تام هنکس می گوید ناراحتی از coronavirus شد تقریبا انجام شده در دو هفته

تام هنکس باز کرده است تا در مورد تجربه خود را از داشتن Covid-19 آشکار است که او تجربه علائم مانند درد بدن و خستگی برای دو هفته.

صحبت با نگهبانبازیگر توضیح داد که او ترسیده بودن ناخوشی با این ویروس که همسرش ریتا ویلسون نیز بود.

“ناراحتی ما به خاطر این ویروس تقریبا انجام شده در دو هفته و ما تا به حال واکنش های بسیار متفاوت و عجیب و غریب بود” هنکس گفت.

“من همسر خود را از دست داد حس چشایی و بویایی او شديد و تهوع و او تا به حال یک مقدار تب بالاتر از من.”

63 سال بازیگر اضافه شده است که او نیز تا به حال “فلج کننده بدن درد”.

هنکس ادامه داد: “من بسیار خسته, تمام وقت, و من نمی توانستم تمرکز بر روی هر چیزی بیش از حدود 12 دقیقه است. که آخرین بیت نیمه مانند من حالت طبیعی به هر حال.”

این بازیگر توضیح داد که او نیز دچار دیابت نوع 2 و تا به حال یک استنت در قلب خود را که هر دو او را وادار به درخواست کارکنان بیمارستان اگر او یک “پرچم قرمز مورد”.

“اما تا زمانی که ما در دماهای نمی سنبله و ریه های ما را پر نکنید تا با چیزی است که شبیه به ذات الریه آنها نگران نیست,” او اضافه شده است.

“من یکی که از خواب بیدار در صبح بدونم که اگر من قصد دارم برای دیدن پایان روز یا نه. من خیلی آرام در مورد آن است.”

هنکس نیز در نظر دولت آمریکا را از دست داده و این ویروس که او گفت که او “هیچ چیز اما علامت سوال در مورد موضع رسمی و همچنین انتخاب فردی”.

“واقعا وجود دارد فقط سه چیز است که هر کس نیاز به انجام: پوشیدن ماسک, اجتماعی, فاصله, شستن دست های خود را,” او اضافه شده است.

“من می دانم که societally آن سیاسی شده است اما من آن را دریافت نمی ، من درک نمی کنم که چگونه هر کسی می تواند پای خود قرار داده و می گویند: “من نمی باید به انجام بخشی از من.'”

هنکس نیز مورد سوال چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باعث شده است تا کشور در طی این بیماری همه گیر.

“من به دنبال رهبران ما به صورت آرام و آگاهانه هدایت و من فکر نمی کنم ما رو که” او گفت:.

هنکس و ویلسون نشان داد آنها آزمایش مثبت برای Covid-19 مارس در حالی که هنکس بود تیراندازی جدید الویس پریسلی biopic در استرالیا.

پس از دو هفته در قرنطینه آنها هر دو بهبود و بازگشت به لس آنجلس.

در یک به روز رسانی ارسال شده از حساب توییتر خود را, هنکس نوشت: “هی مردمی… ما صفحه اصلی در حال حاضر و مانند بقیه از ما حمل با پناه در محل و اجتماعی فاصله.

“بسیاری از تشکر برای همه در استرالیا است که پس از نگاه ما. مراقبت از خود و راهنمایی ساخته شده است ممکن است ما به ایالات متحده آمریکا بازگشت. و با تشکر فراوان از همه شما که رسید با آرزوهای خوب. اموزش و من آن را قدردانی میکنیم. Hanx.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>