توکیو بازی های المپیک: برگزارکنندگان اعلام برنامه و سالن برای سال آینده بازی های زیر coronavirus-اجرا تعویق

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

توکیو بازی های المپیک در سال آینده استفاده خواهد کرد همان سالن و به دنبال تقریبا یکسان رقابت برنامه به عنوان یک اصل برنامه ریزی شده برای این سال قبل از این رویداد به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس همه گیر برگزارکنندگان گفت: در روز جمعه.

اما برگزارکنندگان گفت: یک کمیته بین المللی المپیک (IOC) جلسه برگزار شده توسط ویدئو کنفرانس بود که خیلی زود به جزئیات در coronavirus اقدامات پیشگیری در طول بازی و یا در مورد اینکه آیا حوادث خواهد بود در تمام یا قسمتی-کامل ورزشگاه و یا در پشت درهای بسته.

کمیته بین المللی المپیک و دولت ژاپن تصمیم گرفت در ماه مارس به تعویق انداختن بازی ها تا سال 2021 و برگزارکنندگان کار کرده اند به تنظیم مجدد یک رویداد تقریبا یک دهه در ساخت. بازی های المپیک تنظیم شده است برای شروع در 24 ژوئیه این سال است.

“امروز ما قادر به گزارش که ما را تایید کرده اند هر دو رقابت برنامه ریزی و استفاده از تمام سالن در اصل برنامه ریزی شده برای سال جاری از جمله محل برای ورزشکاران ایجاد کرد و اصلی مرکز مطبوعاتی گفت:” توکیو 2020 مدیر عامل Toshiro Muto.

برنامه های جدید به معنی سافتبال زنان خواهد شد رقابت در جریان است در 9 در فوکوشیما در 21 ژوئیه دو روز قبل از بازی به طور رسمی باز با تمام رویدادهایی که در یک روز زودتر از سال 2020 برنامه.

هم وجود دارد برخی از تغییرات جزئی به جلسه بار.

این بازی ها را از بزرگترین تا کنون از نظر حوادث با سابقه 339 مدال در دسترس قبل از مراسم اختتامیه در تاریخ 8 آگوست اگر چه برگزارکنندگان می گویند آنها ساده خواهد شد.

Muto گفت: همه از 42 مکانهای امن شده اند غلبه بر یکی از بزرگترین موانع برای برگزارکنندگان به عنوان بسیاری از در حال حاضر شده است برای رزرو 2021. این به این معنی ماراتن و مسابقه پیاده روی حوادث باقی خواهد ماند در شمال شهر ساپورو پس از بحث برانگیز نقل مکان کرد و از توکیو به دلیل پیش بینی سوزان و گرمای تابستان.

یکی از بزرگترین سوالات نگرانی چگونه بسیاری از مردم خواهد بود قادر به سفر به بازی و تماشای وقایع است.

“این البته یکی از حالات ما را به نگاه به دلیل این است که با محدودیت های مسافرتی و قرنطینه و خیلی زود به بگویید” گفت: رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ صحبت از سازمان مرکزی در لوزان. “ما می خواهم برای دیدن ورزشگاه پر از طرفداران مشتاق به همه آنها فرصت زندگی در المپیک تجربه حمایت از ورزشکاران و این چیزی است که ما در حال کار برای.

“ما نمی توانیم رسیدگی به جزئیات و در عین حال …وجود دارد و نمی توان یک راه حل این است که به درخواست بیش از حد.”

John Coates, رئیس کمیته بین المللی المپیک را هماهنگی کمیسیون گفت که تامین امنیت سالن شده بود “کار عظیم”.

“ما در حال صحبت کردن در مورد مکانهای مختلف مالکیت” او گفت: این جلسه. “ما در حال صحبت کردن نیز از تامین امنیت المپیک ایجاد کرد که ساخته شده توسط یک کنسرسیوم متشکل از 11 شرکت های مختلف که توافق کرده اند به قرار دادن تاریخ زمانی که آنها قادر خواهد بود برای به دست بیش از این آپارتمان ها به مردم است.”

چالش بعدی برای توکیو برگزارکنندگان در حال توسعه اقدامات برای کمک به جلوگیری از Covid-19 شیوع در طول بازی و چه مقدار تاخیر خواهد هزینه ژاپنی مالیات دهندگان. Muto گفت: تصمیم گیری خواهد بود ساخته شده در مورد این مسائل در پاییز. “ما خواهد بود با داشتن کامل بحث بیش از Covid-19 مقابله,” او گفت:.

“اما به عنوان مثال موضوعات و تم ممکن است ما در حال بحث در مورد مهاجرت کنترل های پیشرفته تست سازه و استقرار سیستم های درمان و اقدامات در برابر COVID-19 در زمینه مسکن و حمل و نقل.”

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید