Troy Deeney در برخورد با واتفورد را سقوط: “من احتمالا سر و صدا چند چیز آنها را تعویض نمایید و دوباره’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

واتفورد کاپیتان Troy Deeney خود هشدار داده است خانواده او دشوار خواهد بود به اطراف به عنوان او می آید به شرایط با سقوط از لیگ برتر است.

اورلئانز از دست داد 3-2 در آرسنال روز یکشنبه خود را به عنوان پنج سال اقامت در بالا پرواز به پایان رسید. آنها سقوط کرد و سه گل پشت به عنوان یک اتلتیک بیلبائو مجازات و پا زدن های سقفی ساندویچ کیه Tierney گل اول را برای میزبان.

Deeney کشیده یکی از نقطه پنالتی و سابق آرسنال مرد دنی ولبک زده و به آنها امید – اما آن را نمی شود و واتفورد خواهد بود پیمودن تجارت خود را در آسمان شرط قهرمانی در فصل آینده. پس از یک دهه در باشگاه Deeney اذعان کرده است او مطمئن نیستید که در آن آینده خود را نهفته است اما 31 ساله اذعان سقوط اتحاد چپ او صدمه زدن به.

“البته آن لطمه می زند,” او گفت: واتفورد وب سایت رسمی. “شاید من قصد ندارم به آن را نشان می دهد اما این missus و بچه ها که دیدن آن بیش از دو هفته آینده پس از من عذر خواهی به آنها را در پیشبرد. من قصد ندارم به نشستن در اطراف و اخم من را پرتاب چند چیز احتمالا سر و صدا چند چیز آنها را تعویض نمایید و دوباره.”

Deeney همچنین تایید کرد او می تواند تصمیم به نشستن آخرین هفته از مبارزات انتخاباتی به عنوان مبارزات او با یک مصدومیت زانو که عمل خواهد شد در روزهای آینده.

“زانو بزرگ نیست,” او اضافه شده است. “من در نهایت می خواهید به پرتاب آن را در. من می توانستم به راحتی آن را انجام داده چهار هفته پیش وقتی متوجه شدم من تا به حال یکی دیگر از آسیب. من می توانستم به راحتی گفت: “اجازه بدهید من زانو انجام می شود’, نشستیم و فکر کردم “این تقصیر من نیست من از دست رفته خیلی از فصل’ – اما این است که نه شخصیت من.

“این است که از 10 سال (Deeney شده در واتفورد) احتمالا حدود دو هفته زمان است. من در اینجا بود که ما تا به حال سه غرفه 20 بازیکن و هفت نفر از آنها را جوانان-تیم محصولات. بنابراین ما باید به طور واقع بینانه و درک که در آن ما هستند.”

در حالی که آرسنال آماده برای روز شنبه نهایی جام حذفی با پیروزی آنها را به بهتر از آنها برای دوره برابر واتفورد اگر آنها به ضرب و شتم چلسی در ومبلی.

سر مربی Mikel Arteta رفتن در جستجوی خود را برای اولین بار قطعه ای از نقره به عنوان یک مدیر احساس واقعیت واتفورد شد و مبارزه برای بقا در حالی که بازیکنان خود را به چالش میگرفتند بسیار کمی دیده اند ممکن است سمت خود را از دست دادن لبه او حمایت آنها برای پیدا کردن در فینال.

“از آن خواهد شد یک بازی کاملا متفاوت” او پاسخ داد: وقتی پرسیده شد که چه مقدار از سمت خود نیاز به بهبود به بلند کردن یک رکورد 14 جام حذفی. “اول از همه از ذهنی طرف آن برابر خواهد بود. چه مقدار از آنها (چلسی) می خواهید آن را در مقایسه با چقدر ما آن را می خواهم.

“من فکر نمی کنم که امروز به دلیل ضرورت واتفورد به حال راه آنها تا به حال به روش بازی متفاوت بود به ما و شما می توانید ببینید که. امیدوارم شنبه خواهد بود بسیار متفاوت است.”

Arteta تایید کرد بعد از بازی که شکودران مصطفی را همسترینگ آسیب نه تنها او را از دست FA Cup final بلکه آغاز فصل آینده است. Mustafi می پیوندد همکار مدافعان کالوم چیمبرز و پابلو ماری در اتاق درمان با Arteta اعتراف به این باشگاه نیاز به “آدرس” است که در بازار نقل و انتقالات.

یک گزینه در حال حاضر در دسترس به Arteta است Sokratis Papastathopoulos که بازی های برگزار شده است فقط یک دقیقه از فوتبال پس از فصل را از سر گرفت. 32 ساله بود و به طور منظم تحت سابق رئیس Unai Emery اما تضعیف سلسله مراتب پس از Arteta وارد شده در ماه دسامبر.

با وجود عدم وجود خود را از فوتبال بهبهان نیوز درک Sokratis را بپرسید به ترک این باشگاه در این تابستان است و مایل به ماندن و مبارزه برای جای او در این تیم قرارداد خود را با داشتن یک سال دیگر به اجرا.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>