محبوب video live streaming سرویس Twitch می گوید که مجبور شده است که ارتش ایالات متحده برای متوقف کردن با استفاده از جعلی جایزه جالب برای جذب و استخدام.

به گزارش ملتارتش شده بود ارائه بینندگان یک شانس برای برنده شدن یک ایکس باکس Elite سری 2 controller (“پیشرفته کنترل با گزینه های قابل تنظیم و فوق العاده تعطیل برای بازی های پیشرفته است که هزینه های رو به بالا از $200”).

به دنبال ارائه خواهد ارسال بینندگان به ارتش استخدام صفحه “با هیچ اضافی ذکر یک مسابقه شانس, تعداد, برندگان, و یا زمانی که یک نقاشی رخ خواهد داد”.

پس ملت‘s, گزارش, حرکت یا کشش ناگهانی streamers و بینندگان از سراسر جامعه ابراز خشم و انزجار خود را در رسانه های اجتماعی.

یک سخنگوی کشش خطاب جنجال در بیانیه ای به بازی های سایت Kotaku. “این تبلیغ نیست مطابق با شرایط ما” آنها گفتند: “و ما آنها را ملزم به حذف آن.”

ارتش ایالات متحده به طور گسترده و تجاری و مقابله با حرکت یا کشش ناگهانی capitalising در پلت فرم بزرگ پایه از جوان مردان ما.

نیروهای مسلح رسمی حمایت از Twitch را esports نام تجاری, حرکت یا کشش ناگهانی رقبا. برخی از بزرگترین وسایل در esports در بازی های شناخته شده مانند , لیگ از افسانه و Valorantاز ویژگی های ارتش ایالات متحده آرم برجسته در این نام تجاری.

مفسران نیز موظف به دوره ذکر ارتش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im