تاتنهام مقابل آرسنال زنده: نتیجه و واکنش از لیگ برتر ثابت امروز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تاتنهام در حال میزبانی آرسنال بعد از ظهر امروز در دربی شمال لندن به عنوان دو رقیب نگاه برای پیروزی به برقراری مجدد خود در مسابقه برای اروپا است.

وجود خواهد داشت هیچ هواداران در ورزشگاه برای ایجاد معمول خشن جو به عنوان لیگ برتر همچنان در پشت درهای بسته و آن را نیز فرصتی است که در آن هیچ یک از طرفین کاملا پیدا کردن شیار خود را. اسپرز به خصوص لرزان در این لحظه و در حال حاضر نشستن 10 در جدول پشت برنلی در حالی که آرسنال هشتم با سه برد و یک تساوی از خود گذشته چهار بازی.

دنبال تمام عمل زندگی می کنند:

باکاری سانیا نخواهد بود خوشحال با آرسنال به نمایش در نیمه دوم. شکودران مصطفی به ویژه بسیار ضعیف در دفاع.

تمام وقت

90+4 دقیقه: بدون پاسخ است. سوت پایان می رود و خوزه مورینیو را در تاتنهام را بالیدن به دور از دربی شمال لندن. مطلب مهمتر اسپرز گرفتن سه امتیاز است. آنها حرکت می کند تا هشتم در جدول دخالت آرسنال در این فرآیند است.

وجود دارد فقط دو نقطه جدا کردن آنها از گرگ ها در حال حاضر در ششم. خواهد اسپرز بود پشت در اروپا در فصل آینده? آن را هنوز هم برای بازی در فینال سه بازی این فصل است.

تبلیغات

90 دقیقه: چهار دقیقه به آن اضافه شود ، تاتنهام آمده اند از پشت به سرب در اینجا می توانید زرادخانه پیدا کردن یک اکولایزر?

87 دقیقه: پسر و کین فرار رو به جلو پس از برنده شدن توپ در خط میانی. کین برنده اولین توپ می دهد و آن را به پسر. او نسیم گذشته Mustafi که فقط وجود دارد کین اجرا می شود به کادر پسر reckons عبور نیست و می رود به هدف خود را اما تنها برنده یک گوشه.

84 دقیقه: Mustafi از دست می دهد و توپ به پسر که از آن عبور می کند تا به کین. کین اجرا می شود را در جعبه و شاخه اما ضربه آن را مسدود می آید و به Bergwijn. Bergwijn گذارد و آن را برای پایین Celso که آتش سوزی از لبه جعبه اما می فرستد و آن را گسترده است.

تبلیغات

هدف!

81 دقیقه: هدف! تاتنهام 2 – 1 آرسنال – (آلدرویرلد)

Gamechanger. پسر ارائه اسپرز’ گوشه ای به جعبه توبی آلدرویرلد ضربان David Luiz به توپ و او سر آن را به گوشه ای دور. اسپرز را با سرب با ده دقیقه به رفتن.

78 دقیقه: Bellerin از همه مردم ایجاد باز. یک دو پاس او به لبه کادر و شوت او منحرف گسترده ای به بیلبائو. بیلبائو بازدید از آن در نیمه رگبار و نیروهای Lloris به شیرجه رفتن به سمت چپ خود را به trun شات از گذشته پست.

75 دقیقه: تاتنهام تبدیل گرما لمس است. لوکاس مورا برطرف راه خود را به جعبه. پسر را اجرا می کند به وسط منطقه به عنوان Moura عبور می کند آن را در سراسر. پسر نیست و قادر به گرفتن وجود دارد و توپ می رود گذشته او.

تبلیغات

72 دقیقه: بزرگ, کار بزرگ از مارتینز. هری کین انفجار جعبه تقسیم از چپ. Mustafi مرتکب به چالش و نتواند. کین کاهش آن به پسر که مجموعه خود را به ساقه قبل از مارتینز بیرون می آید و smothers توپ!

SUBS

69 دقیقه: Saka بر می آید برای آرسنال است. جایگزین په په.

66 دقیقه: Bukayo Saka آماده است برای رفتن برای آرسنال است. Bellerin اسلاید در به چالش پسر برای توپ و به دور یک ضربه آزاد.

نوشیدنی شکستن گرفته شده است.

تبلیغات

63 دقیقه: آرسنال برنده یک ضربه آزاد در لبه سمت راست از جعبه. په په آن طول می کشد اما بازدید از دیوار. مورا را تهدید می کند به ضد حمله اما په په او به ارمغان می آورد و می رود که در این کتاب به اضافه کردن توهین به جراحت.

60 دقیقه: شکوه به پایان بازی در نیمه اول نیست در اینجا تکرار شده است. این تفویض به بیشتر این سایت متعلق به بازی. یکی دیگر از هدف باید تغییر است که هر چند.

بیلبائو می آید نزدیک. Lacazette اس توپ به او را در جعبه و شاخه های او اما بازدید از نوار!

57 دقیقه: Bellerin برنده یک کرنر برای آرسنال است. کبللس قرار می دهد و آن را به جعبه اما آن بیرون می آید برای په په. په په نوسانات آن را به عقب با پای چپ خود را اما اسپرز دفاع از آن ،

تبلیغات

54 دقیقه: هری شکلک دهد و به دور یک ضربه آزاد فقط در داخل نیمه خود را. توپ شناور به جعبه های آرسنال. Kolasinac می شود به صلیب اما سر آن گسترده است.

51 دقیقه: Lucas Moura اجرا می شود به کادر از سمت چپ. او می خواهد برای کاهش داخل اما Mustafi اجازه نمی دهد او را. مورا شروع به رانش گسترده تر و Mustafi بار خود را به چالش کاملا قرار دادن توپ را به گوشه ای در این فرآیند است.

48 mins: په په می شکند به جعبه با توپ اما خطا را پایین Celso در راه خود را.

تبلیغات

نیمه دوم: ما در حال بازگشت جریان در شمال لندن. Xhaka mis-مکان تصویب قرار می دهد و توپ خارج از بازی است.

اوایل امروز آستون ویلا یک افزایش بزرگ به عنوان Trezeguet را بند بود به اندازه کافی برای دیدن کردن کریستال پالاس. مصر به ثمر رساند و هر دو طرف از شکستن به امن حیاتی سه امتیاز برای دین اسمیت طرف و نگه داشتن امید خود را از لیگ برتر بقا زنده:

زمانی که در آن است ؟

تاتنهام مقابل آرسنال لگد کردن ساعت 4.30 بعد از ظهر BST امروز.

چگونه می توانم در تلویزیون و آنلاین ؟

بازی زنده پخش خواهد شد در آسمان ورزش رویداد اصلی و آسمان ورزش لیگ برتر در انگلستان است.

Sky Sports مشترکین می توانید آنلاین از طریق وب سایت و یا جریان از طریق آسمان رفتن برنامه.

اگر شما یک آسمان مشتری شما می توانید یک NOWTV روز تصویب در اینجا به تماشای بدون اشتراک.

ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون از برخی از لینک ها در این مقاله, اما ما هرگز این اجازه را به ما نفوذ محتوا.

اخبار تیم

تاتنهام بدون Dele Alli حکومت با یک مصدومیت همسترینگ. Eric Dier به حالت تعلیق باقی می ماند.

آرسنال هیچ تازه آسیب نگرانی و پس باکاری سانیا باید تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای شروع Nicolas په په یا Bukayo Saka را گسترده است. ادی Nketiah معلق است.

پیش بینی خط-یو پی اس

تاتنهام: Lloris, Aurier, آلدرویرلد, Vertonghen, دیویس, سیسوکو, Lo Celso, چشمک Lamela, کین Son Heung-min

آرسنال: مارتینز Mustafi, لوئیز, Kolasinac, Bellerin, Ceballos Xhaka, Tierney په په, بیلبائو, Lacazette.

پیش بینی

تاتنهام در یک فقیر املا از فرم وجود دارد و به نظر می رسد کمی عشق برای خوزه مورینیو در حالی که باکاری سانیا به نظر می رسد به آرامی حل و فصل در امارات. انتظار توپچی ها به بیرون می آیند در بالای. تاتنهام 1-3 آرسنال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>