تاتنهام مقابل اورتون بازیکن رتبه بندی: خوزه مورینیو را در کنار لبه های گذشته تافی برای حفظ نهایی لیگ قهرمانان اروپا امیدوار است زنده

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تاتنهام فشرده گذشته اورتون به زنده نگه داشتن باریک امید راهیابی به لیگ قهرمانان با تشکر از مایکل کین خود را هدف.

در یک بدون زرق و برق بازی میزبان منجر شود گرفت پس از یک تکه از ثروت به عنوان کین منحرف Giovani Lo Celso شات گذشته اردن Pickford.

در حالی که بازی فاقد زندگی در طول نیمه اول جرقه پرواز در زمین به عنوان بازیکن ساخته شده راه خود را به تونل به عنوان Hugo Lloris barged به Son Heung-حداقل به ظاهر ناراضی در کره تلاش برای پیگیری کمر در سکته مغزی از نیمه وقت.

Pickford را تکذیب کرد پسر دو بار در نیمه دوم به عنوان کره رفت و نزدیک به دو برابر رهبری خوزه مورینیو را در کنار, در حالی که تافی شکست خورده برای به دست گرفتن فرصت برای کار و راه خود را در بازگشت به بازی به عنوان میزبان برگزار شد برای نقاط.

در اینجا رتبه بندی بازیکن از تاتنهام ورزشگاه.

پسر آتش سوزی در هدف به عنوان Pickford غواصی را ذخیره (گتی)

تاتنهام رتبه بندی

Hugo Lloris – 7. ادعا کرد که توپ بالا هست. او نیمه وقت بیهوده گویی در تیم-mate پسر شد پر جنب و جوش ترین لحظه از بازی.

Serge Aurier – 6. زد بی وقفه تا پهلو هر چند نمی همیشه برداشت به عنوان پاس به کشش بازی.

توبی آلدرویرلد – 6. تا حد زیادی untroubled در سراسر. رزرو برای مخالفت.

Eric Dier – 7. دفاع خوبی در برابر هوایی توپ نبود بی جهت تست اجرا می شود در پشت.

بن دیویس – 6. همیشه در دسترس در همپوشانی اخراج در چند خطرناک به دنبال عبور. یک زن و شوهر متمرد عکس از محدوده.

هری شکلک – 6. باسمهای بر روی توپ. خوب بازیابی مقابله در اوایل نیمه دوم. شکست یک شات گسترده ای از راه هدف است.

موسی سیسوکو – 6. Typified تیم خود را به یک اندازه است. فاقد برش با کیفیت و یا ثبات در هر یک از خود را بر روی توپ کار می کنند و به دور یک تعداد بی معنی خطا.

Giovani Lo Celso – 7. خوبی گرفته فرصت طلب هدف حتی اگر آن را یک انحراف. برخی از شسته و رفته لمس و استفاده مناسب از فضا در ضد حمله.

لوکاس مورا – 6. نگاه روشن و در اوایل با برخی از sprints به جعبه اما به سرعت پژمرده از این بازی است.

Son Heung-min – 7. چنین هوشمندانه جنبش است. خواهد سود فوق العاده با یک سریع تر سبک از ساخت بازی در تیم خود. دو مناسب و معقول بازدید در هدف که مجبور موجب صرفه جویی در.

هری کین – 7. یک زن و شوهر بسیار خوب می گذرد اما هنوز هم به نظر می رسد به خوبی از تناسب اندام وقتی که می آید به خود خاموش حرکت توپ.

Aurier thumps توپ روشن با Iwobi بسته شدن در (گتی)

اورتون رتبه بندی

اردن Pickford – 5. بسیار اشتباه انگشتی در می گذرد. Palmed یک صرفه جویی از پسر شات از راست به وسط شش-حیاط جعبه – خوشبختانه برای او هیچ کس زیر در.

سایپا کلمن – 6. دنبال او دونده ساخته شده خود می پردازد. ارائه حمایت از خروجی تا کنون که بدون گرفتن بیش از حد رو به جلو است.

مایکل کین – 6. نه چقدر او می تواند انجام دهد در مورد توپ قابل توجه او در مسیر به پشت net.

ماسون Holgate – 5. Scythed پایین پایین Celso به رزرو و صدمه دیده خود را در این روند به همین ترتیب بود subbed در نیمه اول.

لوکاس دیگن – 7. احتمالا بیشتر پرماجرا از اورتون بازیکنان همیشه به دنبال به جلو به فضا است. خوب چند لحظه خوب با یک لمس لینک بازی بود اما او فاقد تیمی به بازی کردن.

الکس Iwobi – 5. هیچ اورتون بازیکن کمتر تا به حال لمس در نیمه اول. هیچ تعجب او subbed در استراحت به عنوان او به سختی خود را درگیر در بازی.

دیویس پردازد کالورت-Lewin (گتی)

Gylfi Sigurdsson – 4. بنابراین به راحتی در کنار هافبک. شروع به پریدن کرد از یک هافبک مقابله با, بسیار, به دلخوری از آسمان تفسیر تیم. ارائه مطلقا هیچ چیز.

آندره گومز – 5. بسیار سالم و در عبور خود را اکثریت از آن زمان. زمانی که او سعی کردم به رفتن دیگر و یا ارسال آن را در از آن بود شدید overhit یا نادرست است.

تام دیویس – 6. نقشی که او را دیدم دفاع گسترده و آمد زمین زیر کشت بر روی توپ که واقعا او را هر كه از نظر بودن در مناطق پیشرفته و یا تاثیر خود را در تیم ساخت بازی.

دومینیک کالورت-Lewin – 6. در این نیمه چند بار اما واقعا با لینک اعتصاب خود را شریک. هرگز یک هدف تهدید خود را.

Richarlison – 7. تنها مهاجم برای اورتون بود که مایل به گرفتن توپ در نوبت, نگاه به جلو برای آینده تصویب سعی کنید به چیزی اتفاق می افتد. دیدم یک شات گسترده ای در پایان نیمه اول و در غیر این صورت گرسنگی از خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>