تاتنهام مقابل اورتون نتیجه: پنج چیز به ما آموخته که خوزه مورینیو را در کنار سخت کار کردن راه خود را به پیروزی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تاتنهام به دست آورده یکنواخت و خسته کننده 1-0 برنده بیش از یک مرده اورتون در لیگ برتر سه شنبه شب ،

تاتنهام تا به حال بهتر از باز کردن مبادلات بود اما آهسته و بدون حادثه مسابقه تا زمانی که هری کین همراه توپ به سمت Giovani Lo Celso و او چرخید به شلیک با توپ منحرف کردن مایکل کین.

با وجود تب و تاب تغییرات از هر دو تیم با کیفیت در توپ و شانس در مقابل هدف بودند در حق بیمه.

اورتون به سختی تهدید در همه تا اواخر روز و یک زن و شوهر از آنتونی گوردون تلاش به راحتی برگزار می شود Hugo Lloris بود و در مجموع تلاش های خود را.

در اینجا پنج چیز به ما آموخته از بازی در تاتنهام ورزشگاه.

Lloris و پسر برخورد

این بود که بیشتر خوش بین علاقه القا لحظه از نیمه اول آن رخ داده است پس از سوت رفت.

اسپرز کاپیتان Hugo Lloris شد خشم که در ساخت تا به یک Richarlison شات برای اورتون فقط نیم ثانیه قبل از زمان Son Heung-حداقل تا به حال قدم گذشته یک چالش پس از اختیار از دست داده بود و پس از آن نیست تعقیب به عقب.

کره جنوبی به جلو نمی واکنش نشان می دهند به خوبی و با دو رفت و هل دادن و فریاد در هر یک از دیگر به داخل تونل می شود که از هم جدا شده توسط هم تیمی.

اگر بینندگان امیدوار بود آن را جرقه بازی را به یک پر جنب و جوش تر روبرو می شوند پس از راه اندازی مجدد آنها متاسفانه نا امید 15 دقیقه بعد.

پایان فصل بلوز

دیویس پردازد کالورت-Lewin (گتی)

وجود دارد خیلی افتضاح از راه رفتن در سرعت عبور و ساخت بازی در برابر سه شنبه شب ،

آیا این واقعیت است که هر دو تیم تا به حال به بازی تعداد بازی در دو هفته و یا پس از راه اندازی مجدد و یا این واقعیت نه قوام یافت و نتیجه را محدود به اهداف برای بازی در این فصل وجود دارد و مجزا پیش فصل نوع احساس به بازی در برخی از مراحل.

نه تیم تا به حال هر سرعت در حمله به عبور; نه نشان داد هر اختراع بزرگ بر روی توپ و یا ترکیب قابل توجه در بازی نهایی سوم است.

اگر غالب قطار از فکر این است که هر دو مدیران به حد, حداقل, trialling تیم ملی به ببینید که چه کسی آنها را به جلو با آنها در تابستان خود را بازسازی لیست ‘که برای حفظ’ کوتاه خواهد بود در واقع در شواهد از این 90 دقیقه. یکی از بدترین بازی از لیگ برتر بازگشت.

کین جستجو برای اوج هشیاری

خوزه مورینیو برعلیه دفاع از خود سابقه مربیگری اعتصاب به تازگی و با انگلستان شماره 9 در اختیار خود او امید به یک منبع منظم اهداف در تاتنهام.

مهاجم هنوز هم به وضوح تعقیب کامل تناسب اندام, هر چند پس از چند ماه مجروح و recuperating پیش از لیگ سرگیری ماه گذشته.

او نه تنها یک خر خر کردن از هدف همه شب در اینجا هر چند برخی از بازی های خود را در پیشرو در ضد حملات خوب بود: باهوش خارج از بوت پاس در نیمه اول یک عقب هدر در دوم.

کین آگاهی همچنان بی نقص و او در حال حاضر یک زن و شوهر از اهداف اما تسلط او در بازی این است که هیچ جا در نزدیکی اوج خود در حال حاضر و نه توانایی های خود را به مد شانس خود را از هیچ چیز.

شاید که خواهد آمد در زمان برای دیدن او شروع فصل آینده به مراتب قوی تر شکل, اما در حال حاضر او را به مراتب کمتر از موبایل دورتر به جلو تهدید و نه بیشتر از یک مجرا از بازی برای تیم خود را با دونده از عمیق به دنبال گرفتن فراتر از او.

بدون الهام بخش, بدون تعریق یا

کارلو آنچلوتی (PA)

کارلو آنچلوتی تا به بسیاری از کار را به انجام به عنوان ساخته شده بود کاملا روشن توسط این مطلق اورتون عملکرد.

امتیاز و برنده باید در آمده و متناسب با جهش پس از ایتالیا در زمان بیش از, اما این نوع از بی اثر نمایش فاقد اختراع شده است دیده می شود همه بیش از حد به طور منظم.

مدیر ساخته شده یک زن و شوهر از تغییرات تاکتیکی تنظیم با تغییر هافبک شاید به زمان اسپرز’ ساخت بازی را از طریق مرکز, اما آن ارائه شده هیچ چیز در سومین نظر از جنبش تیز عبور و یا مسیرهای مستقیم به هدف.

آیا بازیکنان و یا سیستم در اشتباه بودند در شب و عدم سخت در حال اجرا توپ عزم و شجاعت در اختیار خواهد پیشنهاد سابق—آنچلوتی نیاز به پیدا کردن پاسخ اگر او را به سمت خود را فراتر از صرفا یک نیمه به پایان برسد.

اروپا امیدوار است زنده

داده بودند در یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا تنها کمی بیش از یک سال پیش تاتنهام نمی تواند شاد در حد آنها کاهش یافته است در یک دوره کوتاه از زمان.

اما با این سه امتیاز آنها را حداقل اقامت در شکار برای یک بیستم لیگ برتر نقطه بودن دوباره سطح در نقاط با شفیلد یونایتد و یکی پشت سر آرسنال.

مورینیو مورد استفاده قرار عدم حمله قبل از مستند به عنوان یک دلیل کلیدی برای اسپرز’ دلتنگ فرم; او همه آنها را در حال حاضر و آن را دو برد از چهار اما هنوز هم با یک بی حال و دردناک-به-سازمان دیده بان سبک از بازی.

هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی تناقضات در تیم های اطراف آنها را که آنها می تواند سخت کار کردن راه خود را از طریق به یک هفتم-محل پایان دادن حداقل یک پلت فرم برای ساخت و اضافی بازی در اروپا برای پیاده سازی مدیریت سبک در فصل آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>