توییتر تعلیق ده ها تن از سفید ملی, حساب, که, Christchurch, تیراندازی تئوری توطئه

ده ها تن از سفید ملی, حساب های توییتر است که گسترش یک تئوری توطئه است که الهام گرفته از Christchurch تیرانداز

توسط FARDAALEFBA در 21 تیر 1399

ده ها تن از سفید ملی, حساب های توییتر است که گسترش یک تئوری توطئه است که الهام گرفته از Christchurch تیرانداز و دیگر تروریست ها شده اند به حالت تعلیق درآمد.

چهره های کلیدی در نسل هویت دیدم پروفایل خود را تعطیل در کنار ملی و منطقه ای جناح در آلمان و اتریش و ایتالیا و فرانسه و دانمارک.

پان-اروپایی خواستار یک "remigration" از مسلمانان از اروپا و گسترش تئوری توطئه ادعا که در حال ریشه کن کرد.

این نظریه را با نام "بزرگ جایگزین" -- به عنوان یک مانیفست نوشته شده توسط: Brenton, Tarrant, قبل از, Christchurch, تیراندازی است که خود الهام گرفته از چندین حملات تروریستی.

Tarrant اهدا پول به اتریش شاخه ای از نسل هویت و دوستانه رد و بدل ایمیل با رهبر آن مارتین Sellner بوده و ممنوع از ورود به بریتانیا و آمریکا در زمینه امنیت.

او و دیگر چهره های پیشرو در این شبکه شده بود مجاز به ماندن در توییتر با وجود گسترده خواستار اقدام پس از مارس 2019, Christchurch, تیراندازی تا جمعه.

ان بی سی گفت: بیش از 50 سفید ملی حساب حذف شده بود اما توییتر نمی خواهد علنا تایید این رقم است.

"حساب در سوال متوقف شد برای نقض سیاست های ما در رابطه با افراط گرایی خشونت آمیز" سخنگوی گفت.

آن را پس از پروژه جهانی در برابر نفرت و افراط گرایی منتشر بحرانی گزارش, گفته, توییتر و یوتیوب اجازه داده بود که نسل هویت برای اجرای "شایع".

این گزارش گفت: هسته آن ایدئولوژی الهام گرفته بود شش کشنده حملات از اکتبر 2018, در, Christchurch, ما دو کنیسه, El Paso, هلی و هاناو در آلمان است.

"این امر می تواند غیر قابل تصور برای سیستم عامل رسانه های اجتماعی اجازه می دهد تا تبلیغات داعش برای گسترش و رشد بدون کنترل اما این دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد با Identitarianism" آن اضافه شده است.

محققان دریافتند 67 حساب توییتر برای نسل هویت فصل در 14 کشور با حدود 140,000 پیروان.

Sellner در حال حاضر جمع آوری بیش از 50 ، 000 پیروان در تلگرام رمزگذاری نرم افزار پیام که در آن او گفت که پیروان او تا به حال انتظار می رود توییتر به حذف حساب کاربری خود در سال گذشته است.

جولیا Ebner یک محقق ارشد در موسسه مطالعات استراتژیک گفت و گو (ISD) گفت: مستقل که تاخیر داده بود او و دیگر رهبران وقت برای آماده شدن برای یک تغییر کردن جریان اصلی سیستم عامل است.

"که گسترده موضوع را با یک تاخیر زمانی در نظر گرفتن حساب," او اضافه شده است.

"من فکر می کنم که واقعا یک اشتباه بزرگ است و امیدوارم که چیزی از تکنولوژی سیستم عامل خواهد آموخت که برای آینده به طوری که آنها باید هماهنگی بهتر در این چیزها."

متی مک گرگور, کمپین مدیر در امید نه نفرت گفت: "هر گونه اقدام در برابر آن انتشار نفرت و بخش های محبوب در سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که همیشه خوش آمدید, هر چند که در حقیقت گرفته شده به مراتب بیش از حد طولانی برای توییتر و دیگران را از خواب بیدار به این مشکل ما از ترس آسیب است که در حال حاضر در حال حاضر انجام می شود.

"شرکت های با تکنولوژی هنوز راه پشت منحنی وقتی که می آید به گرفتن نژادپرستان آفلاین با وجود این ممنوعیت توییتر هنوز هم به نظر می رسد محتوا به اجازه دهید سابق KKK رهبر دیوید دوک با استفاده از پلت فرم خود را به گسترش یهودستیزانه توطئه و نفرت است."

Ms Ebner گفت که گروه های مختلف و فکر می کنم مخازن قبلا هشدار داده توییتر که نسل هویت تبلیغ شد الهام بخش حملات در سراسر جهان, اما آن است که "خوب است به آنها داده ام به فشار".

"در چند ماه گذشته نسل هویت رسانه ها در کشورهای مختلف شده اند كردن واقعا دروغ و تئوری های توطئه در اطراف coronavirus," او اضافه شده است.

آنها شامل تلاش برای لینک مهاجرت به کروناویروس از جمله اتهاماتی است که در مورد اول در ایتالیا یک مهاجر و پناهجویان در فرانسه در حال ارتکاب سرقت در طول بیماری همه گیر.

انگلستان شعبه از نسل هویت بود به طور رسمی حل شده در ژانویه پس از اختلافات ناشی از این گروه به تقسیم اروپا از رهبری و نام تجاری جدید تعریف خود را به عنوان Identitarian جنبش است.

یک نسل هویت اردوگاه های آموزشی در تابستان 2016 (یوتیوب)

Ms Ebner گفت که اگر چه وجود دارد نشانه آن است که گروه های آفلاین سازه های حال تضعیف شده خود را در شبکه های آنلاین نشده بود.

"آن را تبدیل شدن به بیشتر از یک شبکه از بالا به گروه سازمان یافته با استاندارد استراتژی" او توضیح داد.

"آن را بیشتر تکه تکه در حال حاضر اما این بدان معنا نیست که ما باید دست کم گرفتن خطر از خود فراگیر ایدئولوژی."

در سال گذشته از انگلستان counterterror پلیس به نام راست افراط گرایی به عنوان سریعترین رشد ترور تهدید با وجود اسلامی الهام گرفته از توطئه ها و حملات باقی مانده شایع تر است.

اما زمانی که خواسته مستقل چگونه نسل هویت بود که combatted در ماه سپتامبر دستیار کمیسر نیل باسو کرد و گفت: "هیچ برنامه ای" از آنجا که این گروه نه عبور از آستانه برای زمان ترور ،

ماه گذشته یک بررسی راه اندازی شد بیش از نگرانی های وجود دارد شکاف در قانون است که اجازه می دهد افراط گرایان از جمله نسل هویت "کار با مصونیت از مجازات".

رئیس سابق عملیات, آقا, علامت رولی است که منجر به تحقیق که بررسی خواهد کرد که آیا قوانین موجود به اندازه کافی آدرس "نفرت افراط گرایی".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن