تایسون خشم پدر را تهدید می کند به قرار دادن آنتونی جاشوا پروموتر ادی Hearn در دل صف با شروط بیش از مبارزه با نتیجه

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

جان خشم پدر قهرمان بوکس سنگین وزن تایسون خشم است نه کوتاه در مورد اعتماد به نفس در پسر او شانس برابر آنتونی جاشوا در 2021.

در اوایل این هفته جاشوا پروموتر ادی Hearn تایید دو-مبارزه با معامله موافقت شده است برای IBF, WBA و WBO قهرمان سنگین وزن ص را در Gypsy King – که دارای WBC عنوان – سال آینده.

تایسون خشم بعد از تایید این توافق گفت: در رسانه های اجتماعی: “من فقط بعد از خاموش شدن گوشی با دانیل Kinahan. او فقط به من اطلاع داد که بزرگترین مبارزه در بوکس تاریخچه و فقط موافقت شده است. در آنجا پسر من!

“بزرگ shoutout دن او رو این انجام می شود – به معنای واقعی کلمه بیش از خط. دو-مبارزه معامله تایسون خشم در مقابل آنتونی جاشوا سال آینده است.”

و در یک ویدیو در WBC سنگین وزن قهرمان توییتر پدرش ساخته افکار خود را شناخته شده است در نتیجه کسانی که در آینده درگیری و گفت: “بیایید جاشوا [مبارزه با] در! من به شما بگویم آنچه که من انجام.

“من شرط می بندم ادی Hearn همه چیز و من او را و پدرش [پروموتر بری Hearn] در دل صف.

“همه آنها را مبارزان می دانم که آنها نمی تواند ضرب و شتم تایسون. شما نمی توانید ضرب و شتم قلب و Furys کردم کیسه های آن است. کیسه های قلب است.”

کلیپ از یک BT Sport, مستند, چه رفتدر مورد تایسون خشم پیروزی دئوتای وایلدر در ماه فوریه است. این مستند در هوا 7.30 pm BST در روز شنبه 13 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>