مردم در انگلستان در حال حاضر مجاز به ملاقات با تعداد محدودی از دوستان و خانواده.

در روز شنبه 28 مارس نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد پس از ترسیم یک نقشه راه برای کاستن از محدودیت های پیش از آن در ماه.

با توجه به نخست وزیر به عنوان پنج آزمایشات مورد نیاز برای رسیدن به مرحله بعدی مستند کاهش برآورده شده است, گروه تا شش نفر هم اکنون می توانید در دیدار خارج “ارائه شده کسانی که از خانواده همچنان به چوب به اجتماعی فاصله قوانین” ماندن دو متر از هم جدا.

از دوشنبه 1 خرداد مردم قادر به جمع آوری در مکان های عمومی و خصوصی فضاهای باز به معنی کباب امکان پذیر است و نیز قادر به خارج از ورزش با حداکثر پنج نفر دیگر از خانواده ها ارائه شده است که سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل ها را به دنبال دارد.

نخست وزیر آیا دولت که محدودیت های خاصی هستند که هنوز هم در جایی که هیچ sleepovers.

مردم اسکاتلند می توانید ملاقات در خارج از منزل با خانواده دیگر در گروه های هشت عنوان از یکشنبه 29 مارس در ولز محدودیت به شمار می رود کاسته هفته آینده به مردم اجازه می دهد در دو خانواده به معاشرت خارج است. ایرلند شمالی در حال حاضر اجازه می دهد تا گروه های شش نفر از خانواده ها به معاشرت در خارج از منزل به عنوان آنها حفظ اجتماعی فاصله.

آنچه قوانین جدید معنی برای دیدن خانواده و دوستان ؟ در اینجا evreything شما نیاز به دانستن.

شما می توانید ملاقات با خانواده و دوستان خود را اگر شما نشستن بیرون ؟

هر نخست وزیر در اطلاعیه ای از مردم در انگلستان در حال حاضر قادر به ملاقات با تا شش دوستان و اعضای خانواده به عنوان طولانی به عنوان آنها در یک فضای در فضای باز مانند پارک یا باغ خصوصی. در طول سخنرانی خود آقای جانسون اذعان کرد که این تغییرات در حال “محدود و محتاط” و تاکید کرد که او “نمی تواند و نمی خواهد دور انداختن تمام دستاوردهای ایم”.

“من می دانم که تلفات که مستند گرفته شده از خانواده و دوستان که قادر به دیدن هر یک از دیگر,” او گفت:. “بنابراین از شنبه ما اجازه خواهد داد تا به شش نفر برای دیدار با خارج – ارائه شده کسانی که از خانواده ها همچنان به شدت به رعایت اجتماعی فاصله قوانین اقامت دو متر از هم جدا کنید.”

وی افزود: “این تغییرات چیست دوستان و خانواده می تواند شروع به دیدار با عزیزان خود شاید دیدن پدر و مادر هر دو در یک بار و یا هر دو پدربزرگ و مادربزرگ در یک بار. من می دانم که برای بسیاری از این خواهد بود که مدتها در انتظار و لحظه ای شاد.”

با توجه به نخست وزیر این تغییرات چیست کباب کردن با دوستان و خانواده مجاز “ارائه شده شما آن را در یک اجتماعی-فاصله از راه های ارائه شده هر کس شستن دست های خود را ارائه همه تمرینات حس مشترک.”

نخست وزیر تشویق مردم به “اجتناب از دیدن بیش از حد بسیاری از خانواده ها در جانشینی سریع بنابراین ما می تواند جلوگیری از خطر انتقال سریع از تعداد زیادی از خانواده های مختلف و در ادامه به کنترل ویروس”. آقای جانسون نیست دولت یک شماره خاص از خانواده که مردم مجاز به دیدن.

در طول خیابان داونینگ جلسه آقای جانسون همچنین خاطر نشان کرد افرادی که سست محدودیت اعمال نمی شود به فضاهای داخلی و این که مردم نباید داخل خانه های دوستان و خانواده خود را “مگر آن این است که دسترسی به باغ”.

دولت همچنین توصیه مردم به sleepover فرد دیگری را با آقای جانسون بیان کرد: “من فقط می ترسم ما در آن مرحله است.”

آخرین به روز رسانی در می آید و پس از دولت منتشر 60-صفحه سند به نام ما برنامه ریزی برای بازسازی که افراد مجاز در انگلستان برای ملاقات با یک فرد خارج از خانواده خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها در خارج و حفظ اجتماعی فاصله.

“و همچنین به عنوان ورزش و مردم هم اکنون می توانید صرف زمان خارج از منزل موضوع: ملاقات با هر یک بیش از یک نفر از خارج از خانواده شما; ادامه داد: با رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل باقی می ماند دو متر (6 فوت) دورتر از افراد خارج از خانواده ، بهداشت دست به خصوص با توجه به مشترک سطوح; و کسانی که مسئول اماکن عمومی که قادر به قرار دادن اقدامات مناسب در محل به دنبال جدید COVID-19 امن هدایت” در این سند می خواند.

در 28 مه Nicola Sturgeon تایید اسکاتلندی قادر به ملاقات با افراد خارج از خانواده خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها عمل اجتماعی فاصله و اقامت دو متر از هم جدا. بر خلاف انگلستان این را می توان در گروه های سه تا هشت نفر است.

زمانی که من می توانید ببینید که بیشتر از من ،

با توجه به دستورالعمل جدید مردم در انگلستان در حال حاضر مجاز به دیدن تا شش اعضای خانواده “شاید دیدن پدر و مادر هر دو در یک بار و یا هر دو پدربزرگ و مادربزرگ در یک بار” نخست وزیر تایید کرد.

قبلا دولت نشان داد که با توجه به طیف وسیعی از گزینه های اجازه می دهد تا مردم را به گسترش خانواده خود را که شامل یکی دیگر خانواده با قصد این تغییر به “اجازه می دهد تا کسانی که جدا شده بیشتر از تماس های اجتماعی و برای کاهش بیشتر اثرات مضر فعلی محدودیت های اجتماعی در حالی که در ادامه به محدود کردن خطر از زنجیره انتقال”.

آن اضافه شده که این حرکت نیز حمایت برخی از خانواده ها برای بازگشت به کار به عنوان مثال اجازه می دهد دو خانواده برای به اشتراک گذاشتن مهد کودک.

شما مجاز به ورزش با سایر افراد ،

مردم در انگلستان در حال حاضر مجاز به ورزش با افراد دیگر به عنوان طولانی به عنوان آنها در خارج و حفظ اجتماعی فاصله. قبلا آقای جانسون اذعان کرد که پارک ها باز خواهد بود و مردم “حتی می توانید بازی ورزشی” اما اجتماعی فاصله اقدامات هنوز هم اعمال می شود.

در حال حاضر مردم در انگلستان نیز مجاز به حمام افتاب گرفتن در پارک های محلی با دیگر اعضای خانواده خود را.

باید احکام اجتماعی فاصله تغییر در همه ؟

با توجه به نخست وزیر, اجتماعی, فاصله اقدامات هنوز هم مورد نیاز است و “کسانی که خواسته شده است برای محافظت از خود باید همچنان به انجام این کار است.”

اینکه آیا یا نه شما در حال نمایش coronavirus علائم اجتماعی فاصله چیزی است که هر کس باید تمرین و بدان معنی است که شما نباید جلسه هر کسی از خارج از خانواده خود و حفظ فاصله خود را از دیگران اگر شما در.

اجتماعی فاصله قوانین حتی سخت تر برای بیش از 70s و کسانی که با جدی و اساسی شرایط بهداشتی. دولت توصیه این است که هر کسی که می افتد به این دسته باید به خصوص سختگیرانه اجتماعی فاصله در حالی که دیگران به خصوص با شرایط جدی شده اند توصیه می شود به ترک خانه های خود در همه.

“من باید اضافه کنید که در این مرحله من می ترسم که کسانی که خواسته شده است برای محافظت از خود باید همچنان به انجام این کار” آقای جانسون گفت: پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im