بالقوه وجود دارد وحی در مورد داستان اسباب بازی 3 است که به این فیلم نگران کننده پیچ و تاب.

عاقبت که می شود 10 روز جمعه (19 خرداد) به شرح زیر باند به عنوان آنها به اشتباه تحویل به مهد کودک Sunnyside مرکز.

آن را به وودی (تام هنکس) برای متقاعد کردن اسباب بازی های دیگر که آنها پناهگاه رها شده توسط اندی به طوری که آنها می تواند به بازگشت در زمان قبل از او برگ برای کالج.

در حالی که در مهد کودک مرکز, چند, اسباب بازی صورت موانع در فرم از دیگران وجود دارد – یعنی تعداد زیادی-o’-Huggin’ خرس (Ned beatty) که با وجود دوستانه, نام, نشان داد به این فیلم آنتاگونیست اصلی.

بینندگان یادگیری در فلاش بک که بسیاری-o مورد علاقه مالک دیزی به طور تصادفی در سمت چپ او ،

زمانی که او ساخته شده راه خود را به عقب به او ساخته شده دلخراش کشف که او را جایگزین او با تعداد زیادی-o’-Huggin’ خرس. این رویداد ساخته شده است که او شر است.

پس از ورود در Sunnsyide او تصمیم گرفت به حکومت آن را مانند یک زندان و تبدیل به اسباب بازی های دیگر به عوامل خود را.

در طول سال بسیاری از نظریه ها کشیده شده اند مقایسه بین تعداد زیادی-o تجربه و یکی چوبی و در اصل داستان اسباب بازی (1995).

این نظریه می رود که از جمله بسیاری o’ در داستان اسباب بازی 3, the Pixar نویسندگان در حال نشان دادن آنچه وودی می تواند تبدیل شده اند اگر اندی به حال جایگزین او هنگامی که او و وزوز سال نوری (تیم آلن) پشت سر گذاشته شد علیرضا پیتزا سیاره است.

در ق از طرفداران نظریه آمده است: “من باور دارم چوبی است به طور کامل قادر به همه چیز بسیاری o’ اما وودی همیشه به حال یک بچه.

“اگر اندی به حال خریداری یک جدید وودی اسباب بازی در اولین فیلم من معتقدم وودی خواهد شد درست مثل بسیاری-o’ – آنها هر دو از رهبران و آنها هر دو از طریق عظیم محاکمه به عقب بر گردیم مربوطه خود بچه ها. به علاوه ما دیدن وودی را “نیمه تاریک” در این فیلم برای اولین بار زمانی که او شروع به جایگزین وزوز. بسیاری o’ است که اساسا یک نسخه از وودی بدون بچه.”

زمانی که در این راه تعداد زیادی-o’ صحنه در داستان اسباب بازی 3 را در یک کل جدید به مراتب بیشتر نگران کننده نور است.

پیدا کردن رتبه بندی ما از هر پیکسار – از بدترین به بهترین اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im