از ژوئن 1, انگلستان رسما به مرحله دوم از مستند که برای اولین بار آغاز شد و در 23 مارس.

دستورالعمل جدید معرفی شده است که دولت می گوید تمام پنج کلید آزمون از جمله کاهش روزانه coronavirus مرگ و میر و نگه داشتن R-شماره (متوسط تعداد افراد آلوده برای هر coronavirus مورد) در زیر یکی برآورده شده است.

انتقال به مرحله دو به این معنی است که قوانین جدید در حال حاضر به اثر می آیند را قادر می سازد که برخی از کودکان برای بازگشت به مدرسه و افزایش خانوادگی و اجتماعی تماس بگیرید.

در حالی که دولت شروع شل شدن محدودیت برای کمک به بازگشت زندگی به عنوان نزدیک به طبیعی به عنوان آن می تواند آن را نیز معرفی جدید دستورالعمل های دقیق آن را به صراحت آنچه که روشن است و مجاز نیست به طور خاص وقتی که می آید به ملاقات با دیگران در خارج از خود و خانواده است.

بنابراین از شنبه چه قوانین جدید در مورد دیدن دوستان و خانواده ؟ در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

می بینم دوستان و خانواده بیرون ؟

از شنبه 1 ژوئن وجود دارد تعداد محدودی از چیزهایی که شما قادر خواهد بود به انجام این کار در انگلستان است که شما نمی تواند قبل از جمله صرف زمان خارج از منزل با عزیزان.

بر اساس قوانین جدید مردم می توانند با دیدن دوستان و خانواده از خانواده ها در گروه های سه تا شش نفر است اما این را باید در یک باغ خصوصی و یا دیگر فضای اجتماعی و فاصله باید حفظ شود.

اگر این دیدار که اتفاق می افتد در یک فرد خصوصی در فضای باغ همه مهمانان باید هوشیار باشند در هنگام استفاده از توالت در خانواده دیگر.

اینها همان قوانین برای مردم ایرلند شمالی ، در اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon می گوید آن است که امن برای مردم به معاشرت در گروه هشت به جای شش.

می بینم دوستان و خانواده در داخل خانه های خود را ؟

هیچ. آخرین اصلاحیه برای حفاظت از سلامت (Coronavirus محدودیت) مقررات 2020 لایحه تصریح می کند که “هیچ فرد ممکن است با شرکت در یک گردهمایی که می گیرد در یک مکان عمومی یا خصوصی در محل در داخل خانه و متشکل از دو یا چند نفر”.

قبلا قوانین ممنوع است که رفت و آمد مگر اینکه لازم برای دلایل ضمنی است که مردم نباید سفر به دیگر خانواده ها بود اما این به طور خاص ذکر شده است.

در حال حاضر بر اساس قوانین جدید هر دو طرف می تواند از لحاظ فنی تحت تعقیب قرار قانون است.


دولت رسمی راهنمای مستند دولت: “در حال حاضر شما تنها مجاز به جمع آوری خارج از منزل با مردم شما زندگی نمی کنند ،

“دیدن مردم در خارج و نه در داخل در حالی که اطاعت از دو متر در قاعده تا حد زیادی باعث کاهش خطر انتقال است.

“تماس نزدیک با مردم از دیگر خانواده ها به معنی خطر بسیار بالاتر از انتقال و با توجه به مشاوره های علمی ما می توانیم با خیال راحت اجازه می دهد تا مردم به دیدن مردم آنها را همین حالا با زندگی در داخل خانه و بدون خطر است که این ویروس گسترش یافته است.”

می تواند زوج هایی که از هم جدا زندگی می کنند ملاقات باشد.

هیچ. بر اساس متمم تعریف یک گردهمایی زوج های نشست تا به رابطه جنسی می کند تحت این براکت.

آن را می خواند: “وجود یک گردهمایی در زمانی که دو یا چند نفر در حال حاضر هم در همان محل به منظور شرکت در هر گونه تعامل اجتماعی با یکدیگر و یا به انجام هر گونه فعالیت دیگر با هر یک از دیگر.”

این دستورالعمل همچنین دولتی که مردم باید همیشه هوشیار و تمرین های اجتماعی فاصله با افراد خارج از خانواده خود نگهداری دو متر از هم جدا.

آن را اضافه می کند که هیچ فرد “ممکن است بدون معقول بهانه اقامت یک شبه در هر جایی غیر از جایی که آنها زندگی می کنند.”

چه اتفاقی می افتد اگر شما گرفتار ؟

پلیس میتواند خوب و یا مردم برای قانون شکنی با پیش فرض مجازات ایستاده در 100 پوند (نصف به £50 در صورت پرداخت در عرض 14 روز) در انگلستان اما آیا باید از این قدرت برای بررسی موارد نقض داخل خواص.

استثنایی هم وجود دارد?

دستورالعمل فراموش شامل برخی از موارد استثنا که پذیرفته می شود به عنوان یک “معقول بهانه ای” برای اینکه در داخل یک فضای خصوصی با دو یا بیشتر از دو نفر است.

این شامل حضور در مراسم تشییع جنازه; بودن نخبگان ورزشکار یا مربی یک ورزشکار نخبگان در آموزش; تسهیل یک خانه حرکت می کند; جلسه برای کار لازم است اهداف; ارائه مراقبت برای یک فرد آسیب پذیر; ارائه کمک های اضطراری برای فرار از یک خطر آسیب و یا ارائه مراقبت از کودکان.

قبلی مقررات بسیار سخت تر محدودیت های مشخص شده معقول بهانه ای برای خروج از خانه به عنوان به دست آوردن نیازهای اساسی مصرف ورزش و یا به دنبال کمک های پزشکی.

زمانی که من قادر به دعوت دیگران به خانه من ؟

در حال حاضر شما تنها مجاز به جمع آوری خارج از منزل با مردم شما زندگی نمی کنند ، دولت است که آن را درک چقدر دشوار است این است که برای مردم – به خصوص کسانی که به تنهایی زندگی می کنند و بنابراین نگه داشتن این قوانین به طور مداوم تحت بررسی است.

مقامات ارائه نشده است با یک تاریخ به زمانی که آنها را مجاز به ورود فرد دیگری خانوار.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد چگونه برای ایمن ماندن در هنگام معاشرت در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im