انگلستان بزرگسالان صرف یک چهارم از بیداری خود را در زندگی حاضر با توجه به مستند’

انگلستان بزرگسالان در حال گذراندن حدود یک چهارم از بیداری خود را در زندگی حاضر با توجه به کروناویروس مستند یک مطالعه انجام شده توسط Ofcom پیدا کرده است.

در Ofcom آخرین آنلاین ملت, گزارش ماه آوریل, پخش تنظیم کننده اشاره کرد که بزرگسالان در سراسر کشور در حال گذراندن طور متوسط بیش از چهار ساعت در روز آنلاین.

این رقم مشخص شده افزایش از سپتامبر سال گذشته گزارش شد که بزرگسالان صرف شد حدود سه و نیم ساعت آنلاین به صورت روزانه.

بر اساس این گزارش استفاده از سیستم عامل مانند Infinite و زوم به طور قابل توجهی به افزایش زمان صرف شده آنلاین در طول مستند که برای اولین بار تاسیس شد در سراسر انگلستان در 23 مارس.

Ofcom یافت که از ژانویه تا آوریل سال جاری تعدادی از انگلستان بازدید کنندگان در برنامه اشتراک گذاری ویدیو Infinite از 5.4 میلیون به 12.9 میلیون نفر است.

تعدادی از کاربران انگلستان از ویدئو کنفرانس پلت فرم زوم افزایش یافت و از 659,000 در ماه ژانویه به 13 میلیون در ماه آوریل است.

این گزارش همچنین اشاره کرد که تعدادی از انگلستان بزرگسالان ساخت تماس های تصویری دو برابر شده است در طول مستند هفت در 10 هفتگی انجام تماس های ویدئویی.

بعلاوه تعدادی از افراد با سن بیش از 65 که تماس های ویدئویی را حداقل یک بار در هفته افزایش یافته است و از 22 درصد در ماه فوریه به 61 درصد در ماه مه.

Yih-Choung Teh مدیر استراتژی و تحقیقات در Ofcom توصیف اثر ماندگار مستند است به احتمال زیاد به در راه ارتباط افراد با یکدیگر نشان دهند.

“مستند ممکن است ترک ماندگار دیجیتال میراث” Teh گفت.

“Coronavirus کاملا تغییر کرده است راه ما زندگی می کنند و ارتباط آنلاین با میلیون ها نفر از مردم با استفاده از ویدئو های آنلاین خدمات وپیش اولین بار.”

این Ofcom سخنگوی اضافه شده است که آن را ضروری است برای اطمینان حاصل شود که کاربران اینترنت محافظت شده به مردم صرف بیشتر زمان آنلاین.

“به عنوان راه ارتباط ما تکامل می یابد و مردم خود را گسترش آنلاین افق نقش ما این است برای کمک به اطمینان حاصل شود که مردم را یک تجربه مثبت و که آنها امن و محافظت شده” Teh اعلام کرد.

با توجه به Ofcom مطالعه 87 درصد از بزرگسالان گفت: آنها احساس نگرانی در مورد کودکان با استفاده از ویدئو های سیستم عامل و برنامه های دیگر.

بیش از نیمی از آنها مایل به دیدن کارآمد تر مقررات در گفت عامل کاهش از 64 درصد است که گفت: بنابراین در سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید