انتقال اخبار زنده: منچستر یونایتد در Jadon سانچو و چشم جک گریلیش آرسنال صبر در Philippe Coutinho چلسی نزدیک کای Havertz

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دنبال آخرین به روز رسانی زنده از دومین روز از تابستان نقل و انتقالات به منچستر یونایتد چلسی و آرسنال همه به دنبال تقویت به فاصله در لیورپول و منچستر سیتی.

مستقل منحصرا نشان داد که ایالات متحده در حال حاضر نزدیک به تکمیل یک معامله برای Jadon سانچو بوروسیا دورتموند را به کمک دستگاه که در سن 20 در حال حاضر در انگلستان به طور منظم و اروپا یکی از داغترین خواص. و متحد هستند تا با اعتماد به نفس از سانچو معامله آنها در حال حاضر تبدیل توجه خود را به استون ویلا کاپیتان جک گریلیش که هدف درخشان در روز پایانی فصل کمک نگه داشتن بچگی باشگاه در لیگ برتر است.

آرسنال هستند که مرتبط با Philippe Coutinho که در زمان وام بایرن مونیخ است و چه کسی است که تصور می شود به دنبال یکی دیگر از وام حرکت می کند به دور از بارسلونا در حالی که چلسی در حال فکر به باز جدی مذاکرات برای بایر لورکوزن را کای Havertz داشتن در حال حاضر مهر و موم شده صلاحیت خود را برای فصل آینده لیگ قهرمانان. دنبال زندگی می کنند اخبار زیر.

آن را در زمان بحران برای ادی هاوکه تنظیم شده است برای تصمیم گیری که آیا او باقی می ماند در بورنموث در 48 ساعت آینده با توجه به پست الکترونیکی. او باید بماند ؟

در ضمن ورزش در اسپانیا گزارش داد که آرسنال در سر صف برای Philippe Coutinho که در زمان وام بایرن مونیخ است و چه کسی است که تصور می شود به دنبال یکی دیگر از وام حرکت می کند به دور از بارسلونا.

Coutinho کمک کرد تا بایرن به عنوان برنده و به طور کلی تحت تاثیر قرار در بوندسلیگا در حالی که باکاری سانیا گفته می شود از طرفداران بزرگ. تاتنهام نیز تصور می شود وضعیت را به عنوان Coutinho نظر گزینه های خود را.

به چلسیجایی که آنها با اطمینان حرکت برای لورکوزن را کای Havertz پس از ایمن کردن محل خود را در فصل بعدی لیگ قهرمانان نگهبان گزارش.

Havertz گفته لورکوزن او بخواهد برای پیوستن به چلسی و پاریسنژرمن تصور می شود تنها باشگاه در حال اجرا ارائه پنج سال قرارداد به 21 سال باید از آنها قادر به متقاعد کردن لورکوزن در هزینه.

چلسی نیز در تعقیب یک دروازه بان به رقابت با یا جایگزین underwhelming Kepa Arrizabalaga. آژاکس را Andre Onana و اتلتیکو مادرید Jan Oblak بالای لیست خود را.

تبلیغات

پس بیایید شروع با منچستر یونایتدکه در حال حرکت به سرعت در این انتقال پنجره به سعی و کراوات معاملات برای یک مهاجم و یک هافبک است. ایران در حال مذاکره با بوروسیا دورتموند برای Jadon سانچوو تصور می شود در مورد “£10-15m” از هم جدا در ارزیابی خود را از جلو با دورتموند برگزاری برای نزدیک به 90m£.

صرف نظر از نتیجه سانچو وضعیت ایران نیز به دنبال استون ویلا جک گریلیش. او گفته شده که او لزوما نمی تواند یک تضمین استارت هر هفته اما این بعید است که برای قرار دادن خاموش ویلا کاپیتان از آنچه که می تواند یک حرکت بزرگ برای هر دو حرفه ای و بانک خود را تعادل می باشد.

سلام و خوش آمدید به پوشش زنده روز دوم انتقال پنجره. ما باید همه آخرین آنچه را که مطمئن شوید که به یک روز پر مشغله در بازار است. اول یک روکش از دیروز کلید داستان:

لیورپول نیز علاقه زیادی به شالکه centre-back Ozan کابک. 20 سال ترکیه بین المللی رتبه در اطراف £40m علامت, اما شالکه می تواند او را برای کمتر به دلیل مشکلات مالی. لیورپول به احتمال زیاد رقبا برای امضای خود را با منچستر سیتی یوونتوس و بوروسیا دورتموند شده مربوط به کابک در گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>