انگلستان ماسک صورت قوانین: آیا من نیاز به پوشیدن پوشش حمل و نقل عمومی ؟

هر کسی که به سفر در حمل و نقل عمومی در انگلستان باید از پوشیدن چهره و پوشش از دوشنبه 15 خرداد با توجه به جدید مستند قوانین.

پس از coronavirus شیوع شروع شده است قابل بحث که آیا ماسک و پوشش صورت موثر در شامل و یا جلوگیری از گسترش Covid-19.

در ماه مه به دولت توصیه کرد که مردم در انگلستان باید پوشیدن پوشش صورت در شلوغ یا “محصور فضاهای عمومی” از جمله در مغازه ها و حمل و نقل عمومی اما از آن ساخته شده بود و نه اجباری.

اما در 4 ژوئن مقامات اعلام کرد که پوشش صورت را تبدیل به اجباری در انگلستان هنگامی که با استفاده از حمل و نقل عمومی در انتظار بیشتر آرامش بخش از coronavirus اقدامات است.

در 14 ژوئیه وزیر بهداشت مت Hancock همچنین انتظار می رود تا اعلام کند که پوشش صورت را تبدیل به اجباری در مغازه ها در انگلستان از 24 جولای. هر کسی که نتواند به انجام این کار می تواند به صورت جریمه تا 100 پوند.

اعلام خواهد آورد انگلستان در خط با اسکاتلند ساخته شده است که پوشش صورت اجباری در مغازه ها در 10 جولای.

به طوری که نیاز به پوشیدن چهره و پوشش و در چه نوع از حمل و نقل آنها لازم است ؟ در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

آیا آخرین قوانین و اطراف آن پوشش صورت در انگلستان ؟

آن است که در حال حاضر اجباری برای هر کسی که سفر در حمل و نقل عمومی در انگلستان به پوشیدن چهره و پوشش.

صحبت که روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: این حرکت که می آید را به زور در 15 ژوئن طراحی شده است برای جلوگیری از قیام در coronavirus عفونت به عنوان کشور حرکت به مرحله بعدی مستند آرامش با غیر ضروری مغازه ها مجاز به بازگشایی شده است.

دولت مقرر است که مردم باید در ادامه کار از خانه اگر آنها می توانید انجام این کار و جلوگیری از حمل و نقل عمومی که در آن ممکن است

دقیقا از کجا آیا من نیاز به پوشیدن صورت دهد ؟

در قوانین جدید هر کس در حال حاضر خواهد شد نیاز به پوشیدن یک چهره پوشش حمل و نقل عمومی با برخی از معافیت.

دولت همچنین توصیه می شود که مردم می پوشند پوشش صورت در تعدادی از دیگر محصور فضاهای عمومی که در آن اجتماعی فاصله ممکن است مانند مغازه ها.

نشانه ای می گوید مسافران که آنها نیاز به پوشیدن PPE (personal protective equipment) از یک صورت پوشش یا ماسک و اجتماعی رعایت فاصله به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر COVID-19 (گتی)

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود هر احتیاط گرفته شده است در اتوبوس, قطار, هواپیما و کشتی” آقای Shapps گفت.

قوانین جدید شامل نمی شود, مدرسه, حمل و نقل, تاکسی ها و وسایل نقلیه استخدام خصوصی. اما Uber ساخته شده است که پوشش صورت اجباری برای همه مسافران و رانندگان است.

با پوشیدن یک ماسک نیست جایگزین برای دو متری اجتماعی فاصله که باید هنوز هم مشاهده می شود در هر کجا که ممکن است.

که نیاز به پوشیدن یک ؟

هر کسی با استفاده از حمل و نقل عمومی باید از پوشیدن چهره و پوشش. با این حال آقای Shapps اظهار داشت که بسیار جوان و کودکان و افراد معلول یا کسانی که مشکلات تنفسی و مشکلات تنفسی که ممکن است تشدید پوشیدن چهره و پوشش معاف از مقررات جدید.

کارکنان خط مقدم مانند رانندگان اتوبوس نیز خواهد شد نیاز به پوشیدن پوشش صورت. اجباری قوانین اعمال نمی شود در اسکاتلند و ولز یا ایرلند شمالی اما این دولت توصیه می کنند افراد خود را پوشش چهره ها در مکان های که در آن اجتماعی فاصله دشوار است.

آقای Shapps گفت: دولت در حال کار با تفویض دولت به تلاش برای ایجاد تغییر در سراسر کشور.

چه اتفاقی خواهد افتاد اگر من نمی پوشیدن صورت دهد ؟

پوشیدن صورت را پوشش خواهد بود ساخته شده است یک “بیماری مسافرت” در حمل و نقل عمومی آقای Shapps گفت. حمل و نقل وزیر گفت که جریمه اعمال خواهد شد و در کسانی که موفق به آنها را می پوشند.

در زیر تغییرات اپراتور قادر خواهد بود برای متوقف کردن مسافران که حاضر به پیروی از قوانین از سفر و مستقیم آنها را به ترک خدمات.

پلیس و حمل و نقل برای لندن پرسنل مجاز نیز قادر خواهد بود به موضوع مجازات ثابت اعلامیه از £100 یا 50 پوند اگر پرداخت در 14 روز.

بیش از 3000 کارکنان اضافی از جمله افسران پلیس در حال مستقر در ایستگاه به مطمئن شوید که مردم از آنها پیروی کنید.

آنچه که از سوی سازمان بهداشت جهانی مشاوره در مورد پوشش صورت?

پس دولت اعلام سازمان جهانی بهداشت (WHO) به روز شده آن دستورالعمل در 5 ژوئن توصیه می شود که دولت از همه به پوشیدن پارچه ماسک صورت در مناطق که در آن وجود دارد که خطر انتقال از Covid-19 به منظور کمک به کاهش گسترش بیماری همه گیر.

هر کس باید همچنان به شستن دست های خود را اغلب و نه لمس چهره خود را در همه زمان ها مورد اینکه آیا یا نه شما در حال پوشیدن چهره و پوشش (خبرگزاری گتی ایماژ)

اما این تاکید کرد که در صورت ماسک ها تنها یکی از طیف وسیعی از ابزار است که می تواند به کاهش خطر ابتلا به ویروسی انتقال و نباید به یک حس کاذب از حفاظت.

هر کس باید همچنان به شستن دست های خود را اغلب و نه لمس چهره خود را در همه زمان ها مورد اینکه آیا یا نه شما در حال پوشیدن چهره و پوشش. اجتماعی فاصله اقدامات باید ادامه مشاهده می شود در جایی که امکان پذیر است.

چه تفاوت بین یک صورت پوشش و ماسک صورت?

دولت تاکید کرد که پوشش صورت را نباید با اشتباه پزشکی صورت ماسک یا ماسک است که باید محفوظ است برای حرفه ای پزشکی و دیگر کارگران خط مقدم.

پوشش صورت به طور معمول از پارچه ساخته شده و در نظر گرفته شده برای بلوک بزرگتر قطرات قبل از تبدیل شدن آنها به aerosolised.

“این بدان معنی نیست که فولاد ماسک که ما باید برای تنظیمات بالینی” آقای Shapps گفت. “این بدان معنی است که نوع پوشش چهره شما به راحتی می توانید در خانه.”

کجا می توانم دریافت کنم ؟

یک چهره پوشش را می توان به راحتی در خانه ساخته شده از یک تی شرت یا حتی یک جوراب یا با برش ماسک به اندازه و یا دوخت پارچه هم برای پوشش دهان و بینی خود را به راحتی. شما می توانید پیدا کردن چگونه به یک در خانه در اینجا.

شما همچنین می توانید یک طیف وسیعی از طرح و نصب پوشش صورت آنلاین از یک تعداد دست ساز و حرفه ای خرده فروشان. پیدا کردن برخی از مکان شما می توانید خرید پوشش در اینجا.

در روزهای آینده صدها هزار نفر از پوشش تحویل داده خواهد شد در ایستگاه های راه آهن.

دولت تاکید کرد مردم نباید خرید پزشکی ماسک صورت. پوشش صورت باید شسته شود و پس از استفاده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>