توییتر می گوید پیام های خصوصی از 36 نفر دیده شده طول, عمده, افراد مشهور, هک

هکرها که شکست را به حساب توییتر افراد مشهور احتمالا خواندن پیام های خصوصی از 36 حساب های رسانه های اجتماعی پلت فرم گفته است.

اعلام می آید که این شرکت همچنان تحقیقات خود را به این اثر احتمالا این سایت بسیاری از مشخصات بالا از حمله سایبری تا کنون.

هک دیدم جنایتکاران ارسال پیام در مورد بیت کوین کلاهبرداری به حساب از انواع مشهور, تشویق پیروان خود را به ارسال cryptocurrency به یک آدرس خاص با غلط وعده دریافت بیشتر در بازگشت.

اما کارشناسان اشاره کرد که کسانی که در پشت این حمله سایبری احتمالا تا به حال به مراتب گسترده تر و دسترسی به آن حساب است و در عین حال اطلاعات بیشتر می تواند به سرقت رفته از آن به نظر می رسد.

یکی از 36 حساب است که تا به حال خود را مستقیم پیام های خوانده شده متعلق به یک انتخاب رسمی در هلند توییتر گفت: اگر هیچ چیز وجود دارد نشان می دهد که هر گونه دیگر مقامات منتخب’ مکالمات در دسترس بودند. این شرکت نه در غیر این صورت نشان می دهد که دیگر 35 حساب ممکن است متعلق به.

توییتر قبلا گفته حمله توییتی از 45 “تایید” حساب از جمله کسانی که متعلق به این نام شناخته شده به عنوان کارآفرینان Elon Musk و بیل گیتس و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

پرسید: اگر به 36 حساب که در آن ممکن است پیام های خوانده شده است شامل هر گونه تایید حساب توییتر گفت: آن را نمی خواهد پاسخ دهد.

در کل کسی که با توانایی پرینت از حساب نیز قادر به خواندن قبلا ارسال و یا دریافت پیام های که تا به حال نمی حذف شده است.

که آن را به احتمال زیاد است که برخی از معروف ترین مردم در جهان تا به حال پیام های خصوصی خوانده شده توسط هکرها هنوز هم در بزرگ است. اف بی آی در حال بررسی این مورد از آن سان فرانسیسکو ،

توییتر قبلا گفته است که این حمله دریافت انبوه اطلاعات از هشت حساب هیچ کدام از آنها تایید حساب با آبی چک که شامل افراد مشهور مقامات و برخی در رسانه ها.

دانلود ابزار ارائه نمی دهد دسترسی به توییتر پیام سخنگوی گفت.

برای حساب های آنها برنده دسترسی به این شرکت گفت: هکرها می شده اند قادر به مشاهده شماره تلفن و آدرس ایمیل اما نه قبلی کلمه عبور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید