تام هنکس محکوم افرادی که نمی پوشیدن ماسک در برابر coronavirus: ‘شرم بر شما”

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تام هنکس را محکوم کرده است افرادی که حاضر به رعایت اقدامات ایمنی مانند ماسک برای محدود کردن گسترش coronavirus.

این بازیگر که با تشخیص داده شد و بهبود از این بیماری همراه با همسرش ریتا ویلسون صحبت کردن در یک کنفرانس مطبوعاتی برای فیلم جدید خود تازی.

“واقعا وجود دارد فقط سه چیز ما می توانید انجام دهید به منظور رسیدن به فردا: پوشیدن ماسک, اجتماعی, فاصله, شستن دست ما,” او گفت: با توجه به مردم.

“کسانی که همه چیز بسیار ساده و بسیار آسان اگر کسی نمی تواند پیدا کردن آن را در خود به تمرین آن سه چیزهای بسیار اساسی – من فقط فکر می کنم شرم بر شما.”

وی افزود: “اگر شما در حال رانندگی ماشین شما لازم نیست به بیش از حد سریع, شما با استفاده از خود را به نوبه خود سیگنال و شما جلوگیری از ضربه و عبور و مرور. پروردگار من آن حس مشترک است.”

هنکس همچنین به روز رسانی به عنوان او و ویلسون وضعیت سلامت پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus.

این جفت ارز در اولین کسانی بودند که ما مشاهیر مبتلا به Covid-19 در ماه مارس.

“آه به عنوان قناری در معدن زغال سنگ برای Covid-19 تجربه ما خوب” هنکس گفت.

“ما تا به حال حدود 10 روز بسیار ناراحت کننده علائم. نه تهدید کننده زندگی ما خوشحال می گویند. ما جدا شدند به منظور نگه داشتن چشم در خودمان چرا که اگر ما در درجه حرارت مشخصی تا به حال اگر ما ریه ها پر بود اگر هر تعداد از چیزها اشتباه رفته بود و با این کار ما نیاز به متخصص مراقبت های پزشکی. ما نمی.

“من حدس می زنم ما مدل recoverers از Covid-19 اما ما نیز جدا شده به طوری که ما نمی خواهد آن را به هر کس دیگری است که ما در تماس با, و پس از آن انجام شده است همان جداسازی اجتماعی فاصله است که خواسته است از جهان ما خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>