تاتنهام حاضر به فروش Tanguy Ndombele با وجود اینتر میلان علاقه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تاتنهام در حال حاضر به فروش رکورد امضای Tanguy Ndombele میان گزارش از علاقه اینتر میلان.

فرانسوی که به هم مرتبط شده است به بارسلونا و بایرن مونیخ تا به حال یک دامداری اول سال در فوتبال به زبان انگلیسی و ساخته شده فقط 17 شروع می شود پس از £55million حرکت از لیون.

این درک اسپرز در مذاکرات با اینتر یا هر باشگاه دیگری و متعهد به سرمایه گذاری خود را با رئیس دانیل لوی آماده برای فروش یک بازیکن است که آنها باور دارند که می آیند خوب است.

Ndombele نشان داده چشمک می زند از درخشندگی اما فصل اول خود را در لیگ برتر شده است تضعیف تناسب اندام مسائل در حالی که او نیز گرفته می شود زمان برای انطباق با فرهنگ جدید بدون صحبت کردن خیلی انگلیسی.

اسپرز از جمله رئیس خوزه مورینیو در حال حاضر به بیمار با 23 ساله باور آنها عمده دارایی ها در تیم ملی.

مورینیو در تلاش است راه های مختلف برای بدست آوردن بهترین نتیجه را از این هافبک از جمله چند پانسمان فراز.

پرتغالی شکایت Ndombele بود “همیشه زخمی” در ماه ژانویه و سپس گفت: او بازیکن تا به حال به بیشتر پس از او بريدن در نیمه زمان 1-1 قرعه کشی در برنلی در ماه مارس – آخرین شروع فصل.

اما اخیرا مورینیو گفت: “نمی خواهد داد تا” در Ndombele.

“هر بازیکن است که بخشی از برنامه های من” او گفت:. “هر کس. من نمی داد تا بازیکنان هیچ بازیکن یک امتیاز همه یکسان است. هیچ مشکلی در همه. هر بازیکن است که بخشی از برنامه های من است.”

در ضمن تاتنهام را در ورزشگاه است که دیگر استفاده می شود و به صورت سرپایی واحد شمالی بیمارستان میدلسکس.

اتاق پانسمان, مصاحبه, اتاق ها و رسانه کافی نت ها استفاده شد توسط بیمارستان در سراسر ارتفاع coronavirus همه گیر برای درمان زنان باردار با 41,500 قرار ملاقات تحویل پس از تاریخ 14 آوریل.

لوی گفت: “ما بسیار افتخار از چگونه موفق transferal از شمال میدلسکس زنان خدمات سرپایی به ورزشگاه شده است در طول این بی سابقه بار.

“من را دیده اند دست اول چه مقدار از یک بالابر که در ورزشگاه تنظیم شده است با توجه به سختی کار کارکنان و چگونه آرامش تجربه شده است برای بیماران که بازدید کرده اند.

“در حالی که ما تشویق می شوند که خدمات NHS هم اکنون می توانید با خیال راحت بازگشت به بیمارستان ما می دانیم که مبارزه با COVID-19 است و این باشگاه ادامه خواهد داد به ارائه کمک های خود به جامعه ما در هر راه ما می توانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید