توییتر می گوید کاربران می توانید آنها را ویرایش را فشار دهید زمانی که آنها با پوشیدن ماسک صورت

توییتر شوخی کرده است که از آن خواهد شد آوردن کاربران آن یک دکمه ویرایش را به عنوان به زودی به عنوان هر کس می پوشد ،

رسانه های اجتماعی شرکت توییتی “شما می توانید یک دکمه ویرایش که هر کس می پوشد یک ماسک.”

آن ارتباطات حساب نقل قول-توییتی در این بیانیه اضافه کرد “هر کس به این معنی هر کس”.

شرکت نشاط جیر wades به بحث در حال حاضر برگزار می شود در ایالات متحده بر اینکه مردم باید با پوشیدن ماسک ،

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا ادعا کرد که آمریکایی ها با پوشیدن ماسک در طول همه گیر برای نشان دادن مخالفت خود را از رهبری خود را نه به دلایل بهداشتی.


رئیس جمهور گفت که او نمی خواهد به پوشیدن ماسک به دلیل گزارش او معتقد است که او نگاه مسخره بود.

در انگلستان دولت گفت که پوشش صورت باید فرسوده در انگلستان در اتوبوس و تراموا و قطار و مربیان هواپیما و کشتی در ماه ژوئن.

انجمن پزشکی بریتانیا (BMA) در مارس توصیه می کند که مردم باید از پوشیدن پوشش صورت که آن را دشوار است به نگه داشتن دو متر از هم جدا.

همانطور که برای ویرایش دکمه به شدت مورد اعتراض موضوع برای کاربران توییتر, مدیر عامل شرکت جک دورسی گفت: در شروع سال است که این شرکت خواهد شد “احتمالا هرگز آن را انجام دهد”.

برخی از کاربران می گویند که این ویژگی مفید خواهد بود اگر وجود دارد یک دقیقه طولانی پنجره پس از ارسال توییت به منظور اجازه می دهد آنها را برای اصلاح اشتباهات املایی و یا لینک های شکسته.

چنین ویژگی می تواند توییت از ارسال شد.

اگر توییتهایی می تواند ویرایش بعد از ارسال وجود دارد که آنها را می توان مورد استفاده قرار گیرد به گسترش اطلاعات غلط و گمراه کننده است.

این شرکت به تازگی معرفی ویژگی های جدید از جمله توانایی برای ارسال صدا توییتهایی و درخواست از کاربران برای خواندن مقالات قبل از به اشتراک گذاری آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>