کاربران توییتر بهره برداری الگوریتم برای ترویج, افراد مشهور, مرگ, مضر

کاربران توییتر با استفاده از این سایت برای گسترش, مرگ, مضر در مورد طیف وسیعی از مشاهیر از Ellen Degeneres به ملکه.

کاربران باز کردن سایت و یا برنامه در روزهای اخیر شده است به احتمال زیاد برای دیدن یک پیام در امتداد خطوط از #RIPJeffBezos ظاهر می شود در روند نوار است که در نظر گرفته شده برای پیگیری موضوعات هستند که تولید افزایش مقدار بهره در هر زمان داده شده.

هنگامی که آنها در حال راه اندازی این موضوعات به سرعت افزایش یافت و به بالای سایت. در زمان انتشار این داستان دروغ در مورد جف بزوس پس از فوت شد در بالای سایت trending topic list در ایالات متحده ،

موضوع روند است که به احتمال زیاد برای فریب هر کسی با دیدن این پیام را به باور که فرد به خوبی می تواند مرگ را از جمله پیام های به طور منظم ارسال شده در پی اخبار واقعی.

اما هر کسی از طریق کلیک کردن را پیدا خواهد کرد که روند موضوع به سادگی جعل ظاهرا در نظر گرفته شده را به مسخره فرد آن است که با تمرکز بر.

روند اخیر به نظر می رسد برای شروع با, Ellen Degeneres, که در ماه های اخیر متهم شده است از مضر رفتار نسبت به افرادی که با او کار می کرد. در حالی که آن را دشوار است برای ردیابی موضوع روند بازگشت به آغاز آن به نظر می رسد برای شروع با این بحث استفاده می شود به نشان می دهد که او باید دیگر به نظر می رسد در تلویزیون.

آن را به عنوان محبوب تر شد اما کاربران شروع به ارسال یک محدوده به طور فزاینده ای سورئال تصاویر بر روی موضوع روند. کسانی که شامل طیف وسیعی از افرادی که ظاهرا شبیه Degeneres به عنوان به خوبی به عنوان عجیب و غریب, پیام طعنه آمیز در مورد او قرار است مرگ است.

به زودی پس از آن روند شد, محبوب, کاربران شروع آن با افراد دیگر از جمله ملکه و جف بزوس.

توییتر جدیدترین لیست تولید شده است algorithmically با اسکن سایت برای کلمات خاص و عبارات که به سرعت در حال رشد در محبوبیت است. که بدان معنی است که می توان آن را gamed نسبتا راحتی که آیا عمدا یا نه, با ارسال پیام بارها و بارها.

اجازه داده است که جدید و موضوعات مهم است که به طور گسترده ای مورد بحث برای رسیدن به بالای سایت روند بار در گذشته است. اما آن نیز منجر به عجیب و غریب التهابی و مضر پست های پرطرفدار در سایت بیش از حد از یک هشتگ ممکن است به نظر می رسد در نوار بدون هیچ گونه بررسی از توییتر.

نادرست و غیر معمول طبیعت از موضوعات بدان معنی است که طیف وسیعی از مردم شروع به پریدن کرد و در این روند به سخن گفتن در این واقعیت است که آنها نمی باید روند. است که به سادگی منجر به پست های بیشتر با استفاده از هشتگ – به نوبه خود در ترویج آن بیشتر تا جدیدترین لیست.

مرگ مضر بوده و به خصوص پربار موضوع برای کسانی که به دنبال به دست آوردن توجه در اینترنت, دادن, تکان دهنده طبیعت از اخبار که در آنها ادعا برای به اشتراک گذاشتن.

توییتر بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از مستقل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>