قوانین حمل و نقل: آیا من نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت و اتوبوس و قطار بی خطر است ؟

آخر این هفته به دولت معرفی بزرگترین کاهش از مستند قوانین پس از coronavirus آمار بریتانیا.

در روز شنبه 4 جولای یک میزبان از فضاهای عمومی و کسب و کار در انگلستان شروع به بازگشایی از جمله بارها و رستوران و آرایشگاه و گالری های هنری در حالی که دو هفته قرنطینه تحمیل شده بر شرکت هواپیمایی مسافران سفر به انگلستان تنظیم شده است برای بلند کردن دو روز بعد.

در حالی که مردم در حال خواست تا برای جلوگیری از استفاده از حمل و نقل عمومی که در آن ممکن است و به جای آن سعی کنید به راه رفتن چرخه یا درایو اتوبوس و قطار در دسترس هستند استفاده کنید. دولت جدید منتشر شده در راهنمایی مردم در مورد چگونه به سفر با خیال راحت در هفته های آینده با مقدمه ای از قوانین جدید مانند پوشیدن پوشش صورت اجتماعی فاصله و تماس با ما پرداخت.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد سفر در طول coronavirus بحران است.

پرواز

آیا دولت با قوانین ؟

مسافر حمل و نقل هوایی است ادامه داد: از و در انگلستان در طول coronavirus اما تعداد اند کم پس از 17 ماه مارس زمانی که وزارت امور خارجه هشدار داد در برابر همه اما ضروری سفر. اعداد بیشتر کاهش یافته است در 8 ژوئن زمانی که دو هفته ای قرنطینه مستقر شد. اما این “دو قفل” است به احتمال زیاد برداشته شده در 6 جولای, و شرکت های هواپیمایی در حال حاضر عملیات از سر گرفته.

قانون اطراف پرواز ناقص: مسافران ملزم به پوشیدن یک پوشش چهره در فرودگاه ها در اسکاتلند و “در هیئت مدیره یک شرکت هواپیمایی خدمات در انگلستان و اسکاتلند”. در عمل همه شرکت های هواپیمایی و فرودگاه اصرار دارند که پوشش صورت در حال فرسوده مگر اینکه مسافر جوان است (دقیق سنین مختلف متفاوت است) و یا قادر به پوشیدن یک دلیل از یک وضعیت پزشکی است.

فرودگاه به طور کلی محدود به مسافران و کارکنان هر چند مسافران که نیاز به کمک ممکن است دیده شود و یا ملاقات کرد. اجتماعی-دورى روش کار در, بررسی در, از طریق, امنیت, در, رستوران ها, کافه ها و مغازه ها و در خروج از دروازه. دولت اصرار مسافران برای بررسی در حد چمدان که ممکن است به منظور کاهش میزان تراکم در داخل کابین.

شبانه روزی است به طور کلی از عقب هواپیما به جلو. هنگامی که در هیئت مدیره مسافران گفت: برای باقی می ماند نشسته تا آنجا که ممکن است برخی از شرکت های هواپیمایی تصریح می کند که اجازه باید به دنبال از خدمه کابین به استفاده از توالت. حامل بسیاری از ارائه بسیار محدود خدمات در پرواز. دولت می گوید: “استفاده از تماس با ما پرداخت که در آن ممکن است”.

در هنگام ورود مسافران گفت: برای باقی می ماند نشسته تا کسانی که در مقابل باید برگرفته وسایل خود را و شروع به ترک هواپیما.

چگونه امن است پرواز ؟

دکتر دیوید پاول پزشکی مشاور بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) می گوید: طراحی هواپیما حداقل می رساند خطرات در هیئت مدیره از انتقال قطرات: “وجود دارد نرخ جریان بالا با هوای راکد و بسیار کوچک جلو و عقبی جریان است.”

در هیئت مدیره تامین هوا است sanitised از طریق فیلتر هپا شبیه به کسانی که مورد استفاده در سالن های عامل. شرکت های هواپیمایی باید بازرسی و نگهداری خود را تمیز کردن پروتکل, با چک های بین پرواز و کامل ضد عفونی خدمات در پایان هر روز خدمات.

چه می توانید انجام دهید برای نگه داشتن خود را امن است ؟

 • کتاب پرواز مستقیم به جای اتصالات. خطر ابتلا به عفونت را افزایش می دهد در خط با تعداد تعاملات مختلف است که به نوبه خود افزایش می یابد با هر فرودگاه عبور شما از طریق و از هر هواپیما شما در هیئت مدیره. اگر یک پرواز بدون توقف در دسترس است پرداخت اضافی برای آن را کاهش می دهد خطر است.
 • نمی چسبیدن به اطراف در فرودگاه. ما همه عادت به صرف مقدار زیادی از زمان در فرودگاه اما با تعداد مسافر به مراتب پایین تر از حد معمول پردازش است که در واقع سریعتر از حد معمول. زمان کمتری شما را در خروج فرودگاه کاهش احتمال عفونت است.
 • را کمتر توشه. وزارت حمل و نقل (DfT) خواستار مسافران به چک در همه چیز آنها می توانند, اما از آنجایی که این شامل دو روش – در خروج و ورود فرودگاه – بهتر است به تنها دست توشه و به حداقل رساندن مقدار.
 • خود را به ارمغان بیاورد تنقلات. تعداد نقاط در فرودگاه ارائه مواد غذایی برای پرواز در حال افزایش است اما اگر شما خود را به ارمغان بیاورد لوازم شما را کاهش دهد و فعل و انفعالات.

سفر راه آهن

آیا دولت با قوانین ؟

“شما می توانید سفر دیگری در راه است ؟” می پرسد یک بیلبورد در آنچه که به طور معمول در اروپا شلوغ ترین ایستگاه راه آهن لندن واترلو با مسافران خواست به راه رفتن چرخه یا درایو به جای. وزارت حمل و نقل (DfT) و اپراتورهای قطار در حال انجام همه آنها می توانند برای منصرف کردن تمام اما ضروری سفر.

شبکه راه آهن به بخشی از DfT می گوید: “تنها در قطار اگر هیچ راه دیگری برای سفر. مسافری با ظرفیت حمل اجتماعی فاصله در محل باقی می ماند بسیار محدود با توانایی حمل تنها حدود 10-13 درصد از سطح نرمال است.”

برخی از شرکت قطار شارژ برای برداشتن اموال از دست رفته (گتی)

هر کسی که سفر باید از پوشیدن چهره و پوشش برای تمام مدت سفر خود را در حمل و نقل عمومی در انگلستان و اسکاتلند این شامل زمان صرف شده در ایستگاه. برخی از معافیت ها در محل برای سن و دلایل بهداشتی. اگر شما نمی پوشیدن چهره و پوشش شما خواهد بود شکستن قانون و می تواند جریمه £100 یا 50 پوند اگر به شما پرداخت جریمه در مدت 14 روز.

چگونه امن است راه آهن سفر ؟

سفر سلامت متخصص دکتر جین Wilson-Howarth گفت: “هوا در شلوغ قطار گرایش به راکد و به اشتراک گذاشته شده با تعداد زیادی از مردم به طوری که این امر می تواند ایده آل محیط برای دستیابی به بسیاری از ویروس ها.”

دکتر ریچارد داوود از خیابان فلیت سفر درمانگاه می گوید خطر به حدی بستگی به سن و سهام نورد: “جدیدتر قطار بیشتر احتمال دارد آن است که مناسب و معقول هوا و تهویه مطبوع.” اما می گوید که چه خواهد بود بهتر است که مدل های قدیمی تر که در آن پنجره هنوز باز و اجازه می دهد تا هوای تازه به این دلیل که هوا در حال حرکت است از طریق کابین با سرعت بیشتری به جای دوباره توزیع شده است.

دکتر سیمون کلارک استاد میکروبیولوژی در دانشگاه مطالعه نیز افزایش نقطه از قطار تهویه و می گوید از آنجا که شما به احتمال زیاد در یکی برای بیش از 15 دقیقه – خطر را افزایش می دهد. “میز و صندلی ها یکی دیگر از ریسک نقطه لمس و شما به احتمال زیاد چهره به چهره با شخص دیگری – من می خواهم علاقه مند به می دانم که اگر شرکت قطار رزرو هستند کسانی که صندلی در حال حاضر است.”

چه می توانید انجام دهید برای نگه داشتن خود را امن است ؟

 • اجتناب از زمان اوج. اوج صبح در نظر گرفته است بیشتر مستعد ابتلا به ازدحام با مسافران خواست برای جلوگیری از غیر فوری سفر بین 5.45 هستم و 9 در برخی مشغول خطوط به خصوص به لندن. اغلب وجود دارد یک دوم اوج بلافاصله پس از 9.30 در زمانی که اوج کرایه را به اثر.
 • استفاده از پنجره صندلی (و جلوگیری از میز و صندلی). این کاهش می دهد نزدیکی تعامل با دیگر مسافران. در برخی از قطار هنوز هم وجود دارد ویندوز شما می توانید باز کردن یک کمی – حتی اگر آن را آزار مسافران همکار خود را
 • کتاب در پیشبرد برای مسافت های طولانی قطار. انگلستان و راه آهن به مدت طولانی به حال سیاست اجازه می دهد مسافران با انعطاف پذیر بلیط به هیئت مدیره هر قطار آنها می خواهید تا زمانی که آنها از ذهن نیست ، در طول coronavirus بحران که گزینه متوقف شده است.
 • برو اکسپرس. کمتر توقف قطار خود را باعث می شود کمتر تعاملات وجود خواهد داشت.

کشتی

آیا دولت با قوانین ؟

انگلستان به شدت وابسته به کشتی حمل و نقل اما غیر ضروری سفر دلسرد شده اند در طول coronavirus.

تمام مسافران باید از پوشیدن چهره و پوشش در هنگام سفر در کشتی یا هواناو در انگلستان, و شما می توانید جریمه اگر شما نمی. این شامل زمانی که شما در ترمینال کشتی. ممکن است هر چند که در برخی از مناطق در فضای باز, شما ممکن است قادر به گرفتن ماسک کردن به طور موقت. اجتماعی فاصله باید در جای خود با مردم در تلاش برای حفظ یک دو متر فاصله در تمام زمانها.

چگونه امن است کشتی سفر ؟

دکتر ریچارد داوود می گوید: “بودن در خارج از منزل بزرگ است. که بر روی یک عرشه بیرونی از یک صلیب کانال کشتی باید کاملا قابل تحمل است.”

سیمون پالمر از Stena خط می گوید که این شرکت دربسته تعداد مسافران در هر عبور و می افزاید: “دریا تازه است که در حال حاضر در حال گردش به سیستم های تصفیه هوا در تمام کشتی. جدید مه ماشین آلات استفاده می شود برای پاکسازی بخش های عمومی و کابین بر روی کشتی در کنار مداوم تمیز کردن روال در حال انجام در سراسر کشتی.”

چه می توانید انجام دهید برای نگه داشتن خود را امن است ؟

 • رفتن به اوج. در کوتاه مدت عبور از کانال کشتی این خواهد بود که در اوایل و یا اواخر خدمات – به طور معمول ترک داور قبل از 9 یا پس از 6pm. این کاهش به احتمال زیاد تعداد زیادی از مسافران است.
 • کتاب کابین. در برخی دیگر ایرلندی دریا کانال و شمال دریای کشتی ممکن است به پرداخت هزینه اضافی برای یک کابین که به مقدار بیشتر و محافظت در برابر عفونت ممکن است. اما تنها در صورتی از آن است که برای استفاده انحصاری از شما و خانواده شما. (کشتی شرکت به طور کلی اصرار بر این کار به هر حال.)
 • یک دوچرخه است. اگر شما یک راننده خودرو و به طور معمول خواهد بود یک مسافر پا در واقع یک دوچرخه معنی است که شما می توانید دسترسی و ترک کشتی از طریق عرشه ماشین, کاهش برخورد با افراد دیگر.
 • رفتن زیراب. اگر شما یک راننده خودرو و ترجیح می دهند حداقل تعاملات و سپس اروتونل ماشین حمل عمل از Folkestone به کاله است که احتمالا راه را برای رفتن.

زیرزمینی

آیا دولت با قوانین ؟

مسافران در مترو لندن خواسته برای کشف تمام گزینه های دیگر قبل از گرفتن بر روی لوله و همچنان به کار از خانه که در آن ممکن است. این است که عمدتا به دلیل – بر خلاف بسیاری از محیط های دیگر – وجود ظرفیت محدود برای اجتماعی فاصله در لوله مگر اینکه شماره ها تا حد زیادی کاهش می یابد.

پوشش صورت اجباری در لوله در انگلستان و همچنین مترو در اسکاتلند است. مشغول ایستگاه باید جداگانه ورود و خروج مسیرهای – شما همچنین باید به دنبال فلش های جهت دار در داخل ایستگاه به نگه دارید از هم جدا.

مسافران در لندن پوشیدن ماسک صورت زیر معرفی قوانین جدید در روز دوشنبه (خبرگزاری گتی ایماژ)

چگونه امن است زیر زمینی سفر ؟

آدم Kucharski یک استادیار در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری می گوید که ماهیت فعل و انفعالات در لوله قطار و زمان محدود است که بسیاری از مسافران صرف به این معنا است که آن را در حال حاضر به عنوان یک تهدید قابل توجهی به عنوان شما ممکن است فکر می کنم.

اما دکتر کلارک می گوید او نگرانی در مورد زمانی که لوله قطار تر پر بسته بندی شده دوباره: “اگر [مردم] فکر می کنم چهره خود را با ماسک در حال رفتن به آنها را محافظت می کند و سپس آنها شوخی خود را – آنها را کوچک کاهش. و هیچ شواهدی وجود ندارد که رو درب و نه از درون باعث می شود تفاوت. در واقع اگر شما در حال ایستاده در کنار کسی که با ویروس شما کاملا در خطر قابل توجهی است.”

چه می توانید انجام دهید برای نگه داشتن خود را امن است ؟

بزرگتر بهتر است. این “sub-surface خطوط” از مترو لندن یعنی منطقه دایره شهری و خطوط بزرگتر واگن با فضای بیشتر برای اجتماعی فاصله گرفتن از باریک-مشخصات خطوط لوله. آنها همچنین ایستگاه های بیشتر با دسترسی به هوای تازه. اما دکتر کلارک می گوید: این واقعیت نیستند compartmentalised معنا ویروس رایگان به سراسر بر خلاف مدل های قدیمی تر.

اتوبوس ها و مربیان

آیا دولت با قوانین ؟

همانطور که با دیگر اشکال حمل و نقل دولت ترجیح می دهم مسافران برای استفاده از اتوبوس اگر آنها احتمالا می تواند به اجتناب از آن است. اگر شما باید با استفاده از آنها بخش حمل و نقل (DfT) قوانین هر نوع مهمانی: “سفر در کنار و یا پشت سر افراد دیگر به جای مواجهه با آنها را که در آن ترتیبات صندلی اجازه می دهد.” شما نیز توصیه می شود برای جلوگیری از, مواد غذایی و نوشیدنی که در آن ممکن است مانند در میخانه جلوگیری از صدای بلند صحبت کردن و آواز خواندن و یا فریاد.

نیز وجود دارد یک محدودیتی در تعداد از مسافران در اتوبوس بیشتر خدمات – به طور معمول 20 در لندن دو طبقه. “صبر کنید تا سرویس بعدی اگر شما نمی توانید با خیال راحت نگه داشتن فاصله خود را در هیئت مدیره می گوید:” DfT. حمل و نقل اسکاتلند می گوید: “راننده اتوبوس ممکن است بخواهید شما را به صبر برای سرویس بعدی حتی زمانی که آن را به نظر نمی رسد و لازم است با توجه به کاهش ظرفیت و جسمی فاصله گرفته است.”

(گتی ایماژ)

اما ملی اکسپرس که از سر راه دور مربی خدمات بر روی یک اسکلت شبکه در 1 جولای, هیچ محدودیتی در که ممکن است استفاده از خدمات آن است. اما آن را باید قوانین دیگر مانند نیاز به همه مسافران به درجه حرارت خود را گرفته اند: هر کسی که بالاتر 38C محروم خواهد شد شبانه روزی و با توجه به بازپرداخت کامل.

مسافران ملزم به پوشیدن پوشش صورت در تمام اتوبوس و مربی خدمات. مسافران خواسته می شود که برای پر کردن وسایل نقلیه از پشت و خالی از جلو.

چگونه امن است اتوبوس سفر ؟

دکتر کلارک می گوید: “اتوبوس شما نمی تمایل به زمانی که سفر با قطار و بدیهی است که زمان شما را در حمل و نقل ایجاد تفاوت به احتمال شما را از خطر. اما با احتیاط از لمس نقاط مانند درب های کارت خوان و بازوی استوار – این کارها باعث می شود تفاوت.”

چه می توانید انجام دهید برای نگه داشتن خود را امن است ؟

 • رفتن بدون توقف. حتی در آن کاهش می یابد شبکه ملی بیان کرده است طیف وسیعی از اینتر-شهر خروج. سریع تر خدمات کمتر معنی توقف در طول راه و در زمان کمتر که در آن شما ممکن است آلوده شوند.
 • در خرید و یا استفاده از تماس با ما پرداخت. اکثر سیستم های حمل و نقل در حال حاضر به طور کامل یکپارچه بدون تماس سیستم که به معنی شما لازم نیست همیشه نیاز به رسیدگی نقدی و یا دیدن یک صدای تیک تیک اپراتور. خرید در پیشبرد اگر شما می توانید یا استفاده از خود کارت بدون تماس در روز است.

تاکسی minicabs و Ubers

آیا دولت با قوانین ؟

با وجود کلی اولویت برای اجتناب از سفر در مجموع دولت انگلستان به نظر می رسد به خصوص تاکسی سفر به کمتر از چند شر – به خصوص برای تک مسافران و برای سفر از فرودگاه.

به عنوان در دیگر حمل و نقل عمومی مسافران را تشویق به پوشیدن پوشش صورت اگر چه این اجباری نیست. بخش حمل و نقل می گویند رانندگان ممکن است به عنوان رد هر کسی که همکاری در پوشیدن یک.

چگونه امن هستند تاکسی minicabs و Ubers?

بسیاری از سوار استخدام شرکت ها مانند Uber ایجاد کرده اند سیاست های سختگیرانه در زمانی که راننده می تواند کار آنها گفتن: “اگر شما از یک بیماری خفیف تنفسی, علائم و یا یک تب (38C و یا بالا) در خانه بمانند و دور از دیگران است.” آن را نیز نیاز به درایور برای ارسال یک عکاسی از خود در شروع خود را تغییر و اثبات آنها با پوشیدن ماسک.

دکتر کلارک می گوید شما می توانید انتظار خصوصی استخدام ماشین به امن تر از یک لوله و یا قطار و یا دیگر حمل و نقل که در آن شما در حال سفر با مردم اما نمی تواند آرام به یک از امنیت کاذب – نظافت صندلی عقب هنوز پاسخ راهنمایی و رانندگی در مصرف آن احتیاط کنند.

چه می توانید انجام دهید برای نگه داشتن خود را امن است ؟

 • باز کردن ویندوز. توانایی رانندگی همراه با تمام پنجره های باز را فراهم می کند یک سطح حفاظت – هر چند البته هوای سرد و یا بارانی ممکن است که مسافران (و رانندگان) نه فایده از این فرصت است.
 • به دنبال مشاوره از راننده ای که در آن نشسته است. برای مثال آنها ممکن است توصیه به عقب سمت چپ صندلی دورتر از راننده. با استفاده از تماس با ما پرداخت اگر ممکن است و یا پیدا کردن اگر شما می توانید پرداخت آنلاین در پیش است.
 • آگاهی از سطوح شما را لمس. فقط به خاطر اینکه شما نمی آمد در تماس با راننده یا دیگر مسافران به این معنا نیست میکروب از قبلی مسافر نیست طولانی. هنگامی که به پایان رساندن سفر خود را به شستن دست های خود را حداقل به مدت 20 ثانیه یا پاکسازی دست های خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

بیشتر بخوانید درباره چه کاهش مستند محدودیت به معنی در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>