یوبی سافت به منظور آزار و اذیت جنسی و تجاوز ادعای

بازی های شرکت یوبی سافت است با صدور بیانیه ای در مورد اخیر اتهامات آزار و اذیت جنسی و تجاوز ساخته شده علیه کار

توسط FARDAALEFBA در 6 تیر 1399

بازی های شرکت یوبی سافت است با صدور بیانیه ای در مورد اخیر اتهامات آزار و اذیت جنسی و تجاوز ساخته شده علیه کارمندان متعدد.

این سازمان گفت که آن را "آغاز شده و با راه اندازی تحقیقات به این اتهامات با پشتیبانی تخصصی مشاوران خارجی".

این بیانیه ادامه داد: "بر اساس نتایج ما کاملا متعهد به در نظر گرفتن هر گونه و همه مناسب اقدام انضباطی."

هیچ افراد به نام در این بیانیه که همچنین شامل یک عذرخواهی "به هر کس تحت تاثیر این".

در طول هفته گذشته چندین اتهام تجاوز جنسی و آزار و اذیت شده اند ساخته شده مربوط Andrien Gbinigie یک Ubisoft کهنه کار می کرد که برای سال ها به عنوان مدیر جامعه در Assassin's Creed franchise. در یک پست نوشته شده در متوسط است که پس از آن شده است حذف Gbinigie "به شدت تکذیب کرد" یکی از این ادعا. او در پاسخ به دیگران است.

دیگر یوبی سافت کارکنان از های مختلف studios نیز افراد از آزار و اذیت جنسی و تجاوز اتهامات.

در چهارشنبه اشرف اسماعیل کارگردان خلاق آینده Assassin's Creed Valhallaپایین پا بعد از اتهامات در مورد زندگی شخصی او ساخته شد در رسانه های اجتماعی.

این خبر در میان موجی از مردم جلو آمدن با اتهامات سوء استفاده جنسی و سوء رفتار از سراسر صنعت بازی.

Insomniac بازی های این شرکت که تولید 2018 را Spider-Manاست در پاسخ پس از یک کارمند سابق ادعا کرد که این شرکت به دلیل بدرفتاری گسترده از زنان است.

نوشتن در توییتر آنها گفته: "Insomniac است متوقف شده مشاغل زنان بزرگ چپ آنها هیچ گزینه ای جز 'استعفا' و محافظت شکارچیان جنسی."

Insomniac نوشته است: "ما آگاه بودند از این اتهامات ساخته شده در یک کارمند سابق توييتها امروز و گرفته بود مراحل متعدد آنها را به آدرس. به صورت قانونی و حریم خصوصی دلایل ما را نمی خواهد پاسخ به اتهامات فردی مورد خاص کارمندان سابق.

"ما یک محل کار خانواده است که به طور فعال ترویج, تنوع, ورود, نمایندگی و برابری برای همه ما وجود دارد. ما ادامه خواهد داد به انجام این کار هر روز است."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن