Tour de France 2021 آورده جلو یک هفته برای جلوگیری از برخورد با توکیو 2020 المپیک

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

شروع سال آینده Tour de France آورده شده است به جلو با یک هفته برای جلوگیری از برخورد با مردان مسابقه جاده در rescheduled توکیو بازی های المپیک بین المللی اتحادیه دوچرخه سواری (UCI) ،

این 2021 تور آغاز خواهد شد در تاریخ 26 ژوئن و پایان در جولای 18, شش روز قبل از شروع کوه فوجی مسابقه جاده. این در اصل برنامه ریزی شده برای شروع در روز 2 ژوئیه در کپنهاگ دانمارک.

توکیو بازی بودند به جای برنامه ریزی شده از جولای 24-Aug. 9 در سال جاری شده است به تعویق افتاد, یک سال با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

"با توکیو بازی های المپیک برگزار می شود از جولای 23 Aug. 8 2021 تاریخ از چندین رویداد شده اند اقتباس" اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری در بیانیه ای گفت: رونمایی آن تقویم می شود.

"این است که توجه داشته باشید که برای جلوگیری از تداخل از المپیک جاده مسابقات دوچرخه سواری (جولای 24, 25 و 28) با Tour de France (در ابتدا پیش بینی شده برای ماه ژوئیه 2-25) فرانسه از مرحله مسابقه را به پایان برساند در جولای 18, آخر هفته قبل از اولین آخر هفته از بازی های المپیک است."

اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری نیز گفت: تور کالیفرنیا و RideLondon-ساری کلاسیک خواهد بود و نه بخشی از آن تقویم جدید که متشکل از 35 حوادث.

ایسناtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن