Trisha گودارد می گوید: GMB و امروز صبح تنها استخدام, سیاه, مجریان در ‘jokey’ نقش

Trisha گودارد پیشنهاد کرده است که ITV را در طول روز نشان می دهد تنها استخدام, سیاه, مجریان در “jokey” نقش.

چت و مجری گفت که او پشتیبانی شایعات اخیر که ITV است که به دنبال جذب بیشتر سیاه و مجریان داخلی میان نگرانی ها در مورد بر روی صفحه نمایش نمایندگی.

“من می خواهم آنها را به توقف صحبت کردن در مورد آن و فقط آن را انجام دهید” گودارد گفت: روزانه ایمیل. “ما نیازی به بحث در مورد آن را فقط آن را انجام دهد.”

او همچنین ابراز نگرانی در مورد سیاه و مجریان در حال حاضر به کار گرفته شده توسط کانال و محدوده مسئولیت های خود را در مقایسه با همتایان سفید.

“آنها سیاه افراد درگیر در این صبح و صبح بخیر بریتانیا اما داشتن آنها را به عنوان هواشناس یا jokey رقابت فرد” گودارد گفت. “همانطور که با اندی پیترز و آلیسون هاموند دوباره آن شما را در یک موقعیت است.”

اما گودارد آیا اضافه کردن کلاه او می داند که مربوطه سردبیران این صبح و صبح بخیر, بریتانیا, Martin Frizell و نیل تامپسون نیست به طور کامل در گسل برای مشکلات.

“این نه تنها آنها را تمام ماشین آلات” او توضیح داد. “آنها فقط نمی توانید به را انتخاب کنید که می خواهید آنها را انتخاب کنید و بدون هر چیز دیگری … شما رو به مدیریت بالا مایل به انجام این کارها. تولید کنندگان ندارد و 100 درصد استقلال در همه.”

گودارد به تازگی نشان داد که او و خانواده اش تا به حال تجربه کرده نژادپرستانه سوء استفاده پس از کمدین لی فرانسیس donned blackface و پروتز به رابجای دیگری جا زدن خود را در اوایل Noughties طرح نشان می دهد Bo’ Selecta.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید