UFC 251: پنج تا از بزرگترین سوالات پیش از Kamaru عثمان در مقابل خورخه Masvidal در مبارزه با جزیره

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

این آخر هفته Jorge Masvidal را در شش روز اطلاع به قهرمان سبک وزن Kamaru عثمان در مهمترین رویداد UFC 251. این مبارزه یکی از طرفداران پیش بینی شده است برای ماه های بعد Masvidal حرفه ای-ساخت 2019 که در آن 35 ساله زدم لیورپول دارن تا در انگلیسی خاک تقریبا شماری که قبلا شکست نخورده بن Askren در یک رکورد تنظیم و پنج ثانیه و ضرب و شتم فن های مورد علاقه Nate Diaz تا بیرون رینگ پزشکان به اندازه کافی دیده بود.

البته Masvidal اواخر ورود در تصویر این هفته و بعد مدعی اصلی گیلبرت سوختگی مجبور شد از رویداد اصلی با کروناویروس – باعث می شود این مسابقه همه جذاب تر است اما آیا این واقعیت که “Gamebred’ خواهد بود و بدون سر مربی مایک براون که آزمایش مثبت برای Covid-19.

اگر که نیست به اندازه کافی به فروش این مبارزه برای شما نیز وجود دارد که عامل آن headlining UFC که تا کنون ‘مبارزه در جزیره’ رویداد در جزیره یاس در ابوظبی. خوب این تنظیمات ممکن است کوتاه از شن و ماسه و درختان نخل است که برخی از طرفداران امیدوار (عکس شما را پیدا خواهد کرد در زیر نیست از حلقه خواهد شد که در استفاده از این آخر هفته) اما محل است با این وجود یک عنصر اضافه شده است که می تواند به بازی می آیند.

در بالای آن وجود دارد دو عنوان دیگر دعوا: حداکثر هالووی rematches الکس Volkanovski مردی که او را سرنگون در featherweight بخش در ماه دسامبر و یان پتر مربع خاموش در برابر خوزه آلدو برای خالی مردان خروس وزن ،

سابق سبک وزن UFC دن هاردی از ناتینگهام انگلستان می داند که یک چیز یا دو مورد رقابت در یک عنوان مبارزه با. اینجا فن های مورد علاقه و در حال حاضر مفسر ما کمک می کند تا به جواب بزرگترین سوال پیش از UFC 251…

که مزایای بیشتر از Masvidal گرفتن مبارزه در اطلاع کوتاه – ‘Gamebred” یا عثمان?

DH: من فکر می کنم آنچه که ما باید به یاد داشته باشید این است که – با همه گیر جهانی – nobody’s آموزش شده است به عنوان آنها آن را دوست دارم. عثمان بوده است نقل مکان کرد به [مربی] ترور Wittman شده است و کار با [UFC موقت بسیار سبک وزن قهرمان] جاستین Gaethje و من مطمئن هستم که او را فقط به عنوان محدود با آموزش های خود را به عنوان شرکای Masvidal شده است. نیز وجود دارد این واقعیت است که عثمان بوده است در حال آماده شدن برای سوختگی که بسیار متفاوت جنگنده به Masvidal.

من فکر نمی کنم Masvidal شده است عقب نشسته و منتظر فرصت برای آمدن من فکر می کنم او آماده دانستن و کامل است که برداشت اتفاق می افتد – به خصوص با این بیماری همه گیر. با تجربه ای که Masvidal کردم و همچنین یک اردوگاه آموزشی در این نقطه است که بیشتر در مورد زمان بندی نسبت به آماده سازی برای یک فرد خاص و آن را در مورد آوردن مطبوع خود را به حمایت از آنچه شما می خواهید برای انجام در مبارزه است.

همه کسانی که همه چیز در درون Masvidal قابلیت; من احساس می کنم مثل او برای رفتن به آماده و آماده شده است. با تعدادی از دعوا او را به حال خود را در حرفه شما رو انتظار می رود او را به دست گرفته اند و مقدار زیادی از کوتاه اطلاع دعوا در گذشته است.

قهرمان سبک وزن Kamaru عثمان باعث می شود دوم دفاع از عنوان خود را (گتی ایماژ)

که چه کسی برنده و چگونه ؟

DH: من فکر می کنم این آزمون دشوار برای عثمان واقعا این است که چطور می شود او را دست در Masvidal چرا که – اگر چه Masvidal ممکن است همان نوع از کشیدن قدرت است که می سوزد کردم – او یک دقت مهاجم. او یک تیرانداز از خفا. اگر شما Usman شما رو به سعی کنید به راه رفتن راه خود را از طریق این آتش و این زمانی است که آن را می شود بسیار چالش برانگیز است. من احساس می کنم مثل Masvidal ممکن است عامل بر روی یک سطح است که عثمان را کاملا مواجه می شوند و در عین حال وقتی که می آید به قابل توجه بازی است.

اما من احساس می کنم مانند هنگامی که عثمان می شود از طریق خطر قابل توجه محدوده با Masvidal او را به بازی خود را. او مسجل تا در برابر حصار او کار را می پوشند Masvidal و ضرب و شتم او را در طبقه. که گفت: من همیشه به کسی نفع شک زمانی که خود را در مبارزه با IQ بالاتر از مخالفان خود را, بنابراین من می توانید مقدار زیادی و مقدار زیادی از راه هایی برای Masvidal به پیروزی در این یکی.

من فکر می کنم امن ترین انتخاب خواهد بود عثمان توسط تصمیم گیری است. من daydreamer, اگر چه من صادق باشد بنابراین من هم فکر Masvidal ممکن است توقف در مسابقات قهرمانی دور.

گام بعدی برای برنز ؟

AP: اولا این فوق العاده است که او به نظر می رسد انجام می شود بهتر است پس از تست مثبت است. با که در ذهن او در حال حاضر فکر کردن به آینده برای مبارزه بعدی خود را و چگونه آن را ممکن است در واقع نمی توان به عنوان یک شات.

سوختگی در شش مبارزه برنده خط و گذشته خود دو پیروزی آمد فقط دو ماه از هم جدا – هر دو در طول Covid-19 بحران است. تمایل خود را به مرحله, و این واقعیت است که او به دست آورده و برنده های بزرگ بیش از دمیان مایا و قهرمان سابق Tyron Woodley در انجام این کار بدان معنی است که تعداد بسیار کمی از مردم جرات به انکار حق خود را به صورت عثمان این هفته است. اما پس از آن Masvidal نشان داد و در پاسخ به ورود او مجددا بر کیش شخصیت و اهمیت آن در UFC. که یک انتقاد از سوختگی اما این مبارزه با هفته تقریبا دو برابر زمانی که Masvidal در پا.

و اگر ‘Gamebred’ برگ ابوظبی با کمربند امثال Conor McGregor و-تبدیل-رقیب Colby کاوینگتن خواهد آمد تماس بالقوه تنه زدن می سوزد از تصویر.

اگر Masvidal برنده من می خواهم سازماندهی مجدد برنز در مقابل عثمان به عنوان یک non-title bout. اگر عثمان برنده, من می توانید ببینید سوختگی زوج با کاوینگتون در No1 مدعی مبارزه.

چگونه می توانید هالووی prise خود عنوان ورزشکار پروزن از Volkanovski?

حداکثر هالووی (سمت چپ) کاهش یافته و کمربند خود را به الکساندر Volkanovski از طریق تصمیم به اتفاق آرا (گتی ایماژ)

DH: Holloway رفت که در اولین مبارزه خود من فکر می کنم انتظار برخورد متفاوتی حریف به آنچه در واقع او را دیدم. آن را بسیار هوشمند gameplan از Volkanovski بسیار خوب فکر کردن و این نوع از چیزی که من انتظار می رود از [مربی] یوجین Bareman در شهر کیک بوکسینگ. Volkanovski نگه داشته و تغییر به نظر می رسد او به حداکثر سفت را که منجر پا با کم لگد و قطع حداکثر زمان.

من فکر می کنم این زمان در اطراف, حداکثر ممکن است در واقع Volkanovski او انتظار اولین بار در اطراف: کسی که می آید به فاصله نزدیک و او را پایین. که در واقع ممکن است به حداکثر دست بهتر است. اما این تعهد در حداکثر به انجام کاری متفاوت است و او به کارهایی و شروع سریعتر.

حداکثر می آموزد در دور اول آزمون دوم و سپس شما می تپد در سوم و چهارم و پنجم. او تا به حال پنج دور در حال حاضر به مطالعه Volkanovski بنابراین من امیدوار هستم که او می تواند با قرار دادن برخی از آن به خوبی استفاده کنید. تفاوت بین آنها اولین بار بود 20 اعتصابات من فکر می کنم و چند takedown تلاش است. با پنج درصد بیشتر تلاش هالووی ممکن است به سرقت رفته اند آن را.

او نمی خواهد احساس می کنید که تفاوت از اولین مبارزه خواهد بود غیر قابل عبور برای مسابقه برگشت. من فکر می کنم حداکثر جاوا تهاجمی تر و Volkanovski میخوام سعی و تقلا ،

UFC ساحل ضلعی در جزیره یاس صرفا برای مقاصد تبلیغاتی (@UFC در توییتر)

چگونه خواهد شد و این محل را تحت تاثیر قرار مبارزان ؟

AP: با توجه به این دعوا خواهد شد در حال وقوع در داخل از آنچه به نظر می رسد tented عرصه است که گزارش بسیار سرد با دمای عاقلانه وجود دارد بدون نیاز به مبارزان به ترس خیره کننده ابوظبی خورشید و یا هر stray, بر باد رفته, شن و ماسه.

به نظر می رسد که فضا که در آن دعوا برگزار خواهد شد طراحی شده برای خنثی کردن دما و رطوبت از جزیره یاس بنابراین انتظار نداریم که رقبا به تلاش برای نفس یا تعریق بیشتر از آنها به طور معمول خواهد بود.

این کارت اصلی شروع خواهد شد در 6 صبح به وقت محلی با این حال که ممکن است یک بیت از یک سفر برای مبارزان. آنها بدون شک استفاده از این هفته برای تنظیم هر چند پس از مبارزه نیست برای رفتن به خواب در هشت ضلعی نباید به هر مقدار بیش از حد معمول ورقه های رول باب و بافت.

پخش زنده UFC, بوکس, لیگ برتر و جام حذفی فوتبال در BT Sport در جولای قرارداد رایگان با BT Sport ماهانه عبور برای £25 در هر ماه. پوشش UFC 251 شروع می شود از ساعت 10.30 در BT Sport 1 شنبه 11 جولای.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>