تام هاردی بار خوانده شده داستان خواب در CBeebies می فرستد توییتر به بحران

با وجود بازی شخصیت های شرور مانند زهر در شوالیه تاریکیهر دو Kray دوقلوها در افسانهو, جان فیتزجرالد در The Revenant, تام هاردی ثابت کرده است خود را به بهترین bedtime story teller.

ظاهر می شود در آخرین CBeebies Bedtime Stories از سال 2016 مشهور بازیگر بریتانیایی خواندن شما باید یک کلاه توسط فیلیپ سیمون و کیت هیندلی در کنار سگ خود وودی.

نه تنها ظاهر خود را در یک ضربه با کودکان, هر چند: بسیاری از بزرگسالان را به توییتر برای گفتن از خود را تایید هاردی خواندن در 6.50 ساعت در رنگ کانال.

“نمی خوای دروغ” یکی تویتر نوشت: “من نزدیک به 30 و در عین حال فقط نشسته (با پدر و مادر من) از طریق و به طور کامل لذت می برد CBeebies خواب داستان با تام هاردی.”

دیگری اشاره کرد: “از طرف همه دانشگاه علوم پزشکی مشهد وجود دارد… آیا من می توانم با تشکر از CBeebies برای تام هاردی خواندن داستان امشب.”


داشتن تنها به نظر می رسد در Peaky Blinders و The Revenant در سال 2016 (سال 2015 در آمریکا 216 در انگلستان) هاردی تا به حال نسبتا آرام در سال است.

اما 2017 را ببینید این بازیگر به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش خیلی بیشتر بازی سرب در نمایش تابوکه او co-ایجاد خود را با پدر و استیون نایت و داشتن یک بخشی در کریستوفر نولان در دانکرک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>