انگلستان سایبری آژانس امنیت ایجاد می کند ابزار برای تست چه اتفاقی خواهد افتاد اگر شما ضربه توسط حمله سایبری در حالی که کار از خانه

بریتانیا رسمی سایبری آژانس امنیت ایجاد کرده است یک ابزار برای تمرین بودن سایبری حمله کردند.

آن راه اندازی شده است که مردم همچنان به کار از خانه در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus اغلب انجام این کار بیش از شخصی قابلیت اتصال به اینترنت و رایانه است.

این ابزار اجازه می دهد تا مردم را به آزمون دفاعی خود با دین و روحانیت از تجربه در حال برخورد با یک حمله سایبری.

می آید که میلیون ها نفر از کارگران همچنان به کار از خانه در طول coronavirus همه گیر شده است و طراحی شده برای کمک به کارگران کاهش خطر از داده ها را به خطر انداخته در حالی که کار به دور از دفتر.

ورزش با تمرکز بر سه حوزه کلیدی آموزش کارکنان چگونه آنها می توانند با خیال راحت دسترسی به شبکه از خانه که خدمات ممکن است مورد نیاز برای تضمین همکاری و چه پروسه نیاز به در محل مدیریت یک حمله سایبری از راه دور.

این NCSC قبلا منتشر راهنمایی در خانه امن مشغول به کار در این بیماری همه گیر از جمله نکات ایمن راه اندازی ویدئو کنفرانس نرم افزار.

جدید آنلاین آزاد است که آخرین موجود ورزش در یک جعبه ابزار با هدف کسب و کار که مایل به تست امنیت سایبر.

سارا لیون NCSC معاون مدیر برای اقتصاد و جامعه تعامل گفت: “ما می دانیم که کسب و کار می خواهید به انجام همه آنها می توانند برای حفظ خود و کارکنان خود را امن در حالی که در خانه مشغول به کار ادامه می دهد و با استفاده از ورزش در یک جعبه است یک راه عالی برای انجام این کار است.

“در حالی که امنیت سایبری می تواند احساس دلهره آور آن را ندارد و بازخورد ما تا به حال از ما تمرینات است که آنها سرگرم کننده و همچنین آموزنده است.

“من مصرانه از رهبران کسب و کار برای درمان, ورزش در یک جعبه در همان راه آنها را به طور منظم خود را آتش دریل – انجام این کار کمک خواهد کرد که کاهش احتمال سقوط قربانی به آینده حملات سایبری.”

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>