاهش اثرات گرمایش از خورشید; تنظیم ایستگاه های کاری دور از نور مستقیم خورشید; آرامش بخش لباس رسمی کدهای; اجازه می دهد کافی استراحت برای فعال کردن کارکنان برای دریافت نوشیدنی های سرد و یا خنک کردن; ارائه امکانات اضافی به عنوان مثال آب سرد اسپری; معرفی کار انعطاف پذیر, الگوهای, چرخش شغلی یا کاری چرخش به کاهش قرار گرفتن در معرض گرما قرار دادن مواد عایق در اطراف گیاه و لوله ها و ارائه خنک یا هوا و تهویه مطبوع.

انجام این تعهدات اعمال می شود زمانی که شما در حال کار از خانه ؟

قانون کارفرمایان مسئول ایمنی و بهداشت از همه کارکنان از جمله کسانی که کار از خانه با توجه به HSE اگر چه قوانین کمی تار پس از مستند مجبور بنابراین بسیاری از مردم به کار از راه دور.

کارفرمای شما باید هنوز هم بررسی کنید که شما احساس می کنید کار شما خواسته به انجام در خانه می تواند انجام شود با خیال راحت; که شما باید تجهیزات مناسب برای کار با خیال راحت و معقول این است که تنظیمات ساخته شده برای یک کارمند که دارای معلولیت. اگر تغییرات مورد نیاز کارفرمایان مسئول ساخت مطمئن شوید که آنها رخ می دهد می گوید ACAS.

کارکنان مسئول برای گفتن مدیر خود در مورد هر بهداشتی و خطرات ایمنی و هر homeworking ترتیبات که نیاز به تغییر. آنها می تواند زمینه را برای این ادعا یک فن در هزینه اگر درجه حرارت در خانه به طور منظم بیش از آنچه می تواند در نظر گرفته شود “معقول”.

تام نیل, Acas مشاور ارشد می گوید مستقل: “با افزایش آب و هوا درجه حرارت بسیاری از کارگران خود را پیدا کنید, کار در شرایط گرم. در انگلستان وجود ندارد و حداکثر دما که یک محل کار است که اجازه داده شود بلکه از مشاوره HSE متحده در طول ساعات کار درجه حرارت در تمام محل های کار در داخل ساختمان ها باید معقول باشد’.

“در طول این استثنایی بار با بسیاری از مردم در حال کار از خانه بسیاری نگاهی به در چگونه آنها می تواند نگه داشتن خود را, سرد, خرید فن برای مثال. به عنوان با دیگر محل کار و نیازهای کارفرما و کارمند ممکن است موافق است که کارفرما باید عرضه آنها و یا کارمند ممکن است در حال حاضر همه چیز لازم است یا ممکن است نیاز به برخی از اضافی است که کارفرما ممکن است قادر به ارائه.”

وجود دارد چیزهایی که شما می توانید انجام دهید به خودتان برای خنک کردن در خانه. HSE توصیه می کند با استفاده از پرده پنجره برای جلوگیری از خورشید نوشیدن مقدار زیادی از آب با استفاده از یک میز یا پایه فن کار دور از نور مستقیم خورشید که در آن ممکن است و مصرف منظم استراحت برای خنک کردن.

باید خود را به کارفرما ارائه متخصص تجهیزات ؟

کارفرمایان مسئول تجهیزات و تکنولوژی آنها به کارکنان – مانند یک شرکت لپ تاپ – به طوری که آنها می توانند به کار به طور موثر از خانه می گوید ACAS.

آنها باید در بحث تجهیزات و فن آوری نیاز دارد با کارمند و حمایت از آنها در راه اندازی هر گونه تجهیزات جدید و یا فن آوری است.

کارفرمایان نیز باید به طور منظم ارزیابی چگونه سیستم خود و ترتیبات موقت مشغول به کار هستند و هر گونه پیشرفت از جمله ارزیابی کارگران به آن نیاز دارد و ارائه تجهیزات اضافی که در آن لازم است مانند هدست یا لوازم التحریر.

چگونه به ماندن متمرکز در هنگام کار از خانه

HSE می گوید: کارفرمایان باید با متخصص تجهیزات صفحه نمایش نیاز دارد که در آن ممکن است برای کسانی که مشغول به کار از خانه. برای برخی از تجهیزات (به عنوان مثال صفحه کلید, ماوس, سحر) این می تواند به معنای اجازه دادن به کارگران را به این تجهیزات خانه.

برای دیگر موارد بزرگتر (به عنوان مثال صندلی ارگونومیک ارتفاع-قابلیت تنظیم میز) شرکت توصیه برای تشویق کارگران به سعی کنید از راه های دیگر برای ایجاد یک محیط کاری راحت (به عنوان مثال حمایت از بالشتک).

آیا شما به عنوان هزینه های اضافی در هنگام کار از خانه ؟

حتی قبل از همه گیر, مجبور, اتاق کار, کارگران برای دریافت پردازنده با خانه کار کلا کسانی که “نیاز” به کار از راه دور برخوردار بودند به هزینه های اضافی برای گرمایش و برق است.

Totting تا این هزینه به صورت جداگانه است که احتمالا بیشتر زحمت از آن را به ارزش – اما وجود دارد یک نرخ £6 هفته شما می توانید ادعا می کنند باید به شما می خواهید.

این می توان ادعا کرد از کارفرمای خود را که شما پرداخت اضافی £6 هفته معاف از مالیات. و یا با توجه به بسیاری از کسب و کار ممکن است به مبارزه در حال حاضر شما می توانید ادعا می کنند مالیات امداد در £6 هفته از طریق HMRC به جای.

£6 هفته کاهش مالیات ادعا می کنند می افزاید: تا به حدود 62 سال به 20 درصد نرخ پایه مالیات دهندگان و حدود 124 سال برای کسانی که در بالاتر از 40 درصد نرخ مالیات با توجه به MoneySavingExpert.com.

شما می توانید ادعا می کنند با پر کردن در یک P87 فرم.

دیدگاهتان را بنویسید