مردم در حال حاضر مجاز به رانندگی به مقصد دیگر برای ورزش روزانه تحت کاستن از مستند اقدامات برای انگلستان اعلام کرد بوریس جانسون.

در آدرس خود را به ملت نخست وزیر گفت که دولت در حال تغییر بود خود را راهنمایی اطراف کامپیوتر به طور خاص در اشاره به رفت و آمد به محل کار و ورزش در فضای باز.

انگلستان شده است در مستند از 23 مارس. آقای جانسون در توصیف این مستند محدودیت در آزادی به عنوان “یک نوع که ما دیده هرگز قبل از در صلح یا جنگ است.”

او گفت: قوانین باید “مانع این کشور از فرا گرفته بودن آنچه که می توانست یک فاجعه است که در آن مناسب بدترین سناریو بود نیم میلیون مرگ و میر.”

پس چه هستند این قوانین جدید در اطراف کامپیوتر?

با توجه به نخست وزیر مردم پخش در انگلستان مجاز به رانندگی اتومبیل خود را برای رسیدن به محل کار و به جایی بروید به “نامحدود ورزش”.

تا چه حد می تواند به مردم در رانندگی ؟

وجود دارد هیچ محدودیت مسافت پیموده شده تنظیم برای فاصله مردم می تواند درایو و شما ممکن است توجه داشته باشید که دولت و دلسردی از حمل و نقل عمومی. پیاده روی و دوچرخه سواری مورد علاقه خود را در ماشین یک گزینه است یک بار دیگر.

“شما باید به جلوگیری از حمل و نقل عمومی اگر در همه ممکن است – از آنجا که ما باید و حفظ اجتماعی فاصله و ظرفیت خواهد بود بنابراین محدود” اعلام کرد: آقای جانسون.

آنچه که ممکن است مسائل در اطراف تغییرات به کامپیوتر ،

شما می توانید مسائل را ببینید. ابتدا مقامات محلی و کارفرمایان نیاز به توجه جدی به که در آن هر کس قادر خواهد بود به پارک و چه مقدار از آن هزینه خواهد شد. آرامش پارکینگ محدودیت و کاهش یا لغو اتهامات از جمله اتهام احتقان لندن) کمک خواهد کرد, به عنوان خواهد دور انداختن اتوبوس خطوط اگر به طور موقت.

پارکینگ, در پارک ها ممکن است مورد نیاز و pedestrianised خیابان de-pedestrianised مسلما نه یک ایده جذاب; اما ازدحام شدید خواهد بود اگر هیچ چیز انجام شده است به رایگان جریان ترافیک.

البته این تمام معنی آلوده و بیشتر آلوده هوا و پرش ناگهانی در NOx و CO2 تولید گازهای گلخانه ای.

وجود دارد نیز به ناچار بیشتر حوادث جاده ای (از جمله با دوچرخه سواران) به معنای فشار بیشتر بر خدمات اورژانس و غیر ضروری بیشتر ارتباطات اجتماعی در پمپ بنزین ها و گاراژها و بزرگراه خدمات و مانند آن.

را دو متر حکومت بود سختگیرانه مشاهده شده در هر شاخه ای از Kwik-مناسب بزرگراه لوس یا پوسته پر کردن ایستگاه? خواهد سرنشینان وسایل نقلیه همیشه به شدت از همان خانواده – با توجه به موتور خودرو نقش سنتی به عنوان تلفن همراه مخفی عشق بزرگ ؟ آن باقی مانده است دیده می شود.

تحت انگلستان جدید آزادی “R” نرخ ممکن است در سرعت سریع تر از بوگاتی ویرون با بوریس’ rev مقابله با سبک R سنج مسابقه سریع به منطقه قرمز. قوانین جدید نیز اثبات غیر ممکن است به پلیس داده شده به احتمال زیاد حجم ترافیک در جاده ها است.

چگونه این تفاوت در ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی?

با توجه به دولت ویلز مردم هنوز هم باید سعی کنید به درایو “به عنوان کوچک که ممکن است” و اصرار مردم به تلاش و دیدار با تمام خانواده خود را نیاز دارد در داخل راه رفتن فاصله اگر ممکن است.

در همین حال در اسکاتلند وجود دارد “مشاوره قوی” برای مردم به مسافرت بیش از پنج مایل برای اوقات فراغت است. “”همچنین شما می خواهد مجاز به سفر در مسافت های کوتاه برای اوقات فراغت و ورزش اما توصیه به ماندن در یک فاصله کوتاه از جامعه محلی خود و سفر پیاده روی چرخ و چرخه که در آن ممکن است.”

در ایرلند شمالی شما باید یک منطقی “بهانه” را به یک سفر از جمله سفر به دیدار frieneds یا, خانواده, خارج از منزل, ورزش و به رفتن به محل کار.

اقامت هشدار در این مرحله بعد از بحران نمی کند فقط به این معنی بیدار شدن در چرخ; آن را نیز به معنی درک کاملی از آنچه به مقدار جدید کروناویروس الهام گرفته از کد بزرگراه. ذهن چگونه شما بروید.

جستجو برای اتومبیل استفاده می شود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im