‘#TrumpVirus’: چرا تهمت تماس توییتر روند موضوعات ‘غیر قانونی’?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان ادامه دارد و اختلاف خود را با توییتر پس از به tweeting که این شرکت روند موضوعات بخش “غیر قانونی” از آنجا که آنها در حال انتقاد از خود ریاست جمهوری است.

آقای ترامپ را تولید نمی کند هر گونه شواهدی برای تقویت ادعای خود را.

توییتر موضوعات روند قانونی نیست و نه آنها سرپرستی کارکنان توییتر.

رئیس جمهور بارها و بارها ساخته شده تلاش برای محافظت از متمم اول قانون اساسی که او معتقد است با توجه به تعصب از شرکت های فن آوری در برابر محافظه کاران است.

در واقع متمم اول قانون اساسی نمی شود به شرکت های خصوصی و طرح های ساخته شده توسط رئیس جمهور را بیشتر برای محدود کردن آزادی بیان از آن محافظت می کند.

چه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند ؟

“بنابراین نفرت انگیز به تماشای توییتر به اصطلاح ‘روند’ که در آن sooo [sic] بسیاری از روند ها در مورد من و هرگز یک خوب” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است. “آنها به دنبال هر چیزی که آنها می توانید آن را به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است و ضربه آن را تلاش برای ایجاد آن روند. واقعا مسخره و غیر قانونی و البته بسیار ناعادلانه!”

آنچه در توییتر است “روند”?

توییتر روند الگوریتم برجسته جنبش های مردمی بر روی پلت فرم. این طراحی شده است به کاربران خاص بر اساس که آنها به دنبال چه منافع خود هستند و با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط توییتر و اطلاعات محل.

الگوریتم “شناسایی موضوعاتی که بسیار محبوب در حال حاضر به جای موضوعات که محبوب شده اند در حالی که یا به صورت روزانه به شما کمک کند کشف داغترین موضوعات در حال ظهور از بحث و گفتگو در توییتر” با توجه به وب سایت این شرکت.

توییتر همچنین اشاره می کند که در حالی که تعداد توییتهایی دربارهی خاص روند مهم است آن است که نه تنها عاملی است که تعیین کننده روند نوار.

“Algorithmically روند و هشتگهای با هم گروه بندی اگر آنها مربوط به همان موضوع است. مثلا #MondayMotivation و #MotivationMonday ممکن است هر دو تواند توسط #MondayMotivation” توییتر توضیح می دهد.

توییتر همچنین می گوید که جلوگیری از آن می تواند محتوای خاص از روند. این شامل محتوای حاوی ناسزا و یا بزرگسالان مراجع نفرت محتوا بر اساس protected دسته مانند نژاد و جنسیت و گرایش جنسی و یا دین و همچنین مطالب دیگر که توییتر نقض قوانین.

اگر یک روند است که ارزش خبری در توییتر ممکن است در نظر نگه داشتن آن تا اگر منافع عمومی اهمیت بیشتری نسبت به پتانسیل نقض.

چه علت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن tweet?

زمانی که آقای ترامپ توییتی #TrumpVirus برجسته بود توییتر روند با بسیاری از کاربران نخوری رئیس جمهور اقدامات با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

در ایالات متحده وجود داشته است 4.43 m موارد و بیش از 150 ، 000 مرگ و میر. این کشور تبدیل شده است جدید کانون همه گیر و هفتم-بدترین مرگ و مير.

هفته گذشته به عنوان موارد یافت در کالیفرنیا و تگزاس و آریزونا و فلوریدا گفت که coronavirus را “ناپدید” و او را “حق در نهایت”.

رئیس جمهور ادعا کرد که coronavirus موارد در ایالات متحده افزایش یافته بود زیرا این کشور افزایش یافته بود تست که رفته بود تا 37 درصد است. Coronavirus موارد در حال افزایش 194 درصد است.

آقای ترامپ همچنین ادعا کرد که کودکان در سن مدرسه نمی قرارداد ویروس و یا آن عبور کند که کارشناسان گفته اند درست نیست. این یکی از یک سری از اظهارات نادرست در مورد ویروس.

آنچه توییتر گفت ؟

توییتر کاهش یافته است به نظر. آن را به ندرت علنی آدرس Mr مغلوب ساختن پیشی جستن انتقادات از پلت فرم.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های بحث برانگیز فرمان اجرایی است که می تواند اجازه می دهد تا مقامات فدرال به هدف Twitter, Facebook و Google

توییتر مغرضانه?

محافظه کاران اغلب ادعا کرد که توییتر و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی در حال گرایش به سمت جناح راست نمایش. توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی است گفت: در گذشته در حالی که کارکنان باید به سمت چپ متمایل تعصب چنین تعصبات تاثیر نمی گذارد چگونه این شرکت باعث می شود تصمیم گیری های بیش از محتوا بر روی پلت فرم آن است.

توییتر نیز یک استثنا برای ‘مهم’ محتوا است که می شکند آن شرایط و ضوابط که اما با این وجود همچنان بر روی پلت فرم.

یک حساب توییتر است که نسخه چه رئیس جمهور تهمت توییتهایی متوقف شد در سه روز برای تجلیل کردند.

با این وجود رئیس جمهور تهمت اقدام علیه سایت های رسانه های اجتماعی با امضای یک فرمان اجرایی مجموعه برای خنثیسازی آزادی بیان حمایت.

بخش 230 قطعه ای از آمریکا قانون است که محافظت از تمام سایت میزبان – از Facebook به یک وب سایت شخصی – از انشعابات قانونی ارسال شده توسط کاربران از این وب سایت.

این محافظت شخصی وب سایت از مسئول libellous مطالب ارسال شده در بخش نظر ،

رئیس جمهور و دیگر جمهوری خواهان گفته اند که بخش 230 مشروط است بر روی یک پلت فرم سیاسی بی طرفی. این مورد است.

FCC کمیسیون برندان Carr قبلا متهم توییتر از “رها[ing] هر گونه تلاش در حسن نیت استفاده از آن قوانین و مقررات” و تصمیم گیری “بر اساس این که آیا آن را تایید و یا disapproves از سیاست است.”

اما در حالی که تنها کنگره می تواند تغییر بخش 230 کارشناسان بر این باورند که تهدید منظور اجرایی می تواند به اندازه کافی به شرکت های فن آوری تغییر رفتار خود را به نفع رئیس جمهور و پست.

این می تواند باشد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که توییتر رفتار “غیر قانونی” است که برای اهداف مشابه. مستقل در تماس است کاخ سفید برای روشن شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید