انتقال اخبار زنده: آرسنال باید دوم توماس Partey پیشنهاد را رد کرد و شهر را £41m Ake پیشنهاد را پذیرفت و رونالدو به دروازه بان تصمیم

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دنبال آخرین به روز رسانی زنده از لیگ برتر در تابستان نقل و انتقالات به باشگاه همچنان به تقویت جلوتر از فصل جدید است. منچستر سیتی نگاه آماده به اعلام اولین امضای خارج از فصل با گزارش £24m هزینه توافق شده است با والنسیا برای بازی در کنار فران تورس که می رسند می تواند به جای Leroy عاقل imminently.

شهرستان نیز هشدار داده به در دسترس بودن David Alaba که تمدید قرارداد مذاکره با بایرن مونیخ را به یک بن بست در حالی که چلسی در حال فشار دادن با علاقه خود را در یکی دیگر از مدافع لستر شهر بن Chilwell.

آرسنال در همین حال به نظر می رسد که تا به حال پیشنهاد دوم برای اتلتیکو مادرید توماس Partey را رد کرد که شامل ارائه هافبک Matteo Guendouzi در جهت مخالف در حالی که توپچی ها همچنان به عنوان یکی از سه باشگاه های مرتبط با بارسلونا را ناخواسته هافبک Philippe Coutinho است که در حال نظارت توسط Tottenham Hotspur و لستر. منچستر یونایتد در همین حال باقی می ماند فروتن در مورد علاقه خود را در Jadon سانچو و جک گریلیش با بوروسیا دورتموند و استون ویلا خواستار 90m £و £80 به ترتیب برای خود ارزش دارایی. به دنبال انتقال آخرین اخبار زیر.

در اینجا داستان کامل در شهرستان نوریچ کسب آخرین آنها پس از اعلام امضای هافبک کیه Dowell در سه سال معامله از اورتون.

در این مسابقه به ثبت نام سابق ساوتهمپتون کاپیتان پییر امیل Hojbjerg است hotting به عنوان تاتنهام نگاه به من منتقل پیش در نبرد با اورتون برای امضای خود را.

اسکای اسپورت گزارش می دهد که اسپرز پیشرو در این مسابقه به ثبت نام در دانمارک هافبک و باید تسلیم £15m پیشنهاد هر چند پرستاران قرار داده اند درخواست قیمت بر روی سر خود را که توسط £10 متر بیشتر از پیشنهاد خود را.

اما آن اضافه شده است که تاتنهام را نگاه کنید که شامل حق بازگشت کایل واکر-پیترز در مذاکرات است که می تواند نوسان پرستاران به فراق خود wantaway هافبک با 24 سال از ارسال درخواست انتقال در ماه گذشته.

در £41m, منچستر سیتی ممکن است گرفتن یک معامله در امضای یک جوان مدافع که واجد شرایط برای وطنی سهمیه و آنها را می دهد گزینه های بیشتر در چه بود کشیده دفاعی وزارت.

اما این قابل درک است که چلسی هنوز هم یک بند در قرارداد خود را با بورنموث است که اجازه خواهد داد که آنها را برای مطابقت با هر پذیرفته شده ارائه معنی است که باید frank Lampard احساس می کنم که او نیاز به یک مرکز عقب Ake خواهد نشان دهنده یک بازی بسیار جذاب و گزینه مقرون به صرفه.

آیا Ake می خواهید به بازگشت به این باشگاه است که تصمیم او خوب نیست به اندازه کافی برای آنها هر چند این سوال است.

تبلیغات

اخبار بیشتر فقط فرود – اما این ایجاد خواهد شد بسیار بزرگتر هم بزنید و از آخرین از نورویچ.

بی بی سی گزارش داد که بورنموث را قبول £41m پیشنهاد از منچستر سیتی برای مدافع ناتان Ake که به هم علاقه مند امثال آرسنال و سابق باشگاه چلسی در ماه های اخیر.

این امر می تواند یک نشانه جدی از قصد که شهر در حال آماده به صرف و صرف صرف در تابستان امسال ارائه می دهد و Ake شانس به گام تا و به دنبال int او قدم به قدم از هم تیمی هلندی ویرژیل van Dijk در ترک ساحل جنوبی برای یک شانس برای به چالش کشیدن برای عنوان لیگ برتر را با تاسیس باشگاه.

نوریچ سیتی را اعلام کرد امضای انگلستان زیر 21 هافبک کیه Dowell در سه سال معامله از لیگ برتر کنار اورتون.

قناری را تایید کرده اند حرکت برای هزینه نامعلومی با 22 سال ساخت در واقع اولین لیگ برتر ظاهر برای تافی برابر نورویچ چهار سال پیش قبل از رفتن وام به ناتینگهام فارست شفیلد یونایتد در دربی کانتی و ویگان.

Dowell خواهد بود وظیفه با تلاش برای کمک به نورویچ امن فوری بازگشت به لیگ برتر پس از سقوط در این فصل است.

تبلیغات

آینده Philippe Coutinho ثابت خواهد کرد یکی از مهمترین و صحبت در مورد موضوعات این تابستان با هافبک برزیلی مورد نیاز نمی باشد در بارسلونا و بعید است به باقی می ماند در بایرن مونیخ.

روزنامه اسپانیایی اسپورت گزارش می دهد که Coutinho عامل کیا Joorabchian در حال حاضر قفل شده است در گفتگو با تعدادی از باشگاه های لیگ برتر در تلاش برای امن او را از بازگشت به انگلستان با داشتن چپ لیورپول در سال 2018 است.

ورزشی گزارش می دهد که منچستر سیتی منچستر یونایتد و چلسی باید همه توبیخ فرصتی برای ثبت نام Coutinho اما آرسنال, تاتنهام و منچستر سیتی همه علاقه مند باقی می ماند و در گفت و گو با Joorabchian – که در حال حاضر است که می گویند در مسائل در آرسنال با توجه به منافع دیگر در David Luiz و سدریک سوارس و همچنین روابط نزدیک با مدیر فنی Edu.

آن را گفت که مذاکرات شامل دائم و انتقال و وام با گزینه ای برای خرید اما تاتنهام و لستر در حال حاضر جایزه از فوتبال اروپا به آرسنال نیاز به پیروزی در جام حذفی نهایی در این آخر هفته به کتاب در لیگ اروپا.

لیورپول در حال نگاه کردن به حق بازیکنان برای اضافه کردن به خود را در لیگ برتر-پیروزی تیم ملی.

با آدام لالانا در حال حاضر با داشتن چپ و دیگران مانند فرتونگن و ژردان شکیری رو به آینده ای مبهم و Jurgen Klopp باز است به حرکت در انتقال پنجره و یک نام است که به طور مداوم بریدن در ماه های اخیر است که بایرن مونیخ هافبک Thiago Alcantara.

این کشور اسپانیا, بین المللی شده است به شدت مرتبط با یک حرکت به لیگ برتر در طول سال تنها به ماندن در بوندسلیگا اما او گفت: به مشتاق در یک حرکت به انگلستان قبل از آن خیلی دیر است و قلب خود را تنظیم در لیورپول.

اما ESPN گزارش امروز که لیورپول هیچ علاقه مند به آنچه در 29 ساله با توجه به سن و سال او صدمه رکورد و این واقعیت که او متناسب نیست و زیدان به سبک کنونی با توجه به شدت مورد نیاز است. اگر این گزارش درست است به نظر می رسد این حرکت نه تنها خاموش بود اما هرگز در.

تاتنهام شده اند یکی از سلفیهای باشگاه در نقل و انتقالات تا کنون با این باشگاه نگه داشتن منافع خود را نزدیک به قفسه سینه خود را – هیچ جای تعجب وجود دارد.

با دانیل لوی شناخته شده برای خروج از کسب و کار خود را در اواخر پنجره اسپرز طرفداران می تواند از چپ به عرق طولانی بعد از فصل انتخابات عراق در 12 سپتامبر با باشگاه ها داشتن نزدیک به یک ماه اضافی برای تکمیل هر یک می پردازد.

اما یک نام است که بریدن در گزارش است که پورتو جناح لوئیس دیاز با پرتغالی خروجی ضبط گزارش داد که خوزه مورینیو ابراز علاقه کرده در 23 ساله.

تبلیغات

آرسنال نیز نیاز به حل و فصل آینده کاپیتان اتلتیک بیلبائو که در حال حاضر به نهایی 12 ماه از قرارداد خود را و وزن تا حرکت بعدی خود را.

باکاری سانیا زده مثبت وتر به تازگی در بحث احتمال بیلبائو امضای یک قرارداد جدید در امارات متحده عربی به منظور جلوگیری از او را از ترک این باشگاه در تابستان آینده در یک انتقال آزاد است.

با توجه به آینهخود تصمیم بستگی دارد به طور کامل در آخر این هفته جام حذفی, نهایی خواهد شد که آرسنال یا واجد شرایط برای لیگ اروپا یا دیگر ناامیدی در یک فصل که پر است از آنها.

باید آرسنال موفق به بلند کردن جام حذفی و از دست اروپایی گزارش می افزاید که بارسلونا و اینتر میلان در حال آماده به گزاف گویی در تلاش برای امن مهاجم در کاهش قیمت هزینه.

اتلتیکو مادرید در حال ایستاده شرکت در ارزیابی خود از غنا هافبک توماس Partey پس از رد پیشنهاد دوم از آرسنال.

توپچی ها مشتاق هستند در این 27 ساله شده اند و برای برخی از زمان اولین ثبت نام علاقه او نسبت به شروع سال.

Partey یک نسخه بند از €50 متر (£45.5 متر) اما گاردین گزارش می دهد که آرسنال در تلاش برای فروختن که با €25m پیشنهاد دو هفته پیش بود که در ابتدا رد کرد که باعث شد لیگ برتر جانبی برای اضافه کردن خارج از نفع Matteo Guendouzi به مذاکرات است.

این پیشنهاد بار دیگر رد و اتلتیکو را روشن ساخته است که آنها به هیچ وجه قصد کاهش خود ارزیابی با توجه به انتشار بند.

منچستر یونایتد باید یک تصمیم.

از یک طرف آنها یکی از بهترین دروازه بان ها در دهه گذشته در کتاب خود در David De Gea که آمار یک پچ خشن از فرم و هزینه آنها امتیاز این فصل است. از سوی دیگر آنها باید دین هندرسون مرد هل دادن به انگلستان شماره 1 پس از تحت تاثیر قرار دادن در وام و در شفیلد یونایتد در این فصل است.

اسکای اسپورت گزارش می دهد که مذاکرات بین ایران و هندرسون رسیده اند “مرحله حیاتی” این هفته در تصمیم گیری که آیا 23 ساله همچنان در ایران برای 2020/21 فصل و یا اینکه آیا او فرستاده شده است در وام یک بار دیگر.

اما هر گونه تصمیم گیری برای حفظ هندرسون به خوبی می تواند طلسم پایان De Gea, و آن را حتی می تواند روح او را به فشار برای یک حرکت اگر او می خواهد به پرش قبل از او تحت فشار قرار دادند.

تبلیغات

برایتون اند خود را تکمیل دوم امضای از تابستان است.

تازه از تکمیل علاوه بر این از آدام لالانا پس از ترک لیورپول برایتون اعلام کرده اند امضای هلندی مدافع Joel Veltman که پیوست در سه سال معامله از Ajax برای هزینه نامعلومی.

“ما خوشحال به استقبال جوئل به باشگاه. او تجربه فوق العاده از وقت خود را با آژاکس از جمله لیگ قهرمانان اروپا و البته با تیم ملی هلند گفت:” برایتون رئیس گراهام پاتر.

“او یک مدافع عالی که می توانید در حق بازگشت و در مرکز نیمی اما او نیز راحت در اختیار داشتن.

“او واقعا به دنبال به جلو به چالش کشیدن از بازی در لیگ برتر و ما خوشحال هستیم که او در حال حاضر یک برایتون بازیکن و ما به دنبال به جلو به کار با او.”

Richarlison صحبت کرده است بیش از خود اورتون آینده شده مرتبط در گذشته با حرکت به بارسلونا و منچستر یونایتد.

برزیل در حال حاضر مذاکرات با مدیر کارلو آنچلوتی که آن را روشن ساخته است که او باقی می ماند بسیار مهم و اساسی برنامه های خود را در Goddison اما اینکه که او را متقاعد به ماندن یا نه هنوز مشخص نشده است.

Richarlison می گوید که او می تواند نگاه به ماندن برای یک فصل دیگر با این باشگاه اما باید حق ارائه در آمده او را مجبور به آن را به طور جدی و در نظر گرفتن گزینه های خود را.

آینده از الکسیس سانچز یکی از موضوعات کلیدی است که نیاز به حل و فصل در منچستر یونایتدبا شیلی بین المللی در حال حاضر در وام در اینتر میلان.

The Daily Mail گزارش داد که سانچز است ‘گفت: باشگاه او می خواهد به ترک’ که کلاه یک شکست کامل از وقت خود را در اولدترافورد پس از پیوستن به آرسنال در ژانویه 2018.

این گزارش می افزاید که اوله گونار Solskjaer ‘معتقد است که او هنوز هم چیزی برای ارائه’ اما با توجه به چگونه او را احیا سمت خود را پس از سانچز چپ در کنار Romelu Lukaku آن را سخت برای دیدن چگونه او می تواند بازگشت به تاثیر در ایران و این که ممکن است یک شگرد برای اطمینان از 31 سال پیر می کند پایان ندارد تا ترک به قیمت ارزان.

تبلیغات

چلسی را تحت سلطه سرفصل در انتقال پنجره تا کنون با ادغام تیمو ورنر و حکیم Ziyech همراه با علاقه خود را در کای Havertz اما اگر در این فصل چیزی به توسط آن خود را دفاع است که نومیدانه در نیاز به تقویت.

یک بازیکن که باقی مانده است در رادار منچستر سیتی چپ-پشت بن Chilwell و هدف این گزارش که بلوز را اولویت خود امضای بیش از علاقه به گزینه های دیگر که شامل آژاکس را نیکلاس Tagliafico و ختافه را Marc Cucurella.

شهر دوم بالقوه امضای به خوبی می تواند به اثبات می شود بایرن مونیخ مدافع David Alaba پس از اتریش قرارداد مذاکرات با بایرن مونیخ به یک بن بست.

روزنامه آلمانی بیلد گزارش که Alaba عامل خواسته است بایرن به پرداخت مدافع €20m از یک سال به منظور گسترش قرارداد خود است که به پایان می رسد در پایان فصل آینده اما این باشگاه شده اند تحت تاثیر خواسته های خود هستند و با توجه به فروش او در این تابستان و یا اجازه دادن به او را در یک انتقال آزاد است.

که هشدار داده است منچستر سیتی که در بازار برای یک چپ جدید طرفه مدافع با وجود بنیامین Mendy بازگشت به تناسب اندام بعد از رشد نگران فرانسوی را اجرای می شود.

ما kick-off پنج شنبه صبح با خبر, از منچستر سیتیکه در آن باشگاه ها در شکار برای یک عمده خریدهای.

اول به نظر می رسد لبه سمت قریب الوقوع نتیجه با باشگاه گزارش به توافق به پرداخت والنسیا £24.5 متر برای جناح فران تورس.

20 سال پیر شده است به انتظارنشسته بودند تا به جای Leroy عاقل پس از آلمان به سمت چپ برای بایرن مونیخ در ماه گذشته و اعلام می آیند از شهر به عنوان اوایل به عنوان امروز برای تایید توافق معامله است.

پس دیده می شود خود را Uefa ممنوعیت برداشته شده توسط دادگاه داوری ورزشی, شهرستان ها مشتاق خود را برای تقویت تیم خود در لیگ قهرمانان مبارزات انتخاباتی در فصل آینده با توانایی ارائه فوتبال اروپا یک عامل عمده در که آنها را به ثبت نام در این فصل است.

تبلیغات

صبح بخیر و خوش آمدید به مستقل را انتقال اخبار وبلاگ زندگی می کنند!

با طولانی ترین تا کنون در لیگ برتر در نهایت پیچیده و سپرده به تاریخچه کتاب و توجه دوباره به نوبه خود به تابستان انتقال پنجره باز می شود که نزدیک به دو ماه بعد از حد نرمال است.

باشگاه های تنظیم شده برای مشغول 10 هفته تا 5 اکتبر مهلت نقل و انتقال با تعداد در حال حاضر به تایید بود در بازار به منظور تقویت جوخه خود پیش از 2020/21 نجومی – که آغاز خواهد شد در آخر هفته از 12 سپتامبر در کمتر از هفت هفته زمان است.

بدون ado بیشتر, اجازه دهید نگاهی به عناوین این صبح است.

لیورپول نیز انتظار می رود به شیب پا خود را به بازار نقل و انتقالات این تابستان اگر چه Jurgen Klopp به نظر می رسد که هیچ علاقه ای به بایرن مونیخ هافبک Thiago Alcantara و نمی خواهد یک حرکت برای 29 ساله. باشگاه عوض شده است مرتبط با یک جایگزینی برای Dejan Lovren در قالب شالکه مدافع Ozan کابک در حالی که آنها نیز خواهد شد در شکار برای یک جایگزین برای آدام لالانا که در پیوست برایتون در سه سال معامله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید