UFC 251: Jorge Masvidal رد ‘ذهنی ضعیف’ Kamaru عثمان پیش از اولین مبارزه خود در جزیره اصلی رویداد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Jorge Masvidal تا به حال هیچ تردیدی در توافق به صورت Kamaru عثمان در شش روز اطلاع, نام تجاری, UFC قهرمان سبک وزن “از نظر ذهنی ضعیف” جلوتر از خود را در جزیره یاس مرحله نهایی مسابقات در ابوظبی در این آخر هفته.

عثمان برنامه ریزی شده بود برای مبارزه با گیلبرت سوختگی در UFC 251 در مبارزه با جزیره ایجاد شده برای رویدادهای بین المللی با توجه به محدودیت های مسافرتی جلوگیری از برخی از مبارزان از سفر به ایالات متحده – اما رقیب عقب نشینی در هفته گذشته پس از عقد قرارداد coronavirus.

Masvidal که ضرب و شتم لیورپول دارن تا قبلا شکست نخورده بن Askren و همکار آمریکایی جانباز Nate Diaz بسیار چشمگیر 2019 است بنابراین حل و فصل خود را پرداخت اختلاف با UFC قرار داده و دست خود را به بالا.

فرصت نشان دهنده Masvidal اولین UFC عنوان شات در 17 سال, مخلوط هنرهای رزمی حرفه ای که در آن او را وارد یک 35-13 رکورد.

“این یک مبارزه این یک تست ریاضی,” او گفت:. “این چیزی است که من دوست دارم به انجام بسیاری از آنچه که من انجام داده ام از آنجا که یک کودک بود و با شیفتگی از جوانی من, بنابراین من به بیرون رفتن وجود دارد و در باور کنم و به آن همه چیز را من کردم.

“در بالا از آن من حریف ندارم ایمان به او. تاپیک بچه های دیگر که من می گفت: “شاید من نیاز به بیش از شش روز است.’

“بسیاری از بچه ها من مبارزه در گذشته من نمی گرفته اند در شش روز. عثمان را مرد کامل آن را در شش روز. او به هیچ وجه نزدیک به عنوان به خوبی به عنوان آگهی. و به همین دلیل من اینجا هستم, من قصد دارم به آن را اثبات کند.

“من فکر می کنم او از نظر ذهنی ضعیف است. روانی او را به ضعف رفتن به بیرون می آیند در روز شنبه در فراوانی در جهان است رفتن به آن را ببینید و من شما را به استفاده کامل از این فرد و ضعف خود را راه.”

و همچنین تلاش برای ایجاد 170lbs حد در کوتاه مدت متوجه Masvidal را گام به هشت ضلعی و بدون سر مربی مایک براون در حضور. مربی و نزدیک محرم از 35 سال از جنگنده آزمایش مثبت برای coronavirus قبل از سفر به امارات متحده عربی اما “BMF’ قهرمان می گوید که او یک “سلاح مخفی” به انتظارنشسته بودند تا به عنوان یک جایگزین.

Masvidal که همراه با عثمان و دیگر مبارزان دستخوش تعدادی از Covid-19 آزمون افزود: “این فقط مخربی که متوجه شدم مایک براون نمی تواند در گوشه ای.

“اما ما باید یک فرد فوق العاده یک سلاح مخفی از معدن وجود خواهد داشت. ما آماده برای رفتن.”

UFC قهرمان سبک وزن Kamaru عثمان را دفاع از عنوان خود در برابر خورخه Masvidal (گتی ایماژ)

عثمان موفق به کسب 16 از 17 MMA مسابقات است و به دنبال یک دوم موفق به دفاع از تاج او. نیجریه متولد آمریکا است unfazed در مورد دیر سوئیچ در حریف داد و Masvidal هیچ اعتباری برای پله در.

“او در زمان مبارزه در اطلاع کوتاه اما بیایید فکر نمی کنم او نبوده است, آموزش برای این” عثمان گفت. “او را به قطار برای یک مرد و این من و من آموزش به صورت کاملا متفاوت ،

“هر بار که شما به عنوان یک قهرمان شما در حال رفتن به احساس فشار اما قهرمانان قادر به دریافت بیش از آن. یک مبارزه یک مبارزه من قصد دارم به در آن وجود دارد و انجام آنچه که من انجام دهد.”

وجود دارد دو عنوان دیگر حملات بر روی یک پشته از کارت های با استرالیا ورزشکار پروزن الکساندر Volkanovski دفاع از کمربند خود در برابر سابق Max هالووی که او را شکست داد و در ماه دسامبر به ادعای عنوان شده است.

روسیه پتر یان و برزیل خوزه آلدو را در رقابت برای خالی خروس وزن قهرمانی.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>