انگلستان heatwave: که suncream باید استفاده کنم و چه SPF چیست ؟

دماهای در حال افزایش است به طور قابل توجهی در این هفته به انگلستان acclimatises به یک موج گرما با درجه حرارت بیش از 30C در برخی از مناطق انگلستان است.

در حالی که بسیاری ممکن است خجالتی و دور از heatwave امید بستن به ماندن در درب با یک نوشیدنی سرد و یک فن خنک کننده به طور مداوم در کنار خود و دیگران را به سر منزل و حمام افتاب گرفتن در نور خورشید.

اگر شما یکی از دومی و سپس آن را ضروری است که شما یک منبع مداوم از کرم های ضد آفتاب در دست, به طوری که شما آماده هستید به بالا تا خود را محافظت در آفتاب به طور منظم.

اما با بسیاری از انواع مختلف از ضد آفتاب در بازار می توان آن را دشوار است به کشف کردن که در واقع فراهم کردن پوست خود را با یک کافی درجه حفاظت.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کرم های ضد آفتاب از دانستن اینکه کدام مارک برای محافظت از شما در آب برای درک تفاوت بین UVA و UVB:

آیا اشعه UVA و UVB?

UV (اشعه ماورای بنفش) اشعه نوعی از تابش الکترومغناطیسی که از خورشید می آید جامعه سرطان آمریکا توضیح می دهد.

وجود اشکال اشعه ماوراء بنفش – UVA, UVB و UVC.

UVA اشعه منتشر می کنند حداقل مقدار انرژی از سه نوع اشعه ماوراء بنفش باعث پوست به سن و به طور بالقوه منجر به برخی از آسیب های پوستی.

UVB اشعه منتشر می کنند انرژی بیشتری از اشعه UVA و می تواند باعث آسیب مستقیم به DNA در سلول های پوست و در نتیجه آفتاب سوختگی.

با توجه به آمریکایی انجمن سرطان UVB مسئول اکثر موارد سرطان پوست است.

در ضمن UVC اشعه منتشر می کنند بیشترین مقدار انرژی از سه نوع از اشعه ماوراء بنفش است.

“خوشبختانه از آنجا که این, آنها واکنش با ازن در جو ما و نمی رسیدن به زمین به طوری که آنها به طور معمول یک عامل خطر برای سرطان پوست” جامعه سرطان آمریکا متحده است.

در هنگام خرید کرم های ضد آفتاب شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما خرید یک broad-spectrum محصول که از شما محافظت از پوست در برابر اشعه UVA و UVB.

اگر کرم های ضد آفتاب است “UVA” نوشته شده در بطری را در یک دایره و سپس این نشان می دهد که آن را مطابق با استاندارد اتحادیه اروپا برای حفاظت در برابر اشعه UVA.

برخی از محصولات ممکن است همچنین شامل UVA ستاره امتیاز از یک تا پنج دوم نشان می دهد بالاترین سطح از حفاظت.

بیمه خدمات درمانی توصیه خرید کرم های ضد آفتاب با یکشنبه عامل حفاظت (SPF) حداقل 30 برای محافظت در برابر اشعه UVB و حداقل چهار ستاره UVA محافظت.

چه SPF ؟

SPF اندازه گیری میزان حفاظت کرم های ضد آفتاب می تواند شما را در برابر خورشید UVB.

این رتبه بندی بر روی یک مقیاس از دو به 50+. بالاتر SPF شماره قوی تر از حمایت شما.

SPF شما فراهم می کند با بینش به چه مقدار دیگر آن را برای پوست شما به نوبه خود قرمز در پاسخ به اشعه UVB در مقایسه اگر شما نیست, با استفاده از هر گونه حفاظت در همه.

بنابراین اگر شما به طور معمول شروع به سوختن در عرض 30 دقیقه بدون حفاظت از آفتاب و سپس یک کرم ضد آفتاب با SPF 30 می به لحاظ نظری شما را با 30 برابر حفاظت بیشتر که برابر است با 15 ساعت از حفاظت.

این نسبی اندازه گیری به این معنا نیست که شما باید 15 دقیقه بدون درخواست مجدد کرم های ضد آفتاب به عنوان کرم های ضد آفتاب می توانند با خشک شدن توسط نور خورشید و یا در آینده در تماس با آب است.

“هیچ کرم های ضد آفتاب بدون در نظر گرفتن قدرت باید انتظار می رود به ماندن موثر بیش از دو ساعت و بدون reapplication” ایالات سرطان پوست پایه و اساس است.

بیمه خدمات درمانی توصیه می کند درخواست مجدد کرم های ضد آفتاب حداقل هر دو ساعت نشان می دهد که کودکان و بزرگسالان با استفاده از کرم های ضد آفتاب با حداقل SPF 30.

بیمه خدمات درمانی توصیه می کند با استفاده از suncream با حداقل SPF 30 (گتی ایماژ/iStockphoto)

چه مقدار ضد آفتاب باید به شما اعمال می شود ؟

بیمه خدمات درمانی هشدار می دهد که اگر کرم های ضد آفتاب استفاده شود بیش از حد نازک و سپس میزان حفاظت آن است که قادر به ارائه کاهش خواهد یافت.

با توجه به بیمه خدمات درمانی بزرگسالان باید با استفاده از حدود دو قاشق چای خوری از کرم های ضد آفتاب اگر آنها در معرض خود را سر دست و گردن به خورشید است.

اما اگر آنها با پوشیدن یک لباس شنا بزرگسالان باید با هدف استفاده از دو قاشق از کرم های ضد آفتاب.

بزرگسالان در مراقبت از کودکان باید مطمئن شوید که هر منطقه ای از پوست که در معرض نور خورشید پوشیده شده است در کرم های ضد آفتاب.

انواع مختلفی از کرم های ضد آفتاب

برخی از کرم های ضدآفتاب ادعا تنها لازم است برای استفاده از یک بار در روز, در حالی که دیگر دولت است که آنها مقاوم در برابر آب.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد اشکال مختلف شما می توانید پیدا کنید:

یک بار در روز کرم های ضد آفتاب

با توجه به تحقیقات انجام شده توسط آن?, کرم های ضدآفتاب که ادعا می کنند به تنها نیاز به برنامه یک بار در روز فراهم نیست و یک مقدار کافی از حفاظت.

بنابراین مصرف کنندگان توصیه به تکیه بر کرم های ضد آفتاب است که ایالات متحده که در آن تنها نیاز به توان یک بار در روز.

استفاده از suncream یک بار در روز توصیه نمی شود (گتی ایماژ)

مقاوم در برابر آب و ضد آفتاب

آب-مقاوم در برابر کرم های ضد آفتاب به ویژه ایده آل برای کسانی که به صرف زمان در استخر و یا دریا در تابستان امسال است.

آن را دقیقا همان چیزی است آن را می گوید در بطری – ارائه شما را با حفاظت از آفتاب در حالی که شما در آب است.

شما باید فرض کنیم که این حمایت ادامه خواهد داد تا زمانی که شما در خارج از آب.

حتی اگر شما با استفاده از آب-مقاوم در برابر suncream شما هنوز هم باید درخواست مجدد هنگامی که شما به عقب بر زمین خشک.

کرم های ضد آفتاب با دفع حشرات

در حالی که کرم های ضد آفتاب که شامل دفع حشرات ممکن است صدای جذاب برای کسانی که می خواهند برای دفع هر گونه pestering اشکالات آن ممکن است بهتر است.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) توصیه می کند با استفاده از کرم های ضد آفتاب به طور جداگانه برای دفع حشرات.

“در کل مسافران به طور معمول نیاز به استفاده از نور خورشید برای محافظت بیشتر و در مقادیر بزرگتر از آنها دفع حشرات” CDC متحده است.

این سازمان می افزاید که محدود مطالعات نشان داده اند که هنگامی که دفع حشرات محصولات حاوی DEET (دای ایتاییل تولوآماید) استفاده شده است بیش از suncream این کاهش می دهد کرم های ضد آفتاب را SPF یک سوم.

از این رو توصیه می شود به درخواست کرم های ضد آفتاب برای اولین بار قبل از آن با استفاده از یک جداگانه دفع حشرات.

ارضا روی صورت, کرم های ضد آفتاب

محصولات مراقبت از پوست با نام تجاری لا روشه Posay توضیح می دهد که در صورت کرمهای ضد آفتاب ساخته شده به احساس “راحت” در مواجهه با “بافت است که سبک تر هستند و بیشتر به راحتی جذب از suncreams برای بدن”.

این شرکت به تشریح چگونه صورت suncreams طراحی شده برای احساس چرب به مسدود کردن صورت و منافذ و می تواند برای catered خاص پوستی نظیر برای افراد با پوست خشک و یا پوست چرب است.

کرم های ضد آفتاب برای نوزادان و کودکان

بیمه خدمات درمانی توصیه نگه داشتن کودکان در سن زیر شش ماه از نور مستقیم خورشید.

از بین ماه های مارس و اکتبر در انگلستان, کودکان باید از پوشیدن لباس های که پوشش پوست خود را به اندازه کافی نگه داشته شود در سایه از ساعت از ساعت 11 صبح و 3 بعدازظهر و پوشیدن suncream که حداقل SPF 30.

کرم های ضد آفتاب عمر

اکثر کرم های ضدآفتاب باید یک عمر از بین دو تا سه سال است.

بنابراین اگر شما در حال بسته بندی برای تعطیلات و کشف یک بطری گرد و خاکی از کرم های ضد آفتاب در پشت کمد حمام آن خواهد بود البته عاقلانه اقدام به تعویض آن را برای یکی از جدید.

پشتیبانی رایگان-فکر کردن روزنامه نگاری و اشتراک مستقل از ذهن

به دنبال اطلاعات بیشتر است که در آن کرم های ضد آفتاب شما باید خرید این تابستان ؟ ما را بررسی کنید IndyBest بررسی زیر:

برای بهترین suncreams برای کودکان که در حال بالا در ترمیم آسان به درخواست و مقاوم در برابر آب اینجا را کلیک کنید.

برای بهترین بدن suncreams برای ترمیم و حفاظت از اشعه ماوراء بنفش است که طول می کشد اینجا کلیک کنید.

برای بهترین suncreams برای نوزادان است که خود را محافظت می کند پوست های حساس اینجا کلیک کنید.

برای بهترین دوستدار محیط زیست suncreams اینجا را کلیک کنید.

برای بهترین ضد پیری suncreams اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید